ZIMOWA RAMÓWKA TVN-U

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

ZIMOWA RAMÓWKA TVN-U

Post autor: kamiiloo »

co sÂądzicie o zimowej ramĂłwce i zdjĂŞcia programu "fakty, ludzie, pieniÂądze"? (ost. odcinek w styczniu) dodam, Âże w zamian za to ma sie pojawiĂŚ program r. MÂłotkowskiego "firma" z tvn24
a oprĂłcz tego same powtĂłrki: taĂące :P kryminalni,ogniwo,sms, ciao darwin, mamy ciĂŞ
nowe odcinki tylko na wspĂłlnej rozmowy w toku, w11, tajemnice..., 6 stĂłp.., rodznika s. :P
no i oczywiÂście nowa brazylijska telenowela i powiaÂło ÂświeÂżoÂściÂą :)
ja nie mam zdania :P co do tej ramĂłwki
TVN innowacja i nowoczesność...
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

Nie doœÌ, ¿e TVN jak i TVN 7 maj¹ ju¿ tylko jedno pasmo telenowel, to jeszcze chc¹ nam wcisn¹Ì jak¹œ brazyliade Gdyby to kupi³ Polsat nie by³oby w tym nic dziwnego, ale TVN ... Brak s³ów na jego poczynania.
Kto im dal prawo zabierania 1 pasma telĂŚ??? To samo zrobili na TVN 7.
PS Fajnie, Âże bĂŞdÂą powtĂłrki NajsÂłabszego ogniwa 8) :wink: .
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Bardzo glupio robi TVN ze daje w najlepszym czasie (jakim jest zima) powtorki. Przeciez w tej porze roku jest taka sobie pogoda i ludzie prawie caly czas siedza w domu i ogladaja telewizje i pewnie by chcieli zobaczyc premiery programow a nie powtorki i to jeszcze glupiego programu "Ciao Darwin". :?
kamiiloo pisze:co sÂądzicie o zimowej ramĂłwce i zdjĂŞcia programu "fakty, ludzie, pieniÂądze"? (ost. odcinek w styczniu) dodam, Âże w zamian za to ma sie pojawiĂŚ program r. MÂłotkowskiego "firma" z tvn24


Mi tam wszystko jedno nie ogladam tego programu bo jest poprostu za pozno. "Firma" bedzie chyba tylko ok 30 minut wczeniej... :?

Bardzo fajnie ze beda kolejne odcinki "Na wspolnej", "W11" i "Detektywow" :p

I jeszcze od 9 stycznia o 22:45 bedzie nowy program "Faktograf"
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

medialink.pl pisze: W poniedziaÂłek, 2 stycznia telewizja TVN wyemituje nominowany do nagrody Oscara w kategorii Najlepszy Dokument, przejmujÂący film "Dzieci z Leningradzkiego". Produkcja ukazuje historiĂŞ bezdomnych dzieci ÂżyjÂących w postkomunistycznej Rosji.
Zobaczy³bym ale pewnie nie zobacze... zgadnijcie dlaczego? TVN wyemituje ten dokument o 22:40... :? Normalnie nie moge dlaczego TVN fajne programy umieszcza tak póŸno ?? :evil: :cry: :x :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

a co ty masz 7 lat ze nie wytrzymasz do 22:40? :/
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Bartek pisze:a co ty masz 7 lat ze nie wytrzymasz do 22:40? :/
jakbyÂś pracowal i wstawaÂł o 6:00 :/, nie sztuka dÂługo siedzieĂŚ ... tylko rano rzeÂśki wstaĂŚ :!:
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

mnei bardzo odpowiada ze beda nowe odcinki W11 i DETEKTYWÓW bo to sa jedne z lepszych produkcji TVN i super ze nie przerywaja emisjii na zime !!! OBY tak dalej ! moim zdaniem wzamian za brazylijskie badziewia mogliby rozszerzeæ emisje obu dokumentów ! :P
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

pawell pisze: I jeszcze od 9 stycznia o 22:45 bedzie nowy program "Faktograf"
No jednak chyba nie bĂŞdzie. WedÂług najnowszych informacji w poniedziaÂłki o 22:45 bĂŞdÂą puszczane kolejne odcinki "DowodĂłw zbrodni". I bardzo dobrze, bo znowu serial zostaÂłby przerwany w poÂłowie serii. A "Faktograf" moÂże w inny dzieĂą/w innym miesiÂącu puszczÂą, zresztÂą... jest juÂż "Uwaga" i "Superwizjer", chyba starczy. ;]
:)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pochanke - fan pisze:
Bartek pisze:a co ty masz 7 lat ze nie wytrzymasz do 22:40? :/
jakbyÂś pracowal i wstawaÂł o 6:00 :/, nie sztuka dÂługo siedzieĂŚ ... tylko rano rzeÂśki wstaĂŚ :!:
Albo gdybyÂś siĂŞ uczyÂł i wstawaÂł o 6:00... pewnie program bĂŞdzie trwaĂŚ z reklamami z godzinĂŞ wiĂŞc nie bĂŞdĂŞ specjalnie dla tego programu zarywaÂł nocy i do tego jeszcze codziennie mam na 8:00 :/ i odpowiadam na twoje pytania: mam 15 lat i wytrzymaÂłbym do 22:40 nawet duÂżo dÂłuÂżej... :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

pewnie program bĂŞdzie trwaĂŚ z reklamami z godzinĂŞ

Te¿ myœla³em, ¿e ten dokument o "Dzieciach z Leningradu" bêdzie trwa³ co najmniej z pó³torej godziny, a tymczasem... skoùczy siê on ju¿ przed 23:15 ;] (PóŸniej bêdzie "Karol - Papie¿, który pozosta³ cz³owiekiem - reporta¿ z planu").
:)
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

JesieĂą dobiega koĂąca !!!

Czy moÂże mi ktos powiedziec jak w przybliÂżeniu bĂŞdzie wyglÂądac zimowa ramĂłwka TVN -u !!

Czy oprĂłcz powtĂłrek zobaczymy coÂś nowego ??
NOWA ERA W TVN
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ja sÂądzĂŞ Âże bĂŞda powtĂłrki oraz powtĂłrki - pojawiÂą siĂŞ tez znĂłw powtĂłrki starych programĂłw. Ponadto bĂŞdziemy mogli tez zachwycaĂŚ siĂŞ powtĂłrkami i powtĂłrkami powtĂłrek :P NaszczeÂście fakty nie moga byc powtĂłrkowe ( chwaÂła Bogu 8) !!)
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

przy³±czam siê do ..."chwa³y bogu" w sprawie FAKTÓW :x ile mo¿na powtarzaæ powturki, powturek ,powturek! w zime czêsto siedzi siê przed tv a po raz 1000000000000000000000000000000000000 puszcz± 'mamy ciê' i od pocz±tku wszystkie serie: kryminalnych,nianie,sms
i dojdzie jeszcze teraz: super niania, hela... , ojeju :uhh: blech :hmm:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Mogli by powtĂłrzyĂŚ pierwszÂą EdycjĂŞ Big Brothera, a nie ciÂągle Mamy CiĂŞ.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

w s umie dobry pomys³ skoro ci¹gle maj¹ coœ owtarzaÌ to BB w koùcu wszyscy albo przynajmniej wiêckszoœÌ chce now¹ edycje a w zime i tak s¹ powturki wiêc nich powturz¹ 1 edycje BB albo agenta :? :o
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości