Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Nowe statystyki:

Post autor: Filip »

Ostatnio wspomnia³em gdzieœ, ¿e TVN7 traci ogl¹dalnoœÌ. Najnowsze badania wg AGB mówi¹, jak bardzo siê myli³em. Otórz TVN7 ju¿ prawie zrówna³ sie z TV4 do której traci zaledwie 0,04. To bardzo ma³o w porównaniu z poprzednimi danymi, które mówi³y o niespe³na 0,30! TVN podniós³ swój udzia³ na rynku tv zaledwie o 0,01, ale równie¿ podniós³ siê Polsat z 16,5 do 16,9, a wiêc jednoczeœnie TVN lekko straci³. Nie jest to jednak znacz¹ca zmiana. DoœÌ wyraŸny spadek natomiast zanotowa³o TVP1. Dla mnie to dobrze choÌ Aro raczej siê nie ucieszy :) . NAjbardziej jednak raduje mnie szansa na coraz lepsze wyniki TVN7, choÌ równie bardzo kibicuje TV4, które dziêki (jak sie pewnie domyœlacie) F1, zyska³a w moich oczach.

Wiem, Âże pewnie juÂż o tych danych wiecie, jednak chciaÂłem je skomentowaĂŚ, a bez ich przytoczenia byÂłoby to raczej niemoÂżliwe :D .
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Racja. ChciaÂłem napisaĂŚ to przy okazji poprzednich wynikĂłw... ale teraz jest jeszcze bliÂżej. Za tydzieĂą moÂże bĂŞdzie juÂż wiĂŞkszy procent oglÂądalnoÂści niz TV4. PamiĂŞtajmy jednak, Âże to nie TVNsiedem tak szybko roÂśnie, a 'czwĂłrka' spada. SytuacjĂŞ moÂże chwilowo popsuĂŚ zakodowanie TVNĂłw, ale miejmy nadziejĂŞ, Âże TVNsiedem siĂŞ wygrzebie.
Poza tym wiĂŞcej swoich produkcji!!
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

A oni majÂą w ogĂłle jakieÂś swoje produkcje? :?
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

"Red Light" i "Na Osi" - to chyba te co lec¹ obecnie. Poza tym ró¿ne TVNowskie "Multikina", "Agenty", "Kto Was tak urz¹dzi³" itp...
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Na Osi nie znam a te "TVNowskie" raczej sie do tej statystyki nie liczaÂł. ZApomniaÂłem jedynie o Red Light, ktĂłrego jestem wieeeeernym fanem :D . [zart]
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

He, he, he :) Rozbawi³eœ mnie Filipie swoj.¹ wypowiedzi¹. Uœmia³em siê -muszê przyznaÌ. Na TVNsiedem jest jeszcze jakiœ podróŸniczy magazyn, ale nie wiem czy to ich produkcja czy powtórka jakiejœ starej TVN -u. W ka¿dym razie ¿yczê dlaszych sukcesów TVNsiedem :) i mam nadziejê, ¿e gdy zostanie zakodowany to nie straci :( Ale pewnie tak bêdzie. Jak straci to oby wspi¹³ siê znowu :P:P W¹tpiê jednak ¿eby wyprzedzi³ Czwórkê :D Pozdrawiam jak zwykle. Fajnie ¿e mo¿na siê trochê poœmiaÌ na forum .
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ciesze sie kaseta, Âże mimo niemiÂłym "zgryzĂłw", rozumiemy sie coraz lepiej i oby tak dalej, a TVN7 serdecznie Âżycze wyprzedzenia "czwĂłrki". :wink:
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Oto wyniki z ubiegÂłego tygodnia:

TVP1 23,3% (23,5%)
TVP2 19,5% (19,2%)
Polsat 18,1 (16,9%)
TVN 14,5% (15,6%)
Regionalna 5,1% (5,3%)
TV4 2,97% (2,48%)
TVN7 2,32% (2,44%)
TVPolonia 1,62% (1,31%)
TVN24 0,91% (0,98%)

Wyniki z tydodnia wczeÂśniejszego znajdujÂą siĂŞ w nawiasach.


Jak widaÌ nieznacznie spad³ wyki ogl¹dalnoœci TVP, TVP 2 nawet zyska³a. BARDZO du¿o zyska³ Polsat, ale za to TVN straci³ az 1,1% widzów. Straci³ równie¿ TVN Siedem, a zyska³ TV 4, spadkiem "pochwaliÌ" siê mo¿e tak¿e TVP 3 oraz TVN 24. Przyznam, ¿e dla mnie wyniki doœÌ satysfakcjonuj¹ce. :) :) :) :) :)


ZwrĂłcie uwagĂŞ, ze w tym samym tygodniu "Fakty" z najwiĂŞkszÂą oglÂądalnoÂściÂą miaÂły 3 121 361 widzĂłw, a "Panorama" ktĂłra zawsze byÂła w cieniu miaÂła ich aÂż 3 903 972.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Wszystkie TVN'y polecia³y w dó³, a Polsat siê podnióœ³. Chamstwo.
Pozdrawiam, Filip
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Filip pisze:Wszystkie TVN'y polecia³y w dó³, a Polsat siê podnióœ³. Chamstwo.
Masz racjĂŞ, pewnie jakies sfalszowane wyniki :x
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Sylwia Âśmieszne jest to co piszesz. Sama domyÂś siĂŞ dlaczego tak uwazam. :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A oto nowiutkie udziaÂły rynku stacji tv:

TVP1 25,8% (23,3%)
TVP2 20,7% (19,5%)
Polsat 15,4 (18,1%)
TVN 14,1% (14,5%)
Regionalna 5,6% (5,1%)
TV4 2,73% (2,97%)
TVN7 1,93% (2,32%)
TVPolonia 1,48% (1,62%)
TVN24 0,88% (0,91%)


NaleÂży zauwaÂżyĂŚ jaki wielki wzrost zanotowaÂła TVP 1. ZyskaÂły jedynie stacje TVP tzn. TVP 2 i TVP 3. NajiĂŞcej straciÂł Polsat.

Obrazek


"Fakty" maj¹ coraz mniej widzów. W ostatni¹ niedzielê ogl¹da³o je 3 043 231 widzów, a w tym samy czasie (godz. 19.08) Prawie 3 600 widzów mia³y..."Gumisie" (co zosta³o za³¹czone na obrazku).
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

DokÂładnie rok temu Fakty jeszcze z Lisem miaÂły 3,3 mln. widzĂłw, teraz jest to okoÂło 3,1 mln, wiĂŞc nie jest to tak duÂża strata. A co do GumisiĂłw... robiÂą one furorĂŞ - to fakt, u nas w szkole wszyscy o nich gadajÂą :P Ja tam bym wolaÂł Smurfy czy Muminki ;)
:)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Zgadza sie i zawsze tak jest przy emisji "GumisĂłw". PamiĂŞtam, ze 6 lat temu je emitowali to wszyscy w klasie mowili, Âże to oglÂądajÂą. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Zreszt¹ to ciekawe jak du¿a widownie mog¹ gromadziÌ Dobranocki w TVP1. Czasmi trudno z nimi konkurowaÌ - zw³aszcza kiedy w domu s¹ ma³e dzieci; np ja nie pozowli³bym moim dzieciom ogladaÌ bajek z Cartoon Network lub FOX KIDS. Do wieczorynek mam za to pe³ne zaufanie :D a Gumisie no có¿ moga byÌ ale np bardziej podoba³a mi sie Pszczó³ka Maja :lol: i taka jedna bajka Disneya, której tytu³u nie pamiêtam. Có¿ skleroza nie boli. Lecia³a w ka¿d¹ niedzielê o 19.00 a jej bochaterami byli wujek Sknerus Mc Kwacz kaczor Donald i jego siostrzeùcy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 83 gości