Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Masz absolutnÂą racje doktorku. :lol: :lol: :lol:

To tak jakby w Niemczech igrzyska miaÂła transmitowaĂŚ RTL a nie ARD i ZDF.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

a czy wiesz co za tÂą skÂładkĂŞ majÂą ? Poza tym - raz oni wysylaja sprzet, raz inni. Wyobraz sobie ile by kosztowala samodzielna transmisja- ile musielby miec takich wozow i w ogole sprzetu...
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Bary³a chyba Ÿle mnie zrozumia³eœ - za wszytko odpowiadaj¹ Grecy - to oni maj¹ najwiêcej sprzêtu, to oni realizuj¹ sygna³ na satelity dla wszytkich innych satcji. Ale przy okazji wykorzystuj¹ sprzêt i ludzi pracuj¹cych w innych stacjach. Oczywiœcie nie ka¿dej - jest to nie tylko wyj¹tkowy zaszczy ale i du¿y obowi¹zek - nawet najmniejsza wpadka powoduje utratê zaufania i opiniê leni i nieyudaczników Poza tym trzeba posiadac bardzo dobry sprzêt, a takiego¿ w TVN na razie ze swiec¹ szukaÌ. TVN ma na swojej stronie zdjêcia w³asnych wozów - s¹ dobre ale do relacji na ¿ywo i mniejszch imprez, na olimpiadzie raczej by siê nie sprawdzili. Zreszt¹ nie maj¹ ani odpowiedniego zasiêgu, ani odpowiedniej liczby kana³ów, aby pokaz¹c wszytko na ¿ywo.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

a ja pamietam jescez slodkie czsy gdy podczas 1 edycji wilkigo brata ogldalnosc wynosila ponad 17 procent, czy zauwazacie wyrazna tendencje spadkowa, i mimo ze tvn jest coraz lepszy, kupuje coraz ciekawsze programy i licncje ten nasz polski chalamowaty narow woli ogldac polsatowski bar, albo kiepskich, nierozumiem, dlaczego tyle osob oglda tvp, tam nie ma zadnego ptrogramu godnego uwagi, u mnie w domu telewizor jest caly zcas wlaczony na tvn, jesli akurat nie ma nic ciekawego to wole go wylaczyc niz skakac po tych nedznych programikach
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak, przecie¿ teatr czy dobre programy dokumentalne nawet nie umywaj¹ siê do telezakupów mango24, dwóch barazylijskich telenowel dziennie i show, w którym obok cz³owieka konia (A. So³tyski - przypis w³asny :twisted: ) wystêpuje jakieœ dziwne coœ z ró¿owymi w³osami (M. Wiœniewski przypis w³asny :twisted: ). Przecie¿ po co komu tyle serwisów inforamcyjnych - w wakacje TVP wzorem TVN powinna wywaliÌ wszytkie programy informacyjne i zostawiÌ jedynie wydanie g³ówne Wiadomoœci - Panorama, Kurier, Teleexpres wynocha na wakcje. Acha, przyda³aby siê jeszcze jakaœ relacja z zawodów Strong men.

A wracaj¹Ì do BB - nie wiem, czy pamiêtacie, ale fina³ pierwszej edycji zgromadzi³ ponad 8 milonów widzów - nawet sam obejrza³em kawa³ek, ale koncówki ju¿ nie widzia³em - przed³u¿a³o siê im liczenie g³osów, wiêc postanowi³em iœÌ spaÌ. Innych fina³ów nie tylko nie widzia³em, nawet nie wiem, kto wygra³...
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

naprawde wyjatkowo nietrafnie zrozumieles to co chcialem powiedzic, albo ja jako nowy uzytkownik niedokladnie sie wyrazilem, michala wisniewskiego, andzeja soltysika i pudziana podobnie jak ty nie nawidze ogladac, w duzej mierez chodzi mi tutaj o fakty, kiedys kropka na d i rozmowy w toku, super wizjer, telenowele dokumentalne i teraz najslabsze ogniwo w ktorym prowadzeniem zajmuje sie czlowiek ktorego bardzo cenie za poglady i przekonania, owszem w tvp sa bardzo ciekawe audycjie, nie mnie ramowka telewizji publicznje jest dla mnie na bomblowane jakims schematem ktorego ciezko jest nie zauwazyc
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Mocne_ogniwo pisze: owszem w tvp sa bardzo ciekawe audycjie, nie mnie ramowka telewizji publicznje jest dla mnie na bomblowane jakims schematem ktorego ciezko jest nie zauwazyc
MoÂżesz wyraÂżaĂŚ siĂŞ jaÂśniej? Co to za schemat????
A telenowele dokumentalen strasznie mnie nudzÂą - i to nie tylko te z TVN. PodobaÂły mi siĂŞ jedynie: "Serce z wĂŞgla" oraz "Przedszkolandia".
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

chodzi mi o to ze ramowka tvp jest strasznie pzrewidywalna w calej swej formie, doskonale moge przewidziec jaki bedzie nastepny sezon, co znajdzie sie w programie i o jakiej to bedzie porze, tvn zawsez natomisat potrafi mnie czyms zaskoczyc, ja natomiast bardzo lubie detktywa, granice, i chyba te dwa programy dokumentalnie, przedszkolandie tez lubilem
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tutaj masz racjê - TVN œwietnie zaskakuje swoich widzów - np usuwaj¹c z programu Monike Olejnik lub wyrzucaj¹c z ramówki wieczorne wydanie Faktów - naprawdê tego bym siê nie spodziewa³. Zreszt¹ za rok pewnie z anteny znikn¹ Fakty Popo³udniowe, wci¹¿ przegrywaj¹ce z telenowelami, a kto chce informacji niech w³aczy sobie TVN24 - œwietny tok myslenia panie Walter. :twisted:

NiektĂłre programy w TVP muszÂą byc o staÂłych porach - np Wieczorynka czy serwisy informacyjne.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

no tak nasza rozmowa napewno nigdy nie osognie momentu poriozumienia, odejscie moniki olejnik rowniez bylo dla mnie ciosem, bo bardzo ja cenilem, i chyba to jest najbardziej nieprzemyslana decyzja prezesa, jednak pomimo wszystko tvn i tak lepiej ryje sie w moejj uwadze niv tvp, to jest chyba od czegos zalezne, niepotrafie jednka tego okresli, tvn ma specyficzny format ktory bardzo mi odpowiada
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Mocne_ogniwo pisze:a ja pamietam jescez slodkie czsy gdy podczas 1 edycji wilkigo brata ogldalnosc wynosila ponad 17 procent, czy zauwazacie wyrazna tendencje spadkowa
Nie, nie, nie. To nie tak :D . Jeszcze przed emisj¹ programu Big Brother ogl¹dalnoœÌ TVN wynosi³a oko³o 11%. Nowe reality show przyciagnê³o przed ekrany miliony, ale tylko na okres emisji programu. Zaraz po zakoùczeniu emisji BB I wakacyjna ogl¹dalnoœÌ TVN bez programu ju¿ wynosi³a trochê ponad 10%. Sytuacja ponownie poprawi³a sie podczas emisji BB II (jesieù 2001) i BB Bitwy (wiosna 2002). Nadal jednak, gdy programu brakowa³o ogl¹dalnoœÌ by³a ni¿sza. Zauwa¿cie te¿, ¿e ogl¹dalnoœÌ TVN jesieni¹ 2002 roku, gdy to ju¿ Big Brothera nie by³o wynosi³a 13%. Wzrost zapewni³o wtedy 11 nowych programów (m.in.: Kasia i Tomek, Tylko mi³oœÌ, Chwila prawdy czy We dwoje). Pozycjê podtrzymywa³y oczywiœcie FAKTY. A ogl¹dalnoœÌ TVN dalej ros³a. Ju¿ wiosn¹ 2003 gdy stacja rozpocze³a emisjê Jestem, jaki jestem stacja zbli¿a³a siê do poziomu bliskiego nawet 15% (czerwiec 03') zbli¿aj¹c siê tym samym do konkurencyjnego POLSATU. Jesieni¹ 2003 stacja mia³a ju¿ zazwyczaj poziom równy 15%.
Dobre wyniki notuj¹ od samego pocz¹tku roku 2004. Ogl¹dalnoœÌ wci¹¿ roœnie. Ktoœ mi zaraz pewnie napisze, ¿e teraz bliska jest 13%. Tak, ale pamiêtajmy ¿e s¹ wakacje. Badania pokazuj¹, ¿e to lato jest dla TVN -u najlepsze... Tak wiêc nie moge siê zgodziÌ, ¿e stacja odnotowuje spadek ogl¹dalnoœci...
doktorfaustus1 pisze:Tutaj masz racjê - TVN œwietnie zaskakuje swoich widzów - np usuwaj¹c z programu Monike Olejnik lub wyrzucaj¹c z ramówki wieczorne wydanie Faktów - naprawdê tego bym siê nie spodziewa³. Zreszt¹ za rok pewnie z anteny znikn¹ Fakty Popo³udniowe, wci¹¿ przegrywaj¹ce z telenowelami, a kto chce informacji niech w³aczy sobie TVN24
Nie jestem pewien czy to ty Doktorze pisa³e¶, ale w ka¿dym razie kto¶ z forumowiczów pisa³, ¿e nie ma sensu nadawania FAKTÓw wieczornych. Og±dalno¶æ niby niska, powtórka materia³ów z 19:00... Lepiej zast±piæ FAKTY jakim¶ dobrym filmem.
Tak teÂż TVN zrobiÂł... Chyba wiĂŞc dobrze. Filmy emitowane od 21:30 do 23:30 napewno bĂŞda cieszyÂły siĂŞ wiĂŞkszÂą popularnoÂściÂą..
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

pozsotaje mi tylko przyznac sie do bledy, bardzo milo mui slyszec ze jest inaczej bo caly czas trzymam kciuki za tvn, i bardzo sie ciesze ze ogldalnosc jest wyzsza
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

a teraz tvn atakuje kolejne godziny i chyba zwieksza (ale tu nie dam glowy uciac) ilosc audycji premierowych, tak wiec zapewne niektore programy zyskaja, byc moze inne straca
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ByÌ mo¿e nie ma sesnu nadawania Faktów wieczornych, kiedy o wiele wiêksz¹ widownie zgromadzi przed telewizorem jakiœ film, a tym samym wp³ywy z reklam, z których przecie¿ ¿yj¹ stacje kojmercyjne szybko wzrosn¹. Jednak z drugiej strony rangê stacji i jej autorytet wœród widzów buduje sie w³aœnie przy pomocy programów inforamcyjnych - przekona³s ie ot m na w³asnej skórze Polsat. A przecie¿ wieczorne Fakty mog³yby byÌ króciutkim serwisem przygotowanym przez TVN24, bez gadaj¹cych g³ów etc. Chocia¿ mo¿e w miejsce d³u¿szego programu pojawi¹ sie wydania flash?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

a teraz niepokojace ale niezaskaujace dane:)0
udziaÂł tvn w sobote wyniĂłsÂł-11% podczas gdy polsatu aÂż 15%
Koncertw sopocie przycianal rekordowa widownie..13,45%
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość