Ulubiony serwis sportowy.

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Ulubiony serwis sportowy

Czas głosowania minął sobota 17 lip 2004, 11:01

Sport - TVP1 (po Wiadomościach)
6
50%
Sport telegram - TVP2
1
8%
Informacje - Sport (POLSAT)
1
8%
FAKTY - Sport
2
17%
Sportowe podsumowanie dnia TVN24
2
17%
Sport TV4 (po DZIENNIKU)
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 12

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Ulubiony serwis sportowy.

Post autor: doktorfaustus1 »

Kontynuj¹c rozpoczêt¹ przez kogoœ zabawê w ULUBIONY - portal, gazetê etc. Proponujê sprawdziÌ popularnoœÌ serwisów sportowych nadawanych przez polskie stacjê telewizyjne. Praktycznie ka¿da z nich poœwieca wydarzeniom spotowym jakiœ czas swojego programu. Serwisy sportowe mo¿emy ogl¹daÌ na wszystkich kana³ach TVP, równie¿ Polsat, TV4 i TVN staraja sie przyci¹gn¹c przed ekran mi³oœników sportu. Który wiêc z proponowanych nam serwisów jest najlpeszy? Czekam na opiniê.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ostatnio nie ogl¹dam prawie wcale serwisów sportowych, ale najlepszy wg. mnie jest "Sport Telegram" i "Fakty Sportowe". Ten pierwszy ogólnie mi siê podoba, a ten drugi mimo, ¿e nie ma wielu newsów to jest doœÌ luŸny i to mi siê podoba.
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Hmm... ciekawa ankieta, bo w sumie po zastanowieniu dochodzĂŞ do wniosko, iz tak naprawde, to najczeÂściej oglÂądam Sport na TVP1 po wiadomoÂściach. Tak tez zagÂłosujĂŞ.
Pozdrawiam, Filip
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

Nie wymieniliÂście Sportowego Expresu....

Ja to lubie oglÂądaĂŚ sport w INFORMACJACH Polsatu. A ten magazyn sportowy na TVN to chyba najgorszy program o sporcie... jak majÂą wiadomoÂści to tylko ze 2 z materiaÂłem filmowym a reszta to tylko informacje...
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

OczywiÂście, Âże po "WiadomoÂściach" TVP. Tak dla przykÂładu to powiem, ze serwis sportowy TVN jest bardzo ubogi. Jak kiedys oglÂądaÂłem to trwaÂł minute i (uwaga) nie byÂło w nim ani jednego materiaÂłu filmowego. :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Polsat siê stara ale ich prezenterka Karolina Szotak (lub jakoœ tak) - jest beznadziejna, ma³o kobieca, ubiera siê w jakieœ kombinezony i wygl¹da jak potwór - mog³aby np zmieniÌ uczesanie, wygl¹da³aby wówczas lepiej. Szefowie POLSATU zapomnieli widocznie, ¿e wiêksz¹ czêœÌ widowni takich programów stanowia mê¿czyŸni.
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

A ja oglÂądam sportowe podsumowanie dnia w TVN24 i uwaÂżam, Âże jest to najlepszy serwis sportowy i ogĂłlnie serwisy sportowe w TVN24 sÂą treÂściwe i wystarczajÂące (po biznesie najczĂŞÂściej oglÂądam sport w TVN24 :wink: ).
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ja z przyzwyczajenia ogl¹dam serwis po g³ównych Wiadomoœciach, z wszytkich dostêpnych na naszym rynku ten prezentuje najwiêksz¹ iloœÌ materia³ów filmowych i w gruncie rzeczy jest najd³u¿szy - w weekendy a¿ 10 minut ka¿dego dnia. A i prowadz¹cy s¹ dobrzy np Przemek Babiarz. Lubiê tez sportowe podsumowanie dnia w TVN24 ale czasami jest ono bardzo ubogie. O serwisach TVN24 dotycz¹cych Mistrzostw Europy w pi³ce no¿nej nie powiem nic - to poprostu wstyd dawaÌ coœ takiego w telewizji. :oops:
Czarna_Mamba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 01 lip 2004, 12:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Czarna_Mamba »

Rzeczywiscie serwis po WiadomoÂściach jest najlepszy inne nie dorastajÂą mu do piĂŞt.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Zgadzam siĂŞ, ze SPort po WiadomoÂściach jest najlepszy... I najchetniej oglÂądany pozatym. Ja osobiÂście oglÂądam FAKTY sportowe w TVN, po FAKTACH. Czekam na pogodĂŞ, potem na UwagĂŞ i Na WspĂłlnej. i czas tak leci...
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

TeÂż myÂślĂŞ, Âże najlepszy serwis jest w TVP1 po WiadomoÂściach, dÂługi i treÂściwy. Ok jest teÂż Sport Telegram, a Sport po Faktach jest krĂłtki i maÂło informacyjny, niestety :( . A pamiĂŞtacie, jak to w lutym 2003 przesunĂŞli caÂłe pasmo i UwagĂŞ na 19:45 z 19:40 w tygodniu bo mieli wydÂłuÂżyc sport. JakoÂś tego nie widaĂŚ, chyba raczej wydÂłuÂżyli blok reklam i zapowiedzi. :mrgreen:
Anita Werner jest the best!!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości