Horyzont

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

Nowe studio jest fajne

PS.miecugow nie bedzie prowadziÂł horyzontu bo nie wyrabia

ROZMOWY PORANNE
SZKÂŁO KONTAKTOWE
INNY PUNKT WIDZENIA
I JESZCZE TEN PROGRAM NA TVN TURBO:)

A program HORYZONT powinien zdecydowanie prowadziĂŚ GRASS:):))
Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Post autor: Grand »

Jak dla mnie to idealnie by by³o gdyby HORYZONT prowadzi³ Andrzej Turski :) - No ale chyba dobrze mu w telewizji publicznej. Co by nie mowic to dwójkowe "7 dni œwiat" to wci¹¿ mój ulubiony program o wydarzeniach zagranicznych. No i ci kultowi komentatorzy :) - Andrzej Jonas i Krzysztof Mroziewicz - debeœciaki :)

Fajnie byÂłoby zobaczyĂŚ 7 dni Âświat w TVN 24 :)
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Dlaczego juÂż kolejny tydzieĂą programu nie prowadzi Maciej WierzyĂąski tylko ÂŁukasz Grass? Grass caÂły czas mĂłwi, Âże w zastĂŞpstwie.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

No i dobrze, Âże nie ma tego staruszka. Ten dziadek mnie sÂłabi. MĂłwi jakby byÂł w zwolnonym tempie. Powinni go caÂłkowicie wyrzuciĂŚ z TVN24, poniewaÂż nie pasuje wogĂłle do tej stacji.
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Ja te¿ nie lubie Wierzyùskiego - nawet nie ukrywa, ¿e czyta z promptera, ale dziwi mnie jego nieobecnoœÌ. Uwa¿am, ¿e i tak by³ lepszy Ca³y Ten œwiat Grzegorza Miecugowa.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Te¿ wola³am "Ca³y ten œwiat". Ale Grass jest bardziej przystêpny ni¿ Wierzyùski. Lepiej gdy program prowadzi m³oda osoba. Chocia¿, z drugiej strony, ten "staruszek" ma doœwiadczenie (chyba by³ dyplomat¹ i spêdzil du¿o czasu zagranic¹) wiêc na pewno jest dobrze zorientowany. Czasem starszy wiek ma swoje zalety. Grass musi zaczynaÌ od zera. :neutral: A tak ogólnie to uwa¿am, ¿e Horyzont jest niepotrzebny bo przecie¿ Jacek Pa³asiùski ma swój program, w którym te¿ zaprasza komentatorów. Zdjêcie z wizji "Ca³y ten œwiat" by³o du¿ym b³edem, ale mo¿e nie starczy³o ju¿ im pomys³ów, a lepiej by³o to zakoùczyÌ "w czasie œwietnoœci" ni¿ jakby ta formu³a miala siê staczaÌ na dno. :roll: Ale podobno wydano ksi¹¿kê, w której zebrano najwa¿niejsze rozmowy.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: ,,Horyzont'' w TVN24

Post autor: matik »

Od dziś Horyzont z nową oprawą graficzną (ciekawe też czy studio przeniosą do virtuala). Przed chwilą była reklamówka. Start o 18:30. Zaprasza Jacek Stawiski (chociaż do póki nie padło zdanie kto poprowadzi program, to myślałem, że będzie to Igor Sokołowski, gdyż był lektorem w reklamówce).
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: ,,Horyzont'' w TVN24

Post autor: rogi »

Ja również jak wczoraj usłyszałem zapowiedź "Horyzontu" w wydaniu Igora, pomyślałem sobie oglądnę w końcu po raz pierwszy, ponieważ wydania w imieniu Wierzyńskiego są tak nudne, że usypiam, no ale niestety się zawiodłem.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: ,,Horyzont'' w TVN24

Post autor: matik »

Zauważyłem też, że od dziś program trwa do 19:20. Ale studia co ciekawe nie zmienili.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: ,,Horyzont'' w TVN24

Post autor: matik »

Dziś odbyło się ostatnie wydanie w tym roku. I wiele wskazuje, że ostatnie na antenie TVN24. Maciej Wierzyński zaprosił na kolejne wydanie 4 stycznia, jednak w ramówce TVN24 tego programu nie ma (dla TVN24 BiŚ na ten dzień ramówki jeszcze nie widziałem).
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: ,,Horyzont'' w TVN24

Post autor: lukaszbialas »

matik pisze:Dziś odbyło się ostatnie wydanie w tym roku. I wiele wskazuje, że ostatnie na antenie TVN24. Maciej Wierzyński zaprosił na kolejne wydanie 4 stycznia, jednak w ramówce TVN24 tego programu nie ma (dla TVN24 BiŚ na ten dzień ramówki jeszcze nie widziałem).
To jest właśnie ta chora tendencja TVN24, gdzie ogranicza się tematykę programową - powstał TVN CNBC wywalili tematy gospodarcze, a teraz rusza TVN24 Biznes i Świat to już "nic" o świecie w kanale ogólnoinformacyjnym nie będzie. Pod tym względem Polsat News wygrywa z TVN24, chociaż też ograniczyli swój program o wydarzeniach na świecie z To był dzień na świecie został - tydzień na świecie.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: ,,Horyzont'' w TVN24

Post autor: matik »

lukaszbialas pisze:teraz rusza TVN24 Biznes i Świat to już "nic" o świecie w kanale ogólnoinformacyjnym nie będzie.
"Polska i Świat" jeszcze zostaje :D
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: ,,Horyzont'' w TVN24

Post autor: matik »

"Horyzont" w soboty o 20:04 (tuż po serwisie informacyjnym) w TVN24 BiŚ.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: [TVN24 BiŚ] Horyzont

Post autor: matik »

Tak jak pisałem w innym wątku - na ten weekend TVN24 BiŚ zmieniło ramówkę i wypadł Horyzont. W TVN24 dziś pod postacią Horyzontu wyemitowali wywiad z Radosławem Sikorskim, który był w TVN24 BiŚ 1 stycznia. Może za tydzień żadnych zmian już nie będzie.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Horyzont

Post autor: matik »

Dziś program poprowadzi Michał Sznajder.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości