[TVN/TTV] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Program "obciachowy". WidzĂŞ w nim same wady. Przede wszystkim kiepska gra aktorska i co za tym idzie- sztuczne emocje bohaterĂłw. SÂądowa papka z umoralniajÂącym mottem na koniec. WidaĂŚ, Âże duÂżo wysiÂłku wkÂładajÂą w realizacjĂŞ, bo momentami przyjemnie siĂŞ na to patrzy, ale zasadniczo "SĂŞdzia.." nie wychodzi poza poziom "Werdyktu". Tylko pani sĂŞdzia wypada dobrze.
Klapa na caÂłej linii.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze:Program "obciachowy". WidzĂŞ w nim same wady. Przede wszystkim kiepska gra aktorska i co za tym idzie- sztuczne emocje bohaterĂłw. SÂądowa papka z umoralniajÂącym mottem na koniec. WidaĂŚ, Âże duÂżo wysiÂłku wkÂładajÂą w realizacjĂŞ, bo momentami przyjemnie siĂŞ na to patrzy, ale zasadniczo "SĂŞdzia.." nie wychodzi poza poziom "Werdyktu". Tylko pani sĂŞdzia wypada dobrze.
Klapa na caÂłej linii.
Pani Moderator - gdzie tu konsekwencja ?? :wink:

sztucznie emocje bohaterĂłw -- > przyjemnie siĂŞ na to patrzy

klapa na caÂłej linii -- > pani sĂŞdzie dobrze wypada.

Nie zgadzam siĂŞ z tym, Âże poziom "Werdyktu" byÂł taki sam jak tego programu. "Werdykt" w mojej opinii to program pozbawiony emocji, pÂłytki i zupeÂłnie bez atrakcji. Natomiast inaczej w moim odczuciu jest z programem tvnu. Co do sztucznej gry aktorskiej - byĂŚ moÂże jest w tym coÂś prawdy-ale moÂże z czasem bĂŞdzie lepiej.
ZIMA
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

TVN_FAN pisze:sztucznie emocje bohaterĂłw -- > przyjemnie siĂŞ na to patrzy
Pozwolicie, Âże odpowiem za ModeratorkĂŞ - te dwa sformuÂłowania wzajemnie siĂŞ nie wykluczajÂą... Przyjemnie moÂżna popatrzeĂŚ na ujĂŞcia i dekoracje studia, a sztuczne emocje bohaterĂłw i tak widaĂŚ.,..
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Nie jest Âźle

Post autor: salladyn »

Mi nawet przypadÂł do gustu.Mimo okropnej gry aktorskiej.No i jeszcze ten prokurator tak (niby) emocjonalnie podchodzÂący do kaÂżdej sprawy.Prawda jest taka Âże gdyby jakiÂś prokurator tak siĂŞ zachowaÂł to zostaÂłby zwolniony.

Wielkim plusem natomiast jest sama Anna Maria WesoÂłowska.Jest bardzo naturalna.Tylko mogÂłaby sobie darowaĂŚ to patetyczne przemĂłwienie na koniec.Poza tym wszystko jest O.K.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Czytaj ca³oœÌ TVN_FANie- przyjemnie siê na to patrzy od strony realizacyjnej (praca kamery, dekoracje, wnêtrza, oœwietlenie)
Pani sĂŞdzia dobrze wypada, bo jako jedyna nie gra, albo raczej gra samÂą siebie. To ma opanowane do perfekcji. I to dziĂŞki tej postaci wytrzymaÂłam do koĂąca programu.
U Drzyzgi jest wiĂŞcej wÂątkĂłw edukacyjych, niÂż w "SĂŞdzi.., ktĂłra miaÂła "oswajaĂŚ z procedurami sÂądowymi i poprawiaĂŚ wizerunek sÂądĂłw". No, ale jako rozbieg do "RozmĂłw w toku", taki gniot moÂże byĂŚ przed 17. :evil2: BĂŞdĂŞ dalej oglÂądaĂŚ.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

salladyn pisze:(...)No i jeszcze ten prokurator tak (niby) emocjonalnie podchodzÂący do kaÂżdej sprawy.Prawda jest taka Âże gdyby jakiÂś prokurator tak siĂŞ zachowaÂł to zostaÂłby zwolniony.(...)
Co do tego prokuratora - wkurzajÂąca postaĂŚ. :twisted: (przynajmniej dla mnie) Te jego teksty do oskarÂżonych (tak jak dziÂś na przykÂład byÂło) juÂż skazujÂące Âże zgwaÂłciÂł, Âże zamordowaÂł i Âże to i tamto zrobiÂł. :? Raczej tak prokuratorzy nie robiÂą zresztÂą nie wiem. :roll:

Inni aktorzy jeszcze siĂŞ wyrobiÂą nie trzeba przypominaĂŚ jak byÂło w innych podobnych produkcjach. :wink: ("W11" i "Detektywi")

Hm... a co ze stronÂą programu ?? http://www.sedzia.onet.pl podajÂą adres, ale jeszcze nie dziaÂła. :neutral: Powinni podawaĂŚ jak juÂż bĂŞdzie. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Sztuczny prokurator

Post autor: salladyn »

pawell pisze: Co do tego prokuratora - wkurzajÂąca postaĂŚ. :twisted: (przynajmniej dla mnie) Te jego teksty do oskarÂżonych (tak jak dziÂś na przykÂład byÂło) juÂż skazujÂące Âże zgwaÂłciÂł, Âże zamordowaÂł i Âże to i tamto zrobiÂł. :? Raczej tak prokuratorzy nie robiÂą zresztÂą nie wiem. :roll:
MogĂŞ ciĂŞ zapewniĂŚ Âże prokurator nie moÂże siĂŞ tak zachowywaĂŚ z tej prostej przyczyny Âże w polskim prawie obowiÂązuje domniemanie niewinnoÂści.

Co do innych aktorĂłw to myÂślĂŞ Âże masz racjĂŞ.Szkoda tylko Âże kurs aktorstwa bĂŞdÂą przechodziĂŚ na naszych oczach.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

na szczĂŞscie prokurator nie zawsze jest ten sam, bo rzeczywiÂście wypadam Âźle, robi przecieÂż bÂłedy w polskiej mowie: "proszĂŞ paniÂą"
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

MĂłwi proszĂŞ pani, czy proszĂŞ paniÂą. Bo nie zrozumiaÂłem o co ci chodziÂło. :>
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

pecio pisze:na szczĂŞscie prokurator nie zawsze jest ten sam, bo rzeczywiÂście wypadam Âźle, robi przecieÂż bÂłedy w polskiej mowie: "proszĂŞ paniÂą"
Prokurator pal licho, nasz Prezydent tak mĂłwi (jego brat teÂż), to jest bĂłl :evil2:
Jeszcze o "SĂŞdzi.."- chciaÂłam dodaĂŚ, Âże nie ma tam elementu zaskoczenia, a chyba powinien. CoÂś ze scenariuszem nie tak.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Marcin Mazurek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 05 sty 2006, 17:10
Lokalizacja: Z zaświatów
Kontakt:

Post autor: Marcin Mazurek »

terraX pisze:Program "obciachowy". WidzĂŞ w nim same wady. Przede wszystkim kiepska gra aktorska i co za tym idzie- sztuczne emocje bohaterĂłw.
Co do aktorĂłw, mogĂŞ siĂŞ zgodziĂŚ. Pewnie z ulicy, tak jak w "W11". TytuÂł jest beznadziejny ;/
"SÂąd karny" brzmi lepiej.

ObejrzĂŞ jeszcze kilka odcinkĂłw, i wtedy zobaczĂŞ, czy oglÂądanie "SĂŞdzi..." ma sens.
Szkoda, Âże skrĂłcili "Fakty" :(
M@rcin M@zurek,
Mazurek-PRO
http://www.mazurek-pro.go.pl
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Ja siĂŞ wciÂągnaÂłem w to, chociaÂż mam okazjĂŞ oglÂądaĂŚ raczej tylko wyroki. Chociaz przyznam siĂŞ, Âże nie rozumiem dlaczego czÂłowieka wciÂąga taki program. Bo tak na prawde on nic nie oferuje, a mimo to jest siĂŞ ciekawym jaki zapadnie wyrok.

Co do tytuÂłu: moÂże jest i za dÂługi, ale po primo to jest wzorowany na SĂŞdzia Alexander Holl (oj chyba literowke zlapalem) i niejako z licencji wynika zdaje siĂŞ nazwa. "SÂąd karny" emituje bodaj niemiecka konkurencja SAT1 - RTL, podobnie jak "SÂąd rodzinny" i "SÂąd dla nieletnich", a po secundo ma podkreÂśliĂŚ kto prowadzi program - a nie jest to pierwsza lepsza sĂŞdzini
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

no wiêc wróci³em z nagrania i mam du¿o informacji. Po pierwsze dowiedzia³em siê od re¿ysera ¿e pierwszy odcinek by³, jak siê wyrazi³ "wielkim sukcesem", i planuj¹ jak narazie nagrywaÌ do 100 odcinków, lecz jak wyniki nadal bêd¹ dobre, no to oczywiœcie wiêcej. Dzisiaj by³y nagrywane odcinki 29 i 31, i jest inny woŸny s¹dowy i inna protokolantka, zwracaj¹ te¿ uwagê na b³êdy gramatyczne prokuratora, i innych równie¿. S³ysza³em równie¿ ¿e planuj¹ zmieniÌ coœ w oœwietleniu, poniewa¿ niektórzy widzowie twierdz¹ ¿e jest za jasno. :roll:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pecio pisze:(...)Po pierwsze dowiedziaÂłem siĂŞ od reÂżysera Âże pierwszy odcinek byÂł, jak siĂŞ wyraziÂł "wielkim sukcesem", i planujÂą jak narazie nagrywaĂŚ do 100 odcinkĂłw, lecz jak wyniki nadal bĂŞdÂą dobre, no to oczywiÂście wiĂŞcej.(...)
To nie masz konkretnych wynikĂłw oglÂądalnoÂści ?? :) ale jak siĂŞ pierwszy odcinek okazaÂł wielkim sukcesem to dobrze. :] :D mam nadzieje ze jakis serwis medialny o tym napisze. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Justyyna
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 33
Rejestracja: sobota 04 mar 2006, 08:43

Post autor: Justyyna »

http://www.sedzia.onet.pl
http://www.amw.tvn.pl

A program jest Âświetny :wesoly:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości