Wpadki TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Wpadki TVN24

Post autor: michal_borkowski »

Podczas jednego z reportaży w piątkowym wydaniu „Teleserwisu” nieoczekiwanie słychać było niezwiązaną z tym materiałem wypowiedź mężczyzny: „Lecę, lecę, lecę. Lecę wam wpier…lić”. Najprawdopodobniej omyłkowo puszczono na wizji słowa wymieniane między prowadzącym a reżyserką.

Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tv ... o-na-wizji
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Wpadki TVN24

Post autor: Maciek_POZ »

Reakcja Asi na dzisiejszą małą wpadkę realizatora, gdy w zapowiedzi serwisu zamiast obrazka na temat poprawki matur, pojawił się obraz zniszczeń w Marzeninie

Obrazek
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Wpadki TVN24

Post autor: wojtek_neymar »

Nie za bardzo wiedziałem, gdzie to napisać, ale myślę, że ten wątek byłby najlepszym do tego miejscem. Dziś ciekawe rzeczy zdarzyły się w końcowych napisach "Faktów po południu" prowadzonych przez Radosława Mroza. Otóż jako prowadząca dzisiejszy program, w tychże napisach pojawiła się ... Diana Rudnik. To jest oczywiście pomyłka, chociaż owszem, do pewnego momentu było tak, że mówisz FpP w weekend, myślisz Diana, gdyż to właśnie ona prowadziła weekendowe FpP od momentu wprowadzenia tego programu do ramówki do bodajże końcówki stycznia (jedyne wyjątki to urlopy bądź nagłe sytuacje).
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Wpadki TVN24

Post autor: Maciek_POZ »

Dziś Marta podczas poranka około 8:20 zapowiadała reportaż o "akcji snajperów w Dzierżonowie". Na szczęście po bloku reklamowym poprawiła się, bo chodziło oczywiście o saperów :-P
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29530
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Wpadki TVN24

Post autor: melona »

Dzisiaj pod koniec 15 na żywo w napisach realizatorzy zaliczyli małą wpadkę. Prowadząca program Anna Jędrzejowska znalazła się dopiero na drugiej pozycji, podczas gdy na pierwszej pozycji pojawiło się imię i nazwisko Beata Henclewska.

Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wpadki TVN24

Post autor: matik »

To nie jest wpadka. Nikt nie deklarował że gospodarz musi być zawsze na pierwszym miejscu.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Wpadki TVN24

Post autor: Maciek_POZ »

Dokładnie. Kiedyś po poranku widziałem, że przed Marcinem i Małgosią było inne nazwisko z redakcji. Pod koniec "15 na żywo" Magdalena De Virion wskoczyła raz przed Anię J.

Za to w napisach widywałem powtarzane nazwiska, były też dwie osoby w jednym wierszu.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Wpadki TVN24

Post autor: pkp »

matik pisze: poniedziałek 11 gru 2017, 17:10 To nie jest wpadka. Nikt nie deklarował że gospodarz musi być zawsze na pierwszym miejscu.
Np. w "Dniu na żywo" jest normą, że nazwiska prowadzących nie pojawią się na początku napisów. A jako ciekawostkę dodam, że Pani wspomniana jako pierwsza w napisach, chyba odchodzi z TVN, o czym wspomniała A. Jędrzejowska na swoim instagramie.
Starski87
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 317
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 20:54

Re: Wpadki TVN24

Post autor: Starski87 »

Wczoraj śmieszna wpadka miała miejsce we Wstajesz i Weekend. Małgorzata Kukula skończyła czytać serwis a prowadzący Olga Olesek i Marcin Zebrowski gdzieś sobie poszli i widać było jak biegną na kanapę :) nie pamietam o której to było godzinie ale komicznie wyglądało. Sami się z tego śmiali.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Wpadki TVN24

Post autor: Maciek_POZ »

Zobaczcie, co wczoraj trafiłem - mały powrót do przeszłości, bo po 30 maja, pojawił się... 1 kwietnia. I to nie jest prima aprilis ;) Dobrze że nie pojawiła mapka z pogodą z tego dnia, bo niektórym mogłoby się zimno zrobić :P

Obrazek
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Starski87
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 317
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 20:54

Re: Wpadki TVN24

Post autor: Starski87 »

Wpadka z cyklu tych, których nie trawie. Czyli nie usterka techniczna, nie przejezyczenie a koszmarna niewiedza... Boli chyba każdego kibica https://www.wprost.pl/mundial-2018/1013 ... naldo.html
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Wpadki TVN24

Post autor: Efcia »

ubaw mają wszyscy; szczególnie ci, którzy nie trawią tvn. Kto ją wpuścił na antenę?! KOSZMAR! :roll:
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4466
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Wpadki TVN24

Post autor: Meteor »

Zwłaszcza tzw. "prawicowe" mają używanie.
Efcia pisze: niedziela 17 cze 2018, 21:52 Kto ją wpuścił na antenę?!
I czy ktokolwiek weryfikował ten tekst przed puszczeniem go na prompter. W końcu niewiedza jednej osoby nie powinna prowadzić do katastrofy.
Starski87
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 317
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 20:54

Re: Wpadki TVN24

Post autor: Starski87 »

Mogę się mylić ale wydaje mi się, że przegląd portalu nie jest czytany z promptera. Ola Janiec czy Ola Majda brzmią jakby mówiły z głowy. Podobnie jak Ewelina Woznica. Tej pani od hat tricków ma miejscu szefostwa bym podziękował... Straszna sprawa a niewiedza aż bulwersujaca.
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4466
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Wpadki TVN24

Post autor: Meteor »

Wydaje mi się, że byłoby to zbyt duże, nieuzasadnione ryzyko. Szczególnie w przypadku prowadzących z mniejszym doświadczeniem. W trakcie wszystkich serwisów informacyjnych, mają prompter i wydrukowany tekst na stole, a wielu dziennikarzy dodatkowo robi notatki. Marcin Meller wspominał kiedyś że po wejściu na antenę miał chwilową pustkę w głowie i zapomniał imienia jednego ze swoich gości i od tamtej pory zapisuje wszystko włącznie z tym, co wydaje się oczywiste.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości