TVN: ramówka wiosenna

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

TVN: ramĂłwka wiosenna

Post autor: Marcin »

Jak wiadomo koĂąca dobiega jesienna ramĂłwka stacji Waltera. Od wiosny zupeÂłnie nowa ramĂłwka. I czego oczekujemy? ProszĂŞ wrzucaĂŚ tutaj rozsÂądne propozycje wiosennej ramĂłwki TVN. Oto moja skromna propozycja:

PoniedziaÂłek:
7:00 Poranek TVN24
8:30 WykrĂŞĂŚ numer
9:30 Graj o raj
[...]
15:15 Miasto kobiet (powtĂłrka sobotniego odcinka z TVN Style, lepsze niÂż telenowela)
16:45 Fakty (prowadzÂą: Anna JĂŞdrzejowska, Artur Kaczmarski /obecnie Wydarzenia TV4/, Anna KalczyĂąska)
17:05 Kalejdoskop
17:15 Rozmowy w toku
18:25 W11 WydziaÂł ÂŚledczy
19:00 Fakty (prowadzÂą: Piotr Marciniak, Justyna Pochanke, Bogdan Rymanowski)
19:35 Sport
19:40 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:10 Szymon Majewski Show
21:00 Na WspĂłlnej
21:30 Fakty (prowadzÂą: Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Patrycja Redo - w zwiÂązku z tym M24G o 20, a Magazyn Sportowy o 21)
21:55 Pogoda

Wtorek:
7:00 Poranek TVN24
8:30 WykrĂŞĂŚ numer
9:30 Graj o raj
[...]
15:15 Miasto kobiet (powtĂłrka niedzielnego odcinka z TVN Style)
16:45 Fakty
17:05 Kalejdoskop
17:15 Rozmowy w toku
18:25 W11 WydziaÂł ÂŚledczy
19:00 Fakty
19:35 Sport
19:40 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:10 teleturniej Szczuki z duÂżymi wygranymi
21:00 Na WspĂłlnej
21:30 Fakty
21:55 Pogoda

ÂŚroda:
7:00 Poranek TVN24
8:30 WykrĂŞĂŚ numer
9:30 Graj o raj
[...]
15:15 Maja w ogrodzie (powtĂłrka z TVN Meteo)
15:45 ÂŚwiat wedÂług... (powtĂłrka z TVN Style)
16:15 Wydanie drugie poprawione (powtĂłrka z TVN24)
16:45 Fakty
17:05 Kalejdoskop
17:15 Rozmowy w toku
18:25 W11 WydziaÂł ÂŚledczy
19:00 Fakty
19:35 Sport
19:40 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:10 Magda M.
21:00 Na WspĂłlnej
21:30 Fakty
21:55 Pogoda

Czwartek:
7:00 Poranek TVN24
8:30 WykrĂŞĂŚ numer
9:30 Graj o raj
[...]
15:15 M³odzie¿owy punkt widzenia (nowy program m³odzie¿owy - rozmowy, muzyka, trzeba œci¹gn¹Ì prezenteró MTV albo VIVY, coœ jak Rower b³a¿eja)
16:15 Usterka (nowe odcinki)
16:45 Fakty
17:05 Kalejdoskop
17:15 Rozmowy w toku
18:25 W11 WydziaÂł ÂŚledczy
19:00 Fakty
19:35 Sport
19:40 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:10 Teraz my
21:00 Na WspĂłlnej
21:30 Fakty
21:55 Pogoda

PiÂątek:
7:00 Poranek TVN24
8:30 WykrĂŞĂŚ numer
9:30 Graj o raj
[...]
15:15 Miejski ogrodnik (powtĂłrka z TVN Style)
15:45 Karambol (powtĂłrka z TVN Turbo)
16:15 Najzabawniejsze zwierzĂŞta Âświata (trzeba kupiĂŚ licencjĂŞ, moÂże prowadziĂŚ np. Tomasz Zubilewicz)
16:45 Fakty
17:05 Kalejdoskop
17:15 Rozmowy w toku
18:25 Detektywi
19:00 Fakty
19:35 Sport
19:40 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:10 Superkino
21:30 Fakty (ew. nieco póŸniej)
21:55 Pogoda (ew. nieco póŸniej)

Sobota:
8:30 DzieĂą Dobry TVN
[...]
16:45 Fakty
17:00 E-life
17:30 Pascal: Po prostu gotuj
18:00 Maraton uÂśmiechu
18:25 Detektywi
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:35 Pogoda
19:40 Uwaga!
20:00 Niania
20:30 Kryminalni
21:30 Fakty
21:55 Pogoda

Niedziela:
8:30 DzieĂą Dobry TVN
[...]
16:45 Fakty
17:00 Orange Ekstraklasa
18:00 Fakty tygodnia (coÂś jak M24G, prowadzi J. Pochanke)
18:30 Detektywi
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:35 Pogoda
19:40 Uwaga!
20:00 Taniec z gwiazdami (8 par, prowadzÂą: Kinga Rusin i Hubert UrbaĂąski)
21:30 Fakty
21:55 Pogoda
22:00 Pod napiĂŞciem
22:30 Super Wizjer TVN (raz w miesiÂącu Dama Pik)

Oto moje propozycje. Wiem, Âże ich speÂłnienie w wielu przypadkach jest nieralne, ale:
- wprowadzenie dodatkowego wydania Faktów o 21:30 mo¿e spowodowaÌ odebranie wielu widzów Panoramy o 22. W tych okolicach nie ma innego dziennika). Fakty o 16:45 powinny byÌ nadawane tak¿e w weekendy. Na 16:45 da³bym Annê Jêdrzejowsk¹ (tylko dlatego, ze ma ju¿ doswiadczenie w prowadzeniu dziennika i czêœÌ widzów mo¿e j¹ kojarzyÌ, œci¹gn¹³bym Kaczmarskiego z Wydarzeù TV4 i... mo¿e Kalczyùsk¹)
- zamiast telenowel, których nikt nie ogl¹da mo¿emy daÌ powtórki najciekawszych programów z kana³ów tematycznych oraz nowe programy (Usterka, Najzabawniejsze zwierzêta œwiata, czy m³odzie¿owy)
- jako, Âże w dni powszednie rano w TVN jest beznadzieja, to miĂŞdzy 7:00, a 8:30 moÂżna daĂŚ antenĂŞ TVN24 - wĂłwczas jest Poranek TVN24.
- jako, ze nie bêdzie Najs³abszego ogniwa, to o tej porze da³bym odpowiednio SMS, Magdê M., Teraz My i nowy program Szczuki, niech bêdzie to teleturniej). Bojê siê, ¿e SMS bêdzie mia³o ogl¹dalnosÌ ma³¹ w porze MjM, ale jest to chyba jedyny program, który mo¿e powalczyÌ.
- Orange Ekstraklasa w niedzielĂŞ o 17, a o 18 Fakty tygodnia - program Justyny Pochanke podsumowujÂący dany tydzieĂą)
- W11 od poniedziaÂłku do czwartku, a Detektywi od soboty do niedzieli
- Czy Uwaga! o 17 jest konieczna? MoÂże lepiej program plotkarsko-ciekawostkowy: Kalejdoskop. Jak nie Kalejdoskop to moÂże Fakty, ludzie, pieniÂądze flesz, tylko kto to bĂŞdzie oglÂądaÂł? :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Szczuce mo¿e zostawmy ksi¹¿ki, a teleturniejami niech siê zajm¹, powiedzmy, bardziej do tego stworzeni. :D Do "Najs³abszego ogniwa" pasowa³a, ale to przecie¿ zamkniêty etap w historii TVN. Czas na powrót "Milionerów", lub innego fajnego teleturnieju, takiego z rozmachem, nie tylko du¿ymi wygranymi. :p

Podoba mi siê pomys³ z King¹ Rusin jako partnerk¹ Hubert Urbaùskiego w "Taùcu z gwiazdami". Póki co jednak, to Kasia Skrzynecka siê doœÌ sprawdzi³a, wiêc pewnie zostanie. Tym bardziej, ¿e tego chcia³by np. Wojciech Iwaùski, re¿yser programu (mówi³ o tym, goszcz¹Ì w Radiostacji). Wola³bym jednak 10 par, bo im d³u¿ej na antenie, tym lepiej (oczywiœcie przesadzaÌ te¿ nie mo¿na, ale st¹d do przesady daleko). :wesoly:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ale kto powiedziaÂł, Âże to nie moÂże byĂŚ teleturniej z rozmachem? Uwierz mi, Szczuka potrafi poprowadziĂŚ teleturniej. Jest w stanie przeprowadziĂŚ ciekawÂą analizĂŞ udzielanych odpowiedzi, niekoniecznie robiÂąc z uczestnika debila.

A jeœli nie Szczuka, to zdecydowanie Martyna Wojciechowska. Mo¿e "Dzieciaki z klas¹" po raz 3? Tylko, czy wtorek w porze "M jak mi³oœÌ" to dobra pora dla "Dzieciaków..."?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jesli mozna skomentowac. :) Nie bardzo podoba mi sie ta twoja ramowka TVN. Szczegolnie te powtorki ze stacji tematycznych Grupy TVN. :? Tez juz by mogli narazie ograniczyc a potem zupelnia zdjac z anteny "Rozmowy w toku" chyba nie musze mowic dlaczego zreszta juz kiedys o tym pisalem. Zlym pomyslem jest tez "Sms", "Magda M." o 20:10 te programy tak mysle ze mialy by wieksza ogladalnosc o tej porze co teraz sa. "Teraz MY" moim zdaniem dales w dobrym czasie. :roll: Do "najzabawniejszych zwierzat swiata" chyba licencje ma jeszcze Polsat ale dokladnie nie wiem i te program mogl by byc o 16: 45 w piatki. :P "Detektywi" w weekend to tez dobry pomysl bybyl. :roll: Ale juz zrezygnowal bym z "Maratonu Usmiechu". No i "Orange Ekstraklasa" jest za wczesnie i chyba nawet o tej godzinie nie mogla by byc wiec proponowalbym aby byl ten magazyn w niedziele o 22:05 rezygnujac z emisji tego programu w TVN24. No i ostatnia moja taka uwaga w "Tancu..." pewnie znow bedzie 10 par moze jeszcze producenci zwieksza liczbe do 12. :roll: No i teraz twoje pomysly ktore bardzo mi sie podobaja to "Fakty" popoludniowe codziennie o 16:45 tak wlasnie powinno byc. "fakty" wieczorne zaraz po 'na wspolnej" to tez bardzo dobry pomysl. Sczegolnie w wakacje te "Fakty" mialyby spora ogladalnosc. :roll: Jedynie te "Fakty" mialy by problem w piatki bo najktotsze filmy trwaja ponad 2 godziny zdarza sie ze ponad 3... No i podoba mi sie pomysl "Faktow tygodnia" takie cos powinno byc juz dawno ale jakby bylo to na 100% tylko w TVN 24. :roll:

Teraz moje male propozycje ja nie zrobie takiego ulozonego programu jak Marcin bo sie troszke nie chce. 8)

Ja bym w srode lub czwartek dal program "Misja Martyna )oczywiscie nowe odcinki) uwazam ze ten program moglby odniesc jakis sukces w pasmie najwiekszej ogladalnosci (prime - time). W sobote lub niedziele stworzyl bym 2 godzinne pasmo kultury w ktorym bym dal "Co za tydzien", "Multikino" i "Wydanie drugie poprawione". Po tym pasmie z okropnych godzin przeniosl bym "Fakty, ludzie, pieniadze". Rowniez z poznych godzin nocnych zamiast powtorek dalbym zagraniczne seriale np "Detektyw Monk", "Rodzina Soprano" itp. "Dzien dobry TVN" moglby byc codziennie od 7. :roll: I tak nie maja co dawac w te poranki. Oprocz tych programow zamiast powtorek i programow ktorych juz nie bedzie ("Aniol Stroz", "Najslabsze Ogniwo"( poniedzialek, wtorek)) dalbym jakies nowe programy, ktorych nie powinno zabraknac w kazdej ramowce. Ale pewnie tak sie nie stanie. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jeœli SMS i programu Szczuki nie damy w porze MjM, to co? Coœ trzeba tam wepchn¹Ì i to musi byÌ coœ, co jest w stanie powalczyÌ z M jak mi³oœÌ.

"Najzabawniejsze zwierzĂŞta Âświata chyba chodziÂło CI nie o 16:45, a o 15:45 lub 16:15. :P O 16:45 sÂą Fakty.

Z "RozmĂłw w toku" bym jeszcze nie rzzygnowaÂł. ChoĂŚ majÂą coraz sÂłabsze wyniki, to program ma wierne grono widzĂł, najczĂŞÂściej gospodyĂą domowych. Z "Maratonu..." faktycznie moÂżna zrezygnowaĂŚ, albo daĂŚ go do TVN7. Tylko przywrĂłciÂłbym parĂŞ JabÂłoĂąska & Wolf.

"Orange Ekstraklasa" nie moÂże byĂŚ o 22:04, bo wtedy jest "Pod napiĂŞciem". To jeÂśli juÂż to zostawiÂłbym ten mazgazyn o 23:05, ale z TVN24 wywaliÂłbym go zupeÂłnie. Nadal powinny byĂŚ powtĂłrki o 18 w poniedziaÂłek w TVN Turbo. To w zupeÂłnoÂści powinno wystarczyĂŚ.

"Dzieù DObry TVN" codziennie na razie nie przejdzie. Najpierw niech ten program przyjmie siê w weekendy, a póŸniej siê zobaczy.

A co do powtĂłrek z TVN Style, TVN24 i TVN Turbo to ja nadal uwaÂżam, Âże lepiej je daĂŚ, niÂż telenowele, ktĂłrych nikt nie oglÂąda. TVN Style, TVN Turbo i TVN24 ma 3 razy mniej widzĂłw, niÂż TVN. Te 2/3 moÂże chĂŞtnie obejrzaÂłyby Miasto kobiet, MajĂŞ w ogrodzie, czy chociaÂżby Wydanie II poprawione o wczeÂśniejszej porze...
blupopx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 26 lis 2005, 19:38

Post autor: blupopx »

Propozycje naprawdê ma³o realne. Dwudziestominutowe wydanie Faktów o 21.30 to marzenie wielu osób, ale moim zdaniem propozycja ta nie jest trafiona. Dodatkowy program newsowy mog³oby siê pojawiÌ, ale dopiero oko³o godziny 23. Proponowany czas to kanibalizm dla g³ównego wydania, nie wiadomo, który serwis mia³by pe³niÌ funkcjê tego najwa¿niejszego. Poza tym umieœci³eœ zbyt wiele informacji w prime-time, to nie TVN24 tylko kana³ rozrywkowy, a ten musi przyci¹gaÌ masow¹ widowniê.(Wiadomo podczas Faktów nie s¹ emitowane reklamy, przerwa reklamowa w plecy).

Lepszym pomys³em, jest magazyn podsumowuj¹cy ca³y tydzieù, ale nie jest on zgodny z kierunkiem dzia³alnoœci w³adz stacji. Wysoka ogl¹dalnoœÌ telewizji w tym sezonie na pewno nie zmobilizuje jej do wiêkszej liczby publicystyki. Ja nie zdecydowa³by siê na wprowadzenie dodatkowych pozycji tego typu (poza powrotem wieczornych Faktów). Wolê, aby zainwestowano w TVN24, któremu byÌ mo¿e wkrótce przybêdzie powa¿na konkurencja. W kanale informacyjnym potrzebne s¹ du¿e zmiany.

Nierealna jest teÂż powtĂłrka "Miasta Kobiet", program trwa za dÂługo i jest sztandarowym produktem TVN Style wiele osĂłb oglÂąda ten kanaÂł tylko dla niego.

Niezwykle podoba mi siê za to propozycja programu dla m³odzie¿y nadawanego np. w pi¹tkowe popo³udnie. Podejrzewam jednak, ¿e wiosna nie bêdzie rewolucyjn¹ por¹ i w TVN pojawi siê jedynie kilka nowych formatów. Nale¿a³oby poszukaÌ jakiegoœ efektownego teleturnieju, realizowanego z du¿ym rozmachem, który móg³by byÌ emitowany w prime-time podczas emisji telewizyjnego kilera "M jak Mi³oœÌ".

W ramówce TVN widzia³bym tak¿e pokazywany w weekendy program dla m³odych widzów ( Show dla dzieciaków, podczas którego zmagaj¹ siê one w ró¿nych zadaniach, pokonuj¹ fantastyczne przeszkody, a to wszystko w interesuj¹cej scenografii, oczywiœcie nie prime-time ). To kwestia licencji, wiele europejskich kana³ów emituje tak¹ audycjê i wszêdzie od lat cieszy siê du¿¹ popularnoœci¹.

Podziêkowa³bym za wspó³pracê twórcom "Maratonu Uœmiechu"
i zastanowiÂłby siĂŞ nad problemem "RozmĂłw w Toku". Nie wyobraÂżam sobie stacji Piotra Waltera bez Ewy Drzyzgi, ale moÂże naleÂżaÂłoby siĂŞ skupiĂŚ nad zmianami w talk-show. Mniejsza liczba emisji, bÂądÂź skrĂłcenie odcinka. Wariant 3- wydÂłuÂżenie przy jednej, dwĂłch emisjach w tygodniu.

Emisja Magdy M. w Âśrody o 20.10, Szymona w czwartki o tej porze. W ciÂągu tygodnia nowe odcinki Detektywa, ktĂłre na pewno siĂŞ pojawiÂą na wiosnĂŞ oraz jeszcze jeden nowy serial "dokumentalny", ale o zupeÂłnie innym zabarwieniu plus jakiÂś kontrowersyjny programik o charakterze reality (emisja po 22). W weekend o 18.25 zgodnie z propozycjÂą Marcina "Detektywi".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Trudne zycie maja ludzie ktorzy pracuja nad ukladaniem ramowki chca tu cos przeniesc to tam cos juz jest itp.
Marcin pisze:JeÂśli SMS i programu Szczuki nie damy w porze MjM, to co?
Wlasnie nie wiem moze jakis bardzo fajny nowy program.
Marcin pisze:Coœ trzeba tam wepchn¹Ì i to musi byÌ coœ, co jest w stanie powalczyÌ z M jak mi³oœÌ.
No cos trzeba i cos bedzie walczyc ale mi sie wydaje ze nic nie wygra z "M jak Milosc" pozostaja modlic sie aby aktorzy(popularni ktorzy rzyciagaja te 10 mln) powoli odchodzili z tego serialu bo przeciez tam nie beda grac wiecznie. I predzej czy pozniej to nastapi... Tylko pytanie za ile za rok, dwa, trzy nikt tego nie wie
Marcin pisze:"Najzabawniejsze zwierzĂŞta Âświata chyba chodziÂło CI nie o 16:45, a o 15:45 lub 16:15. O 16:45 sÂą Fakty.
Tak oczywiscie chodzilo mi o 15:45 lub 16:15
Marcin pisze:"Orange Ekstraklasa" nie moÂże byĂŚ o 22:04, bo wtedy jest "Pod napiĂŞciem".
No to magazyn zaraz po "Pod napieciem" czyli gdzies 22:30 - 22:35 po magazynie "Nie do wiary", a "Super Wizjer" przesunac na inny dzien...
Marcin pisze:A co do powtĂłrek z TVN Style, TVN24 i TVN Turbo to ja nadal uwaÂżam, Âże lepiej je daĂŚ, niÂż telenowele, ktĂłrych nikt nie oglÂąda.
No ale jeszcze lepiej dac jakies nowe programy niz powtorki... A telenowele gdzies widzialem ze oglada ok lyb ponad 1,5 mln ale ja mowie im stanowcze NIE!
Marcin pisze:TVN Style, TVN Turbo i TVN24 ma 3 razy mniej widzĂłw, niÂż TVN.
To moze TVN by pomyslal aby zwiekszyc zasieg stacja tematycznym ale tak sie pewnie nie stanie bo po co?
Marcin pisze:czy chociaÂżby Wydanie II poprawione o wczeÂśniejszej porze....
No to przydalo by sie to pasmo 2 godzin kultury czy to nie byl by dobry pomysl? mozna by bylo sprobowac.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

¯adna licz¹ca sie telewizja prywatna nie wrzuci codziennego programu newsowego do prime time'u. Prime time jest od 20 do 23 i nie jest to miejsce na newsy tylko na rozrywkê, która przyci¹gnie jak najwiêcej widzów. Jak ktoœ chce newsy to w³¹czy TVN24 albo poczeka do 22 na Panorame.

Fakty o 19 i Fakty o 23 na koniec dnia - nic innego nie wchodzi w grĂŞ, wg mnie. Wszystkie telewizje w USA o 23 nadajÂą swoje serwisy newsowe, zaraz po zakoĂączeniu prime time'u.

GodziĂŞ 21:30 warto zarezerwowaĂŚ dla jakichÂś dobrych seriali ktĂłre obecnie TVN pokazuje o 23 i 23:30. Chodzi mi o Without a Trace, Cold Case, Sopranos, NCSI czy Nip/Tuck (btw: nie kupili LOST ani Desperate Housewives - nigdy im tego nie wybacze).

Poza tym dobrze by by³o gdyby oprócz Na Wspólnej nie by³o w TVN ¿adnego programu w prime time'ie który ma emisjê codziennie tak jak dotychczas by³o z Ogniwem. Dlatego podoba mi sie pomys³ z codziennie innym 1-godzinnym programem o 20, póŸniej o 21 Wspólna, a o 21:30 serial i/lub np. SMS albo inny program rozrywkowy. No i wtedy Fakty wchodzi³yby w gre o 22:30.

Dobrze by teÂż byÂło gdyby Superkino zaczynaÂło siĂŞ o 21 a nie po 21:40 jak teraz.
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

Co siĂŞ staÂło z opcjÂą edycji postĂłw? :roll:

OczywiÂście nie chodziÂło mi o Superkino bo ono przeciez jest w piÂątek o 20; miaÂłem na myÂśli film sobotni.
Felix11
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: sobota 26 lis 2005, 19:41

Post autor: Felix11 »

Moim zdaniem powinni zrobiĂŚ tak:
PONIEDZIAÂŁEK-PIÂĄTEK
5:00 TELESKLEP
5:30 UWAGA
6:00 DZIEÑ DOBRY TVN W TYM SKRÓTY CO 20 MINUT
8:00 TELENOWELA
9:00 ROZBIJ BANK [TVN GRA]
10:00 SALON GIER [TVN GRA]
11:00 ROZMOWY W TOKU POWTÓRKA
12:00 FAKTY,POGODA
12:15 NA WSPOLNEJ POWTORKA
12:50 W-11 POWTORKA
13:25 DETEKTYWI [WT,¦R POWTÓRKA][RESZTA DNI TELESKLEP]
14:00 TELENOWELA
14:50 TELENOWELA
15:40 TELENOWELA
16:30 FAKTY,BIZNES,SPORT,POGODA
17:05 UWAGA PO PIÂĄTEJ
17:20 ROZMOWY W TOKU
18:25 W-11
19:00 FAKTY,SPORT,BIZNES,POGODA
20:10 UWAGA
20:40 KALEJDOSKOP
20:50 PON-CZW NA WSPOLNEJ
PIÂĄT FILM
21:20 PON,WT DETEKTYWI
ÂŚR,CZW MAGDA M PO 30 MIN
21:50 PON MAJEWSKI
WT TERAZ MY
SR ORANGE EXTRAKLASA DODATKOWE
CZW POD NAPIÊCIEM,NIE DO WIARY
23:00 PON-PIÂĄT FAKTY,SPORT,POGODA,[BIZNES 25 MIN]
23:50 PROGRAMY EROTYCZNE

SOBOTA
6:00 UWAGA
6:30 TELESKLEP
7:15 PASCAL
8:00 MARATON UÂŚMIECHU
8:30 DZIEN DOBRY TVN
10:30 VIVA POLSKA
12:00 FAKTY,POGODA
12:15 FILM
14:15 MAJEWSKI
15:30 SIÂŁACZE
16:45 PASCAL
17:30 MARATON UÂŚMIECHU
18:00 MAGDA M 2ODC POWT
19:00 FAKTY,SPORT,POGODA,BIZNES
20:10 NIANIA
20:40 KALEJDOSKOP
20:50 KRYMINALNI
21:45 FILM-PO FILMIE FAKTY,SPORT,POGODA,BIZNES I PROGRAMY EROTYCZNE

NIEDZIELA
6:00 UWAGA,TELESKLEP
8:30 DZIEÑ DOBRY TVN
10:30 DZICIAKI Z KLASÂĄ
12:00 FAKTY,POGODA
12:15 CO ZA TYDZIEÑ
12:40 taniec powtĂłrka
14:15 NOWY FORMAT CZYLI CO¦ NOWEGO W POWTÓRCE
15:30 FILM
17:30 CO TVN ZAPODA
WIM ¯E TU G£UPI PROGRAM ALE MO¯E KOMU¦ SIÊ Z PODOBA :lol:
👬. 👨‍❤️‍👨. 🏳️‍🌈
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Ogólnie bardzo mi siê podoba propozycja Marcina ale zdecydowanie z jednym wyj¹tkiem : WystrzeliÌ najg³upszy teleturniej w historii telewizji "WykrêÌ numer" w kosmos !! !! !! Nawet kosztem przed³u¿enia emisji Poranka z TVN24. Przecie¿ ten "WykrêÌ numer" to faktycznie wykrêca numer !! Ale telewizji TVN !! :? Reszta jak najbardziej ok !! Tylko nie wiem czy Fakty o 21:30 by siê przyjê³y, mo¿e bardziej by³yby potrzebne póŸniej. M24 godziny o 20 ?? Có¿...nie wiem czy wygra³by (nawet z prowadz¹c¹ Justyn¹) z MjM w TVP.

Super pomysÂł z Detektywami w weekend i z programem Fakty tygodnia z JustynÂą w roli prowadzÂącej.
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Wg mnie:
- Âżadne, nawet super programy ze innych stacji ItI, nie powinny byĂŚ emitowane na antenie tvn (z maÂłymi wyjÂątkami). Tvn stawia na swoje produkcje. To w koĂącu stacja-matka :wink:
- jakiÂś program mÂłodzieÂżowy jak najbardziej
- w piÂątkowe wieczory-noce "ambitny film" (jeden na tydzieĂą nie zbiedniejÂą)
- Drzyzga zostaje, ale chyba rzadziej (2-3 razy w tyg.)
- Fakty wieczorne.... lubi³am je, ale chyba jednak ich czas ju¿ min¹³. Jeœli ju¿ mia³yby byÌ to grubo po 23(w okolicach 23 na "1" jest Monika Olejnik), a mo¿e zamiast oddzielnego programu Fakty wieczorne daÌ serwis tvn24- tak jak w DDTVN
- M24 zostawiĂŚ w spokoju- tvn24 oddycha innym powietrzem i nie bĂŞdzie siĂŞ oglÂądaĂŚ na MjM :!:
- TVN_FAN racja. Numer juÂż wykrĂŞcili, moÂżna go delete. :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Lolipopek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 14 gru 2005, 09:53
Lokalizacja: Śląskie

Post autor: Lolipopek »

Telenowele chyba szybko wyrzuca bo z tego co mi wiadomo tvn wyemituje od stycznia po Gorzkiej zemscie jakies badziewie, ale juz nie w jezyku hiszpanskim tylko...portugalskim. Brazylia sie klania. Tragedia, przez tyle lat emitowal Meksykanskie telenowele, teraz wykupil Brazylijska. Szok, zona powiedziala, ze tego ogladac nie bedzie, telenowele meksykanskie ponoc zbieraly ogladalnosc zadowalajaca stacje tvn o godzinie 16, kiedys nawet o godzinie 17. jakas telenowela zebrala prawie 3 LMN chyba w 2004 roku jakas kostiumowa. Ta obecnie chyba kolumbijska zbiera nieco ponad 1,5 MLN widzow, keidy puszcza ta Brazylie to ogladalnosc im spadnie do 0,5 MLN i powiemy tym serialom papa. Co ten tvn wyprawia? Z ramowki TVN wyrzucil jedno pasmo, gdzie zona sie oburzyla i nawet tam dzwonila. Oni nie widza ogladalnosci telenowel? Na wirtualnych mediach widzialem, ze najlepiej ogladanym serialem tej stacji jest telenowela Meksykanska, zajmuje 2 miejsce. gdzie pierwsze zajmuje film. :roll:
Lolipopek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 14 gru 2005, 09:53
Lokalizacja: Śląskie

Post autor: Lolipopek »

Lolipopek pisze:Telenowele chyba szybko wyrzuca bo z tego co mi wiadomo tvn wyemituje od stycznia po Gorzkiej zemscie jakies badziewie, ale juz nie w jezyku hiszpanskim tylko...portugalskim. Brazylia sie klania. Tragedia, przez tyle lat emitowal Meksykanskie telenowele, teraz wykupil Brazylijska. Szok, zona powiedziala, ze tego ogladac nie bedzie, telenowele meksykanskie ponoc zbieraly ogladalnosc zadowalajaca stacje tvn o godzinie 16, kiedys nawet o godzinie 17. jakas telenowela zebrala prawie 3 LMN chyba w 2004 roku jakas kostiumowa. Ta obecnie chyba kolumbijska zbiera nieco ponad 1,5 MLN widzow, keidy puszcza ta Brazylie to ogladalnosc im spadnie do 0,5 MLN i powiemy tym serialom papa. Co ten tvn wyprawia? Z ramowki TVN7 wyrzucil jedno pasmo, gdzie zona sie oburzyla i nawet tam dzwonila. Oni nie widza ogladalnosci telenowel? Na wirtualnych mediach widzialem, ze najlepiej ogladanym serialem tej stacji jest telenowela Meksykanska, zajmuje 2 miejsce. gdzie pierwsze zajmuje film. :roll:
Lolipopek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 14 gru 2005, 09:53
Lokalizacja: Śląskie

Post autor: Lolipopek »

Telenowele chyba szybko wyrzuca bo z tego co mi wiadomo tvn wyemituje od stycznia po Gorzkiej zemscie jakies badziewie, ale juz nie w jezyku hiszpanskim tylko...portugalskim. Brazylia sie klania. Tragedia, przez tyle lat emitowal Meksykanskie telenowele, teraz wykupil Brazylijska. Szok, zona powiedziala, ze tego ogladac nie bedzie, telenowele meksykanskie ponoc zbieraly ogladalnosc zadowalajaca stacje tvn o godzinie 16, kiedys nawet o godzinie 17. jakas telenowela zebrala prawie 3 LMN chyba w 2004 roku jakas kostiumowa. Ta obecnie chyba kolumbijska zbiera nieco ponad 1,5 MLN widzow, keidy puszcza ta Brazylie to ogladalnosc im spadnie do 0,5 MLN i powiemy tym serialom papa. Co ten tvn wyprawia? Z ramowki TVN7 wyrzucil jedno pasmo, gdzie zona sie oburzyla i nawet tam dzwonila. Oni nie widza ogladalnosci telenowel? Na wirtualnych mediach widzialem, ze najlepiej ogladanym serialem tej stacji jest telenowela Meksykanska, zajmuje 2 miejsce. gdzie pierwsze zajmuje film. :roll:

Ostatnie zdania dotycza stacji TVN7, dopisac "7", ale nie bylo opcji zmien. :( Jezeli znalazlby sie jakis moderator, prosilbym o usuniecie dwoch powyzszych postow.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości