[TVN/TTV] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

A ja mam pytanie niecaÂłkiem na temat, moÂże niejestem na bierzÂąco ale czemu to foto sĂŞdzi Anny jest z TVP.pl :?:
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:A ja mam pytanie niecaÂłkiem na temat, moÂże niejestem na bierzÂąco ale czemu to foto sĂŞdzi Anny jest z TVP.pl :?:
Pewnie z jakiejÂś wiadomoÂści jest to zdjecie np. z waÂżnej sprawy, ktĂłrÂą ona prowadziÂła. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hm... zastanawaim siê dlaczego jeszcze nie promuj¹ tego programu. Pierwszy odcinek ju¿ za ponad tydzieù, a wiêkszoœÌ z widzów pewnie o nim nie wie. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

wÂłaÂśnie teÂż to zauwaÂżyÂłem, wszystkie nowe programy reklamujÂą, a z tego robiÂą wielkÂą tajemnicĂŞ, tym bardziej Âże uwazajÂą Âże nikt nie zna nazwiska sĂŞdzi prowadzoÂącej rozprawy ("sĂŞdzia ktĂłrej nazwiska jeszcze nie ujawnimy")
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jak to. Rozprawy poprowadzi Anna WesoÂłowska i wiadomo to juÂż od dawna.
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

no tak - my wiemy, ale TVN oficjalnie tego nie podaÂł.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:? :? :? Co jest :?: dlaczego na tvn.pl zmienili nazwĂŞ tego programu na "SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska" :?: :?

Obrazek

PrzecieÂż juÂż na oficjalne stronie nawet napisali Âże ten program bĂŞdzie nosiÂł tytuÂł "Sad karny". :? Poza tym jeszcze dÂłuÂższej nazwy daĂŚ nie mogli. :/
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ZaszÂła zmiana. Postanowiono w ostatniej chwili, Âże program nazywaÂł siĂŞ bĂŞdzie jednak: "SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska". Tym samym potwierdzajÂą siĂŞ pierwotne informacje tvn.tivi.pl.
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

tak jak mĂłwiÂłem wczeÂśniej, skoro wszyscy na planie majÂą tytuÂł SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska i w scenariuszach teÂż tak jest. tylko dziwne po co byÂło to zamieszanie z ta nazwÂą Sad Karny??
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No wÂłasnie po co byÂło to zamieszanie z "Sadem Karnym". :roll: :? :| MoÂże wkoĂącu jak znamy ostatecznÂą nazwĂŞ to ruszy promocja tego programu. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Spoty promujÂące SAMW juÂż siĂŞ pojawiÂły. W przerwie miĂŞdzy Rozmowami widziaÂłem...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak, ja teÂż jÂą widziaÂłem. :roll: I przed chwilÂą znĂłw byÂła tym razem udÂło mi siĂŞ zrobiĂŚ 3 capsy sali rozpraw:

ObrazekObrazek

Ten caps jest fajny - Âładnie wyglÂąda ta sala no i jak bardzo odbiega to od rzeczywistoÂści nasze sÂą inne :roll:

Obrazek

Jestem bardzo ciekawy jak ten program bĂŞdzie wygladaÂł produkowany przez TVN. :roll: :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

ogĂłlnie wnĂŞtrza sÂą bardzo Âładne, ale jestem w szoku Âże tak bardzo widoczna jest widownia (tragedia jak bedzie mnie widaĂŚ ...... :/)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hehe - to dobrze Âże tak widaĂŚ :] szkoda tylko ze nie wiem jak Ty wygladasz. :>

A Ty byÂłeÂś na wszystkich nagraniach czy tylko na 1 odcinku ?? :roll:

P.S. W "Fakt TV" teÂż wspomnieli o tym programie. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

ja nie bylem na 1 odcinku. Bylem dwa razy, bo moÂżna byĂŚ w odstepie min. 3tyg.(zeby sie ludzie zmieniali), za pierszwym razem byÂł krecony jeden odcinek, a za drugim dwa(trzeba bylo miec cos do przebrania...) ZdjĂŞcia sÂą 3 razy w tygodniu, co najmniej do lipca.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości