[TVN7] "Hajt Park"

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

[TVN7] "Hajt Park"

Post autor: Mocne_ogniwo »

WidaÌ ju¿ najprawdopodobniej przeb³yski wiosennej ramówki. Program opisywany na stronie g³ownej tvn.tivi.pl pomimo tego co wczesniej zapowiadano nie bedzie programem emitowanym na antenie tvn 7. PiêÌ razy w tygodniu od poniedzia³ku do pi¹tku na antenie stacji tvn 12 osób, kazda przez 2 minuty, bedzie opowiadalo dwu minutow¹ historie. Owe historie musza byc na tyle ciekawe, azeby zainteresowa³y telewidzów. Oni bowiem po ka¿dym odcinku wybiora najmniej ciekawa historie, badz najbardziej nieudolnego opowiadacza, ktory bedzie musial po¿egnaÌ sie z programem. Jest to o tyle istotne gdy¿ za ka¿d¹ historie, która uczestnicy beda mieli okazje opowiedzieÌ na wizji dostana pewn¹, scisle okreslona sume pieniedzy. Program miesci sie w ramach reality show. Informacje tutaj zawarte zostaly uzyskane od kobiety pracujacej w tv tvn przy organizacji i castingu do tego programu :twisted: :twisted: ...Jest to dosyc zabawna historia. Ktoœ z tvn-u do mnie zadzwonil i powiedzial ze ogladal material z teleturnieju"Najslabsze Ogniwo" w ktorym bylem uczestnikiem, i zaproponowal mi udzial w castingu. Zgodzilem sie.. Mam pojawic sie w Warszawie przy ulicy Powsinskiej w niedziele i przygotowac 3 dwuminutowe historie na okreslone tematy. Pierwszy z nich ma byÌ dokonczeniem slow "Ostra jazda to..., drugi ma opisywaÌ moj¹ najlepsza impreze a trzeci ma byc dokonczeniem s³ów "nienawidzê...". Zaczynam sie jednak zastanawiaÌ bo mam dziwne przeczucie, ze bedzie to program w którym sukces uzalezniony bedzie od tego jak wielkiego idiote zrobie z siebie przed kamerami :twisted: :twisted: :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Informacje z biura reklamy TVN Siedem :? :
Hydepark
14-11-2005

Ka¿dego dnia dziesiêÌ osób opowiada o sobie w konwencji video - dziennika. Ka¿dego dnia publicznoœÌ eliminuje jednego z uczestników programu, bazuj¹c na tym, co ciekawego i na ile zaskakuj¹cego dotychczas opowiedzia³.

KaÂżdego dnia ktoÂś nowy pojawia siĂŞ na jego miejsce, by zachwyciĂŚ widzĂłw swojÂą osobÂą... Zapraszamy do Hydeparku, w ktĂłrym juÂż od 14 listopada najbardziej emocjonujÂące i najbardziej nieprawdopodobne historie opowiadaĂŚ bĂŞdÂą nieprzeciĂŞtni bohaterowie.

Emisja: poniedziaÂłek - piÂątek godz. 15:40
Teraz to na TVN Siedem sie zaczyna wiec twoja informacja jest nie prawdziwa moze od wiosny ten program bedzie dopiero na TVN. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No to gratulacje :D
i czekamy na wystĂŞp
Android <3
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Opieram sie tylko i wy³¹cznie na informacjach zaslyszanych od osoby, ktora zajmuje sie organizacja. Watpie ze mialaby jakis cel w udzielaniu mi b³êdnych informacji.DoœÌ dokladnie wypytalem sie o wszystko i mysle ze jest to informacja sprawdzona
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mocne_ogniwo pisze:Opieram sie tylko i wy³¹cznie na informacjach zaslyszanych od osoby, ktora zajmuje sie organizacja. Watpie ze mialaby jakis cel w udzielaniu mi b³êdnych informacji.DoœÌ dokladnie wypytalem sie o wszystko i mysle ze jest to informacja sprawdzona
Hmmm...
Mocne_ogniwo pisze:Program opisywany na stronie gÂłownej tvn.tivi.pl pomimo tego co wczesniej zapowiadano nie bedzie programem emitowanym na antenie tvn 7.
No a przeciez dzis ten program mial premiere juz na TVN Siedem. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

No có¿. Jak organizowali rekrutacjê do "Nocnych igraszek" TVN Siedem to reklamy lecia³y w g³ównym TVN, i tez mówiono, ¿e to do nocnych teleturniejów w TVN. A jak wiadomo szukano prowadz¹cych do TVN Siedem.

ByĂŚ moÂże podobnie jest w tym przypadku, staniesz siĂŞ gwiazdÂą TVN Siedem, a nie po raz kolejny TVN ;]

PS: OczywiÂście nie jest wykluczone, Âże ten program bĂŞdzie nadawany tez w TVN, ale w tym roku siĂŞ na to nie zanosi ;d
:)
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Gdyby ktoÂś nie oglÂądaÂł Hyde Parku to moÂże posÂłuchaĂŚ fragmentu.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

No i stalo sie, wczoraj bralem udzial w nagraniu programu. Calosc mi9ala zajac ok 4 godzin. W ciagu jdnego dnia musualem nagrac z ekipa 6 historii...i kazda na inny dzien tygodnia. Musialem samodzielnie wybrac miejsca i inaczej ubrac sie do kazdej historyjki...Nie jestem zadowolony ze swoich wyczynow, mam wrazenie ze zdrowo pieprzylem przed kamera.. :D :D , no ale zobaczymy jak program pojawi sie na wizji...licze na wasze sms-owe glosy :P :P :P
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:D :D :D No to powiedz od kiedy bĂŞdziesz na wizji :> :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Dzis dopiero wyslalem do nich podpisana umowe, mysle ze na wizji bede po nowym roku...2 stycznia maja jeszcze raz przyjechac, zeby nakrecic zemna ewentualne pozegnanie :D :D , jak tylko bede wiedzial dam wam znac:) :P :P
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A o czym opowiadaÂłeÂś ?? :> :P :D I czy to ty wybierasz o czym chcesz gadaĂŚ czy oni wybierajÂą ?? :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:A o czym opowiadaÂłeÂś ?? :> :P :D I czy to ty wybierasz o czym chcesz gadaĂŚ czy oni wybierajÂą ?? :D
Z poprzednich wypowiedzi wywnioskowaÂłem Âże jest narzucony temat a raczej poczÂątek opowiadania :]
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

musialem przygotowac autoprezentacje, 3 tematy wolne, i 2 narzucone. Jesli chodzi o narzucone to musialem opowiadac o najlepszej imprezie i najwiekszej wpadce :) :) :) :)
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mi zawsze najabrdziej podoba siĂŞ temat o najwiĂŞkszej wpadce, bo reszta ti nudy. :lol: :lol: :lol: A po za tym oglÂądam jeszcze tÂą 61letniÂą emerytkĂŞ ze ÂŚlÂąska, ktĂłra zajmuje ciÂągle 2 miejsce. :D :D :D :D Ona to chyba z Marsa przyleciaÂła. :D :D :D :D Reszty po prostu mi siĂŞnei chcĂŞ, czasem obejrzĂŞ teÂż kolesia "GĂłrki" z Jelcza.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Nawet nie wiedziaÂłam Âże to juÂż leci :) kiedy i o ktĂłrej ?
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości