Superstacja

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Superstacja

Post autor: Camilo »

Brytyjski Channel 4 News zaoferował dzisiaj "Alternatywną noc wyborczą" z udziałem komików. Może to byłby plan... w następnym pokoleniu? ;)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Superstacja

Post autor: Trzeciak »

Akurat coś takiego na niedzielę chyba Radio ZET szykuje. :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Superstacja

Post autor: Camilo »

Marka Ostrowskiego z "Polityki", Łukasza Mężyka z 300Polityki, Gabriele Lesser czy nawet Korwin-Piotrowskiej nie uznałbym jednak za komików
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Superstacja

Post autor: Trzeciak »

Ale Michała Zielińskiego (znanego z programów "Szymona Majewskiego") już tak. ;)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Superstacja

Post autor: Camilo »

Nie przywoływałem go, bo nie wiedziałem kto to jest. :lol2: Teraz już przejrzałem profil @PopPolityk na Twitterze i nie dopatrzyłem się tam specjalnej działalności komicznej, bardziej facet obserwuje politykę... A na tle wszystkich gości cięźko przywoływać to do Channel 4.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Superstacja

Post autor: Trzeciak »

Mimo wszystko spot promujący "Wieczór Wyborczy" w Zetce właśnie nieco przypomina sceny znane ze scenek komicznych. ;)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Superstacja

Post autor: Camilo »

SS tak nadziała swój wieczór wyborczy reklamami, że nie dało się tego oglądać. Szkoda, bo słuchając naiwnych pytań chociażby ze strony Olejnik i wyczuwając albo zniezmaczenie albo hurraoptymizm ze strony komentatorów w pozostałych mediach, Kuba Wątły był jednym z nielicznych dziennikarzy, którzy mieli coś sensownego do powiedzenia.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Superstacja

Post autor: michal_borkowski »

W miejsce Bez ograniczeń o 18.45, ruszył ( może na razie testowo) nowy program muzyczno-polityczny o dwuznacznym tytule: "Radiokomitet". Na pierwszy rzut oka bardzo podobny do Krzywego Zwierciadła, także współprowadzony przez dwie osoby, m.in Jarosława Ważnego, muzyka -puzonistę i dziennikarza.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Superstacja

Post autor: Camilo »

Superstacja, według zapowiedzi prezesa, na potrzeby naziemnej telewizji cyfrowej jest w stanie uruchomić drugi kanał o charakterze lokalnym. Wszystko zależy jednak od decyzji KRRiTV, bowiem do rozdysponowania na ósmym multipleksie są 4 miejsca, a chętnych jest 16 - m.in. WP, Agora, Discovery oraz Puls.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Superstacja

Post autor: Camilo »

Proponowany przez SS kanał do MUX-8 to... NonStop24.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Superstacja

Post autor: michal_borkowski »

Głupio brzmi to SS. Niebawem trzeba będzie uważać na takie skróty;)
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Superstacja

Post autor: Camilo »

Kuba Wątły był wczoraj gościem... TV Republika: http://www.youtube.com/watch?v=5p54H046Yjw
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Superstacja

Post autor: michal_borkowski »

Abstrahując od poglądów, jakie wyraża - już dawno zauważyłem, że jego posty na facebooku są pełne wulgaryzmów, nie zawsze uzasadnionych. Nie wiem, czy to wyraz frustracji czy zmęczenia mediami - ale o tym już powinien wiedzieć on sam.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Superstacja

Post autor: michal_borkowski »

Były naczelny Faktu, Grzegorz Jankowski, ma poprowadzić program w Superstacji. Jak podaje Press.pl, będzie to mieszanka publicystyczno-społeczno-rozrywkowa. Taki mniejszy "Świat się kręci", tyle że pewnie "z puszki".
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Superstacja

Post autor: Camilo »

I wspomniany wyżej Grzegorz Jankowski narobił w SS trochę zamieszania. Ostatnio - po wywiadzie z Premier Szydło - kanał cytowany był w wielu zagranicznych mediach. Wydarzenie ewidentnie bez precedensu w całej historii SS. W tym tygodniu może być podobnie, bo portale internetowe obiega już informacja, że PiS próbuje zablokować emisję planowanego na piątek wywiadu z JK: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =FB_Gazeta
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości