[TVN/TTV] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Aha... :roll: A ja mam jeszcze jedno pytanie: ile trwa nagranie jednego odcinka ?? :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

to jest ró¿nie i pewnie zawsze inaczej. Wiem ¿e nagranie pierwszego odcinka trwa³o ca³y dzieù. Œrednio nagranie normalnego(prosta rozprawa)odcinka trwa 2,5 do 3 godzin. Przy rozprawach z czterema ³awnikami i polijantami nagranie jednego odcinka trwa d³u¿ej, nawet do 5h. Ale i tak nic nie wiadomo, bo raz by³ taki odcinek ¿e rozprawa wydawa³a siê byÌ bardzo krótka i prosta, ale wejœcie oskar¿onego z korytarza by³o powtarzane przez 2 godziny...
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Na pewno program bĂŞdzie drĂŞtwy, tak jak na poczÂątku W-11 i przez krĂłciutkÂą chwilĂŞ (za sprawÂą Marzeny Fliegel ktĂłra jednak bardzo szybko siĂŞ rozkrĂŞciÂła) Detektywi. SAMW obejrzĂŞ sobie we wrzeÂśniu, jak juÂż rozwinie skrzydÂła, na poczÂątku pewnie bĂŞdzie bida z nĂŞdzÂą i sztywniactwo ;)

BTW: Ogl¹da³em parê razy "Werdykt" i by³ tam raz goœÌ z "Na Wspólnej" jako oskar¿ony, ten ch³opak Marty ;D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

jott kott pisze:(...)SAMW obejrzĂŞ sobie we wrzeÂśniu, jak juÂż rozwinie skrzydÂła, na poczÂątku pewnie bĂŞdzie bida z nĂŞdzÂą i sztywniactwo ;)(...)
Lepiej zobacz to wczeÂśniej, bo do wrzeÂśnia ten program moÂże nie dotrwaĂŚ. :) MoÂże miec sÂłabe wyniki itp. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

pawell pisze:
jott kott pisze:(...)SAMW obejrzĂŞ sobie we wrzeÂśniu, jak juÂż rozwinie skrzydÂła, na poczÂątku pewnie bĂŞdzie bida z nĂŞdzÂą i sztywniactwo ;)(...)
Lepiej zobacz to wczeÂśniej, bo do wrzeÂśnia ten program moÂże nie dotrwaĂŚ. :) MoÂże miec sÂłabe wyniki itp. :roll:
No nie no, pecio coÂś wspominaÂł Âże bĂŞdÂą to krĂŞciĂŚ ciÂągiem aÂż do lipca przynajmniej, wiĂŞc chyba na rok przynajmniej odcinkĂłw narobiÂą :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

jott kott pisze:No nie no, pecio coÂś wspominaÂł Âże bĂŞdÂą to krĂŞciĂŚ ciÂągiem aÂż do lipca przynajmniej, wiĂŞc chyba na rok przynajmniej odcinkĂłw narobiÂą :)
No ale jak bĂŞdÂą sÂłabe wyniki to napewno produkcja nowych odcinkĂłw zostanie wstrzymana. Na wyniki nie bĂŞdzie trzeba czekaĂŚ do lipca po tygodniu bĂŞdie juÂż moÂżna porĂłwnaĂŚ wyniki SAMW z wynikiami przed zmianÂą... :roll:

Edit: ZdjĂŞcia studia z Media Link:

Obrazek


[ Dodano: Pon Mar 06, 2006 3:17 pm ]
http://img74.imageshack.us/img74/8392/10js.jpg
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Pierwszy odcinek Âświetny. Szczerze mĂłwiÂąc sÂądziÂłem, ze ten program to bĂŞdzie coÂś na wzĂłr tego co bodaj na TELE5 moÂżna zobaczyĂŚ ale nie !! Prawie zupeÂłnie inna formuÂła, inny styl prowadzenia spraw, inna oprawa graficzna.

StrzaÂł w dziesiÂątkĂŞ dla TVN za ten program. :brawo:

CiekawiÂą mnie teÂż jakie bĂŞdÂą wyniki oglÂądalnoÂści tego programu no i teÂż jakie bĂŞdÂą nastĂŞpne odcinki :lol:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja myœla³em ¿e to bêdzie kiepskie, ale nie - by³o dobre. :D Wszytko ³adnie dopracowane i siê dobrze ogl¹da ten program. :wink: :D Fajny pomys³ z tymi belkami na których jest napisane o czym któœ mówi np. mowa koùcowa. :roll: Spodziewa³em siê te¿ innej czo³ówki - na wzór "W11" i "Detektywów" ta jest taka sobie. :roll: No i jak na 1 raz nie by³o tak sztucznie... da siê ogl¹daÌ. :p :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

jade jutro na nagranie wiêc bêdê wiedzia³ który odcinek aktualnie nagrywaj¹, i mo¿ê spróbuje sie dowiedzieÌ coœ o wyniki ogl¹dalnoœci z tych 2 dni.
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

Dla mnie to ÂżaÂłosny program.
CoÂś takiego leciaÂło juÂż na TV4.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

B@rze. "W imieniu prawa" byÂło nie tylko na TV 4, ale takÂże na Polsacie, czy jak kto woli
Pol(szm)acie.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Ten program jest koszmarny - nuda, nuda i jeszcze raz nuda - bohaterowie jak dla mnie sÂą maÂło przekonujÂący - kolejny program sÂądowniczy w Polsce, ktĂłry siĂŞ nie przyjmie :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pecio pisze:jade jutro na nagranie wiêc bêdê wiedzia³ który odcinek aktualnie nagrywaj¹, i mo¿ê spróbuje sie dowiedzieÌ coœ o wyniki ogl¹dalnoœci z tych 2 dni.
Hm... chyba jutro jeszcze nie bĂŞdzie. :roll: A moÂże majÂą juÂż na specjalne zamĂłwienie. :roll:
podmark pisze:Ten program jest koszmarny - nuda, nuda i jeszcze raz nuda - bohaterowie jak dla mnie sÂą maÂło przekonujÂący - kolejny program sÂądowniczy w Polsce, ktĂłry siĂŞ nie przyjmie :)
Zobaczymy czy siĂŞ nie przyjmie. :> Program dobry ale wÂłasnie troche nudny :) ale o tej godzinie chyba nie ma nic lepszego... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Zobaczymy czy siĂŞ nie przyjmie. :> Program dobry ale wÂłasnie troche nudny :) ale o tej godzinie chyba nie ma nic lepszego... :roll:
Nudny...to co powiesz o tym jak jeszcze niedawno w tym czasie pokazywano jakÂże ciekawe telenowele brazylijsko-peruwiaĂąsko-argentyĂąskie :evil:

Jest to zupeÂłnie inny program od tego co pokazywaÂł Polsat czy TV4 czy inne polskie telewizje. WiĂŞcej siĂŞ dzieje jest bardziej realistyczny i w tym upatrujĂŞ jego szansĂŞ.

Ja trzymam kciuki za "Sêdzia Anna Maria Weso³owska" i wierzê w to, ze ten program bêdzie jednym z sukcesów wiosennej ramówki TVN :) pewnie w odró¿nieniu od innego programu "Agencja" :?
ZIMA
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

pawell pisze:
pecio pisze:jade jutro na nagranie wiêc bêdê wiedzia³ który odcinek aktualnie nagrywaj¹, i mo¿ê spróbuje sie dowiedzieÌ coœ o wyniki ogl¹dalnoœci z tych 2 dni.
Hm... chyba jutro jeszcze nie bĂŞdzie. :roll: A moÂże majÂą juÂż na specjalne zamĂłwienie. :roll:
Oj majÂą specjalne zamĂłwienia - TVN, jak i Polsat (reszta stacji teÂż w wiĂŞkszoÂści) majÂą wykupiony pakiet telemetryczny i wyniki sÂą przekazywane stacji juÂż nastĂŞpnego dnia - zarzÂąd stacji ma dane dotyczÂące wszystkich emitowanych przez siebie programĂłw a nie tylko 10 najlepszych.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości