Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

obieżyświat pisze:..pewnie widziałyście :D
..ale jako że mam okazję napisać o tym pierwszy :D
..to piszę że widziałem Pawła w godzinach południowych w tvn24 za plecami Rafała Poniatowskiego nadającego relację :D
A wiesz, że nie widziałam :rozglada: No, ale dzięki Tobie wiedziałam, że coś bardzo ciekawego wieczorkiem w tvn24 będzie można zobaczyć :tanczy:
obieżyświat pisze:..był w białej koszuli i z plecakiem więc pewnie robi materiał :D
..ale na jaki temat to nie wiem ;)
Już Ci o wszystkim donoszę :D Zajął się nasz ulubiony dzisiejszym tłumaczeniem Leo B. za porażkę naszej drużyny na EURO, przed zarządem PZPN. Całkiem miły dla zmysłów byłby to materiał gdyby nie dziewczę, którego nieudolne popisy teatralne, go przeplatały :rozglada: Ja bym jej nawet na korytarz szkoły aktorskiej nie wpuściła :rozglada: Ale sam pomysł Pawła na utrzymanie materiału w tonacji spektaklu teatralnego o zabarwieniu dramatycznym, genialny :brawa:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Paweł Łukasik

Post autor: obieżyświat »

Dżastina pisze:
obieżyświat pisze:..pewnie widziałyście :D
..ale jako że mam okazję napisać o tym pierwszy :D
..to piszę że widziałem Pawła w godzinach południowych w tvn24 za plecami Rafała Poniatowskiego nadającego relację :D
A wiesz, że nie widziałam :rozglada: No, ale dzięki Tobie wiedziałam, że coś bardzo ciekawego wieczorkiem w tvn24 będzie można zobaczyć :tanczy:
..no to miło było się przydać :lol2:

..Paweł jak się zorientował że jest w kadrze i że kolega nadaje live'a to czmychnął od razu z wizji :hahaha:

..dzisiaj go nigdzie nie widziałem więc nie mam dobrych wieści :/
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

Dzisiejszy Łukasik :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

obieżyświat pisze:..no to miło było się przydać :lol2:
Częściej z takimi nowinkami wpadaj :tanczy:
obieżyświat pisze:..Paweł jak się zorientował że jest w kadrze i że kolega nadaje live'a to czmychnął od razu z wizji :hahaha:
Kiedyś taką akcję w Sejmie widziałam :hahaha: Paweł kręcił się wtedy za plecami Macieja Knapika :hahaha:
obieżyświat pisze:..dzisiaj go nigdzie nie widziałem więc nie mam dobrych wieści :/
Dzisiaj czyli wczoraj, wydawało mi się o Poranku, że widziałam go za plecami Agatki podczas jednego serwisu :) Ale to kręcenie niczym nie zaowocowało :roll: Chyba, że coś przegapiłam :rozglada:
not that kind pisze:Dzisiejszy Łukasik :arrow:
Pokazywał się nam prawie za każdym razem, kiedy temat tarczy antyrakietowej wywoływano, a dość często go wywoływano :tanczy: Z rana, sprzed Kancelarii Premiera, wydarzenie dnia wczorajszego podsumowywał, ale i sam zbierał komentarze również :tanczy: W deszczu, z parasolem w dłoni, Marka Borowskiego odpytywał :D A w dnż, już ze studia, opowiadał nam bardzo szczegółowo czymże są te rakiety patriot, na których tak bardzo rząd się domaga :D A relację zaczął żarcikiem: Na patriotach rzeczywiście bardzo nam zależy, zwłaszcza na tych w rakietowym wydaniu :hahaha:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

Dzisiejszy Łukasik :arrow:



Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:Dzisiejszy Łukasik
Buuu... ;( Niewiele go dzisiaj było :uhh: Zaledwie trzy relacje widziałam :uhh: Ale były tak profesjonalne i obszerne, że nie będę już dłużej narzekała z powodu ich znikomej ilości :tanczy: O Poranku, sprzed Ministerstwa Sprawiedliwości o zawirowaniach wokół byłego szefa tego resortu nam donosił. A w dnż zmiana tematu i rozmowa z kombatantem o mszy odprawionej w intencji gen. Jaruzelskiego.

Buuu... ;( Od jutra będę miała mniej czasu dla Pawła i jego profesjonalizmu ;(
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Paweł Łukasik

Post autor: obieżyświat »

..widzę że cały czas odrabiasz lekcję nt. cieszenia się z tego co się ma :?: :lol2:
..ale się nie poddawaj :lol2:
Dżastina pisze:Częściej z takimi nowinkami wpadaj :tanczy:
..chciałbym ;)
..ale wiesz że to nie zależy ode mnie ;(
Dzisiaj czyli wczoraj, wydawało mi się o Poranku, że widziałam go za plecami Agatki podczas jednego serwisu :) Ale to kręcenie niczym nie zaowocowało :roll: Chyba, że coś przegapiłam :rozglada:
..jeśli chodzi o towarzustwo kręcące się za plecami Agatki to już ode mnie nic nie wyciągniesz :lol:
..wtedy dla mnie nic poza nią nie istnieje :szalony:

..chyba mnie rozumiesz :rozglada:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

obieżyświat pisze:..widzę że cały czas odrabiasz lekcję nt. cieszenia się z tego co się ma :?: :lol2:
..ale się nie poddawaj :lol2:
Teraz - kiedy nie mam dużo czasu na oglądanie tvn24, nawet na rękę mi to, że Paweł pojawia się, tak jak chociażby dzisiaj, z materiałem przygotowanym dla PiŚ :rozglada: Złapał się tarczy antyrakietowej i zawirowań z nią związanych, i nie odpuszcza :tanczy: Pogawędkę na tę okoliczność uciął sobie ze specjalistą od mediacji :D Siedzieli sobie panowie przy stoliku i próbowali przedstawić nam, jak owe mediacje mogą wyglądać :D Niestety nie udało mi się nagrać Pawłowego dzieła :? Ale spróbuję przyłapać go w Dpd ;)
obieżyświat pisze:
Dżastina pisze:Częściej z takimi nowinkami wpadaj :tanczy:
..chciałbym ;)
..ale wiesz że to nie zależy ode mnie ;(
Gdyby to zależało od Ciebie, to wiem, że znalazłbyś w ramówce - zdominowanej przez Agatkę :szalony: choć chwilę dla mojego ulubionego pana redaktora :szalony:
obieżyświat pisze:..jeśli chodzi o towarzustwo kręcące się za plecami Agatki to już ode mnie nic nie wyciągniesz :lol:
..wtedy dla mnie nic poza nią nie istnieje :szalony:

..chyba mnie rozumiesz :rozglada:
Ani troszkę :szalony:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

Z dzisiejszego "PiŚ :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:Z dzisiejszego PiŚ
W którym Paweł pojawił się, aż trzy razy :tanczy: Udzielał swojego głosu w materiale Maćka Knapika :D Później pokazali go, jak zabawia swojego gościa, podczas zbierania komentarzy do własnego dzieła, co widać na pierwszym capsie :D I wreszcie jego materiał. Tym razem opowiedział nam o tym - czego polski rząd chce, od Amerykanów - w zamian za umieszczenie w Polsce elementów tarczy antyrakietowej, czyli o rakietach patriot. Tematem tym zajmował się już w sobotę, więc przygotowanie dzisiejszego materiału szło mu bardzo sprawnie :D Bardzo podobały mi się dzisiejsze ujęcia Pawła :szalony: Proszę częściej o takie kadrowanie :szalony:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

Dzisiejszy Łukasik :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:Dzisiejszy Łukasik
Który od rana dzisiaj w Sejmie rządził :tanczy: W pierwszej relacji donosił nam o tym czym mieli się dziś zajmować posłowie. Ale plany posłów nie wypaliły i Paweł w kolejnych wejściach musiał wyjaśniać dlaczego :tanczy: Uwielbiam takie zwroty akcji, kiedy Paweł jest na posterunku :tanczy: On chyba też :tanczy: Nie wiem jak to jest w ogóle możliwe, ale jego relacje są wtedy jeszcze bardziej profesjonalne i żywiołowe, przekazywane z dbałością o każdy szczegół :tanczy: Cztery relacje widziałam, tylko :uhh: Śmiem podejrzewać, że w takim gorącym dniu było ich dużo więcej :uhh: Ale rozmowę z posłem Dolniakiem (chyba tak ten pan się nazywa?) widziałam :tanczy: Rozmowa dotyczyła poważnych politycznych tematów, ale pozwoliła również dać upust Pawłowemu specyficznemu poczuciu humoru :tanczy: Panu posłowi jestem ogromnie wdzięczna - zwłaszcza za zagadywanie do Pawła, po tym, jak on już podziękował za rozmowę i próbował ją podsumować :tanczy: Ilu cudownych uśmiechów wówczas doświadczyliśmy :szalony: Kolejna uczta (choć dla mnie niepełna :uhh: ) dla ucha i oka :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Paweł Łukasik

Post autor: obieżyświat »

Dżastina pisze: Ilu cudownych uśmiechów wówczas doświadczyliśmy :szalony: Kolejna uczta (choć dla mnie niepełna :uhh: ) dla ucha i oka :tanczy:
..niepełna jak niepełna :lol2:
..ale jaka obfita :lol2:

..myślę że nie masz mimo wszystko zbyt wielu powodów do narzekań :rozglada: :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

Uuuuuu... Idol się urlopuje :rozglada: Najwierniejsza fanka zapracowana :rozglada: I wątek opadł tak nisko, jak jeszcze nigdy dotąd :rozglada:
obieżyświat pisze:
Dżastina pisze: Ilu cudownych uśmiechów wówczas doświadczyliśmy :szalony: Kolejna uczta (choć dla mnie niepełna :uhh: ) dla ucha i oka :tanczy:
..niepełna jak niepełna :lol2:
..ale jaka obfita :lol2:
A od ponad tygodnia cisza ze strony Pana Redaktora :roll:
obieżyświat pisze:..myślę że nie masz mimo wszystko zbyt wielu powodów do narzekań :rozglada: :lol2:
Może jakieś by się znalazły, ale czasu brak :rozglada: Zresztą, jak tu narzekać, skoro wiem, że między ósmym a dwudziestym czwartym sierpnia, olimpijska uczta, w Pawła wykonaniu mnie czeka :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Paweł ciut dłużej się urlopował niż 'pekiński' kolega Skóra , albo poprostu bardziej był odpowiedzialny za logistyke :lol2:
Odwiedził studio przed paroma chwilami , jak zawsze fajnie opowiadał między innymi o tym jak to Chińczycy kochają swój kraj i są przekonani , że zrobia najlepsza Olimpiade :szalony:

Mały uszczerbek , jedynie małe okienko :spiewa: :

Obrazek

Obrazek

To co widoczne na tym obrazku Paweł określił mianem 'miasta spowitego nocą i laserem ' - zaczyna się całkiem poetycko wręcz :lol2: :

Obrazek

Wylot : niedziela ! Zapowiedział się z relacjami na wieczorny poniedziałek o ile wszystko przebiegnie zgodnie z planem :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: lavazza86 i 95 gości