Raport Popołudniowy TVN24

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Raport PopoÂłudniowy TVN24

Post autor: Martin »

Ogl¹da³ z was ktoœ Raport popo³udniowy. Ja jestem mile zaskoczony. Po raz pierwszy jakiœ program informacyjny TVN24 jest prowadzony w dwie osoby. Myœla³em, ¿e formu³a programu bêdzie taka sama jak Raport Wieczorny. Jedyne co bym zmieni³ w programie, to to ¿eby stó³ prezenterski by³ obrócony tak jak niegdyœ w Faktach Popo³udniowych. To by nieco wyró¿nia³o Raport od serwisów.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

To nie pierwszy program w tvn24 prowadzony przez dwie osoby. Na poczÂątku dziaÂłalnoÂści stacji wielokrotnie oglÂądaliÂśmy serwisy prowadzone przez dwie osoby. -->
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ja nie miaÂłem przyjemnoÂści jednak oglÂądaĂŚ TVN24. TÂą TV oglÂądam od gdzieÂś tak 2004 roku. DziĂŞki za informacje, arrow.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

No ale mogÂłeÂś siĂŞ domyÂśliĂŚ, nawet nieoglÂądajÂąc tvn24 przed 2004 rokiem. Wystarczy chociaÂż trochĂŞ wiedzieĂŚ o historii tvn24: wrzesieĂą 2001, pierwszy w historii serwis - o tym Âże serwisy te byÂły prowadzone przez 2 osoby powinien wiedzieĂŚ kaÂżdy fan :evil2: -->

A je¿eli chodzi o Raport, to podoba mi siê kadrowanie na koniec programu (pocz¹tku nie widzia³em wiêc nie wiem jak wygl¹da), ale faktycznie mogliby trochê przekrêciÌ stó³, tak ¿eby t³o by³o trochê inne ni¿ zwykle. I ten stó³ jakiœ maly siê wydawa³ jak siedzieli przy nim we 3 :] ->
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

arrow pisze:Wystarczy chociaÂż trochĂŞ wiedzieĂŚ o historii tvn24: wrzesieĂą 2001, pierwszy w historii serwis - o tym Âże serwisy te byÂły prowadzone przez 2 osoby powinien wiedzieĂŚ kaÂżdy fan :evil2: -->
O tym, Âże pierwszy w historii serwis byÂł w sierpniu, a nie wrzeÂśniu teÂż powinien wiedzieĂŚ kaÂżdy fan. :evil2: :D :D :D :D :D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

wrzesieĂą 2001 - Nowy Jork, o tym pisaÂłem, a po przecinku pierwszy serwis w historii, teraz jaÂśniej? :] ->
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

O pierwszym serwisie, Âże byÂł prowadzony przez B.BorockÂą i AnitĂŞ wiem. Wszyscy pamiĂŞtamy teÂż chwile, gdy JPII odchodziÂł z tego Âświata. Wtedy teÂż serwisy byÂły prowadzone przez dwie osoby. Tylko, Âże to byÂły programy okazjonalne, a nie ramowe. Raport PopoÂłudniowy TVN24 bĂŞdzie od poniedziaÂłku do piÂątku, a pierwszy serwis byÂł tylko raz.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
erboj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 14 sie 2005, 22:34

Post autor: erboj »

Co do serwisów prowadzonych na pocz¹tku istnienia stacji przez dwie osoby, to by³a to pewnego rodzaju koniecznoœÌ. CzêœÌ serwisów by³a nagrana, przy czym nie chodzi tylko o materia³y reporterów, ale tak¿e zapowiedzi prezenterów. Podam taki przyklad. Serwis prowadzi od rana Jakub Porada. Nagrane zapowiedzi wraz z materia³ami s¹ powtarzane co pó³ godziny. W po³udnie nastêpuje zmiana prezentera. Wtedy na pocz¹tku serwisu pojawia siê dwoje prezenterów, czyli Jakub i powiedzmy Beata Borocka (to wygl¹da³o tak: najpierw by³a czo³ówka tvn24, potem najazd na prowadz¹cych, którzy siê przedstawiali i dopiero potem czo³ówka serwisu informacyjnego), potem nowe wiadomoœci czyta³ prezenter, który rozpoczyna³ dy¿ur, a kolejne wiadomoœci emitowano ju¿ z taœmy wraz z zapowiedziami prezentera, który koùczy³ dy¿ur. Czêsto powodowa³o to œmieszne sytuacje, bo nowy prezenter czyta³ zapowied¿, po czym z taœmy tê sam¹ zapowiedŸ powtarza³ stary prezenter i dopiero potem by³ materia³. Co do 11 wrzeœnia: atak na Amerykê nast¹pi³, kiedy zmieniali siê prezenterzy i wydawcy w tvn24 i dlatego na antenie zosta³o wtedy dwóch prowadz¹cych, a w re¿yserce by³a podwójna obsada producentów i wydawców, co spowodowa³o zreszt¹ ma³y zamêt. Dzisiaj mo¿e siê to wydawaÌ nieprawdopodobne, ale tak w³aœnie wygl¹da³ tvn24 po starcie. Przez te piêÌ lat pracownicy stacji du¿o siê nauczyli i to trzeba im oddaÌ. Wtedy to by³a wielka prowizorka, dobrze j¹ pamiêtam :]
Pozdrawiam.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Dlaczego Raport dzisiaj prowadzi tylko jedna osoba :evil: ?? Dziwne :mhm:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Od dzis Raporty kadrowane sÂą momentami na jednego prezentera nieco od boku. W efekcie mamy ujĂŞcia dotÂąd nie ukazywane w TV, ktĂłre zbytnio fajnie wedÂług mnie siĂŞ nie prezentujÂą.
Poza tym ujĂŞcia te za czĂŞsto zmieniajÂą siĂŞ z jednego prezentera na drugiego. Stanowczo za czĂŞsto. Wg mnie takie kadrowanie byÂłoby bardziej sensowne gdyby poszczegĂłlny prezenter miaÂł dÂłuÂższÂą wypowiedÂź czy nawet caÂłego newsa. Obecnie, gdy kaÂżdy ma ledwo jedno zdanie, oglÂądajÂąc Raport nieco ciĂŞÂżej skupiĂŚ sie na treÂści... Zdecydowanie wolaÂłbym gdyby czĂŞÂściej pozostawiali ujĂŞcie na dwĂłjkĂŞ prowadzÂących.
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Dzisiejszy Raport Wieczorny wyœmienity (6 z dwoma minusami).Gdyby nie konferencja Balcerowicza, oraz braku w³oskiego komentarza (wed³ug mnie po materiale o Berlusconim móg³ byÌ Jacek Pa³asiùski i goœÌ). Wspania³e zapowiedzi moich ulubionych prezenterek i dobre materia³y. Wiêcej takich raportów.
erboj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 14 sie 2005, 22:34

Post autor: erboj »

arti pisze:W efekcie mamy ujĂŞcia dotÂąd nie ukazywane w TV, ktĂłre zbytnio fajnie wedÂług mnie siĂŞ nie prezentujÂą.
W telewizji czy w TVN24? PrzecieÂż kiedyÂś tak samo realizowane byÂły weekendowe Fakty. ProwadziÂły je dwie osoby, a pokazywano je razem i kaÂżdÂą z osobna - wÂłaÂśnie tak jak w Raporcie.
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

ChodziÂło mi o ujĂŞcie na obecne studio TVN24 :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

No i zacz¹³em swoj¹ przygodê z capsami. :lol: Tutaj s¹ capsy z wczorajszego Raportu Wieczornego: Narazie nie umiem ich umieœciÌ na stronie, ale zainteresowani mog¹ je sobie œci¹gn¹Ì.
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

WidzieliÂście co dzisiaj Kanik zrobiÂł na koniec RP. Po prostu wskoczyÂł sobie na glĂłwkĂŞ w ubraniu do wody. Fajne miny miaÂły potem Beata i Kondratowicz. Takie lekko zdziwione byÂły. :D
Szczerze mĂłwiÂąc to mu siĂŞ nie dziwie, w koĂącu jak spedziÂł caÂły dzieĂą w miescie i byÂło mu aÂż tak gorÂąco jak mĂłwiÂł to czemu nie.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości