Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

Dzisiejszy Łukasik :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

obieżyświat pisze:
Dżastina pisze:W tvn24 jest najlepiej, ale tylko wtedy, kiedy Ci co potrzeba są na wizji :tanczy:
..święte słowa :P
..popatrz :D
..ja się doczekałem takiej sytuacji to czemu Ty miałabyś nie doczekać :?: :tanczy:
..prosta zależność - prawda :?: :lol2:
Póki co doczekałam się kolejnego materiału dla PiŚ :D Podobno już na starcie Dnż ostro się Paweł przygotowywał do powierzonego mu zadania :rozglada: Siedział w jednym z foteli przy ścianie z telewizorkami, z rękami założonymi za głowę i myślał :rozglada: A miał nad czym, bo przyszło mu podsumować pierwszą połowę kadencji prezydentury Lecha Kaczyńskiego. Na tę okoliczność rozmawiał z wieloma obserwatorami życia politycznego. Jak widać na capsach jednego rozmówcę dorwał w plenerze, a drugi sam do niego przyszedł :D
obieżyświat pisze:Paweł jest mistrzem w odnajdywaniu się w podbramkowych sytuacjach kiedy w powietrzu wisi jakaś zadyma :tanczy:
Paweł jest mistrzem we wszystkim :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

Po wczorajszym materiale myślałam, że czeka nas całotygodniowy maraton w PiŚ, a tu taka niespodzianka :tanczy: Paweł pojawił się dziś w sejmie :tanczy: Sąd w Katowicach odczytał wyroki dla siedemnastu byłych milicjantów, oskarżonych o strzelanie do górników podczas pacyfikacji w grudniu 1981 roku kopalni "Wujek" i "Manifest Lipcowy", a nasz profesjonalista zbierał dla nas komentarze od polityków :D Obawiam się jednak, że przegapiłam pierwszą rozmowę Pawła :? W późniejszych relacjach widziałam fragmenty rozmowy z Antonim Mężydło. Wypowiadał się o wyroku, więc nie trudno się domyślić, kto go odpytywał :? Ale kolejne rozmowy - najpierw z posłanką Szczypińska, a później z posłem Kutzem (z którego Paweł zrobił senatora :rozglada: ) widziałam i słyszałam od początku do końca :tanczy: A na koniec dnż temat relacji mu się zmienił. Konferencję posła Mularczyka, którego marszałek sejmu chce postawić przed sejmową komisją etyki poselskiej, nam podsumował. Obszerna to była relacja :D Paweł musiał cofnąć się kilka miesięcy wstecz, coby przypomnieć nam cóż takiego przeskrobał pan poseł :D Poza tym każda z zainteresowanych tą sprawą stron zajmuje inne stanowisko, o czym Paweł również bardzo wyczerpująco nas poinformował :D
To miło, że w tvn24 było dziś choć troszkę łukasikowo, a co za tym idzie bardzo profesjonalnie :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

Jak widać na załączonych obrazkach Paweł pojawił się z kolejnym materiałem dla PiŚ, bardzo poważnym materiałem. O, nierozliczonych do dziś, zbrodniach PRL-u nam opowiedział. Przybliżył sylwetki kilku - bestialsko zamordowanych, ofiar komunizmu. Uczynił to wraz z rodzinami ofiar i historykami IPN.
Ale to nie wszystkie informacje na dziś :tanczy: Jak donoszą życzliwi :* Paweł będzie relacjonował dla nas olimpiadę w Pekinie :tanczy: Ze specjalnego studia, z widokiem na największy pekiński stadion :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

:arrow: Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

Ten jeden, jedyny caps pochodzi z dzisiejszego materiału, jaki Paweł przygotował dla PiŚ :) Pan redaktor pociągnął temat niewyjaśnionych zbrodni komunistycznych. Tym razem sylwetkę Stanisława Pietraszko nam przybliżył. Pozwolę sobie powrócić do wczorajszego materiału i przytoczyć bardzo wymowny komentarz, jakim Paweł opatrzył swoje dzieło: Lista ofiar - ich życiorysy, relacje rodzin są przerażające. Niemniej niż bezkarność morderców i dotychczasowa bezradność przy wyjaśnianiu okoliczności ich morderstw.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Paweł Łukasik

Post autor: epsztajnek »

Oj, coś konik nie chce słuchać się Pawła :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

Nie było, aż tak źle :lol: Dość pewnie się w siodle trzymał pan redaktor :tanczy: Brakowało mu tylko kapelusza kowbojskiego na głowie i tlącego się cygara w ustach :szalony: Wyglądałby wtedy, jak mój ulubiony kreskówkowy bohater - Lucky Luck :xx: Dzisiejszy materiał Pawła to niewiarygodnie smakowita uczta dla oczu i uszu widza :tanczy: Materiał sprowokowany ostatnimi doniesieniami włoskiej prasy o tym, jakoby UEFA zamierzała odebrać nam organizację EURO2012. Paweł - w charakterystyczny dla siebie sposób, wykpił dotychczasowe przygotowania w naszym kraju, ale nie tylko - Ukraińcom też się dostało :rozglada: Ale Paweł - najwyraźniej wzomcniony optymizmem ludzi odpowiadających za przygotowania, też nie traci nadziei na to, że nam się uda :rozglada: Bo, jak twierdzi, wszak nie ze stanu dróg słynie nasz kraj, ale z ułańskiej fantazji :rozglada: Oczom naszym ukazał się dziś Paweł za kierownicą, Paweł rozmawiający z ludźmi iiiii... Paweł w siodle :xx:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

Dzisiejszy Łukasik :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

epsztajnek pisze:Oj, coś konik nie chce słuchać się Pawła :hahaha: :hahaha: :hahaha:
I niegdysiejszy :lol2:
:arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

Oj :hmm: Ależ mi się zaległości nazbierało :hmm: Od czego tu zacząć :mhm: Może od dzisiejszego dyżuru w Sejmie :D Popołudniówka się nam dziś przydarzyła :D I kilka dość obszernych, przekazanych na najwyższym poziomie, relacji było dane nam wysłuchać i obejrzeć :tanczy:

Wczoraj, kolejnym materiałem dla PiŚ przygotowanym dla nas przez Pawła mogliśmy się delektować :tanczy: Opowiedział nam o nieustającym konflikcie na lini prezydent-premier, z polityką zagraniczną w tle. Z rana czytał sobie pan redaktor gazety na ulicy i przy tej okazji - przystojnym i merytorycznym - stand up' em nas uraczył :tanczy: Podobno bardzo zabawnie wyglądało nagrywanie owego stand up'u :lol: Niestety, wiem o tym tylko z opowiadań :uhh: Spotkała mnie kara za to, że nie oglądałam do końca wczorajszego PiŚ :uhh:

I poniedziałkowe PiŚ :D Nad tym, dlaczego Barack Obama - podczas swojej wizyty w Europie, nie odwiedzi Polski się zatrzymał nasz Paweł :D Właściwie to nie zatrzymał, bo dość ruchliwe swoje dzieło przygotowywał :tanczy: Biegał z mikrofonem po ulicach Warszawy :tanczy: Tu zdobył komentarz od amerykanisty, tam uciął sobie pogawędkę z pucybutem, który miał przypiętą plakietkę z wizerunkiem Obamy :tanczy: Na koniec puścił wypowiedź pana z New Jersey, który powiedział, że jego też Obama nie odwiedził :lol: To miało być pocieszenie, że nasz kraj nie jest na szarym końcu wśród pominiętych :lol: Notka, skoro się tak rozcapsowałaś, to mogłaś też co nie co obrazków z tych materiałów wrzucić :rozglada:
not that kind pisze:
epsztajnek pisze:Oj, coś konik nie chce słuchać się Pawła :hahaha: :hahaha: :hahaha:
I niegdysiejszy :lol2:
A ja już myślałam, że te jeżdzieckie capsy przepadły na dobre :tanczy:

A teraz smutna wiadomość :uhh: Najbardziej smutna dla mnie :uhh: Nie będę mogła już tak pilnie śledzić poczynań Pawła :uhh: Mam jednak nadzieję, że od czasu do czasu uda mi się wpaść na niego i przyłapać go przy pracy :)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Paweł Łukasik

Post autor: obieżyświat »

..pewnie widziałyście :D
..ale jako że mam okazję napisać o tym pierwszy :D
..to piszę że widziałem Pawła w godzinach południowych w tvn24 za plecami Rafała Poniatowskiego nadającego relację :D

..był w białej koszuli i z plecakiem więc pewnie robi materiał :D
..ale na jaki temat to nie wiem ;)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

Rzeczywiście :D
:arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 75 gości