TVP2

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Krystyna CzubĂłwna powrĂłciÂła do TVP2.
W sobotê 13 paŸdziernika telewizyjna Dwójka rozpoczê³a emisjê programu 'Wielcy Odkrywcy - Benedykt Polak', opowiadaj¹cego o wyprawie œladami tytu³owego podró¿nika. Gospodyni¹ cyklu jest Krystyna Czubówna, której w podró¿y do Mongolii towarzyszy³a Beata Pawlikowska.

Zdjêcia do programu powsta³y w trakcie dwumiesiêcznej Ekspedycji Szlakiem Benedykta Polaka. By³ on pierwszym wielkim polskim podró¿nikiem, który na 25 lat przed podró¿¹ Marco Polo dotar³ na dwór mongolskiego chana. Podczas wyprawy ekipa filmowa pokona³a samochodami terenowymi 20 tysiêcy kilometrów tras¹ prowadz¹ca przez Ukrainê, Rosjê, Kazachstan, Kirgistan i Mongoliê.

ReÂżyserem serii jest JarosÂław Minkowicz, a producentem Jerzy Szkamruk. Obaj sÂą teÂż autorami scenariusza. "Wielcy Odkrywcy - Benedykt Polak" to pierwszy program z cyklu "Wielcy Odkrywcy". Emitowany jest w TVP2 w soboty o 10.35 i w niedziele o 9.50 (pierwszy odcinek nadano o 10.45). Liczy 13 odcinkĂłw.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Tak sobie ogl¹dam "M jak Mi³oœÌ", pani sobie jedzie taksówk¹, a w oknach co widze? pierwsze budynek TVN przy Augustówce, a potem MBC :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

media2 pisze:W najbliÂższy weekend telewizyjna DwĂłjka wyemituje pierwszy odcinek nowego rozrywkowego programu dla dzieci – "Mini szansa". W programie mÂłodzi bĂŞdÂą prezentowaĂŚ swoje moÂżliwoÂści wokalne. Gospodarzem bĂŞdzie Skiba.
CoÂś a la "Od przedszkola do Opola". :> Ciekawe jaka bĂŞdzie kolejna "odmiana tematyczna" "Szansy na sukces". :> Poza tym Skiba bĂŞdzie miaÂł juÂż 2 program w DwĂłjce... :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: TVP 2

Post autor: ktos »

TVP 2 szykuje nowy program widziałem końcówkę reklamy program nazywa się "Tak To Leciało" widziałem tylko że śpiewali !! Ktoś wie może więcej na temat tego programu ??
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

ktos pisze:Ktoś wie może więcej na temat tego programu ??
http://wiadomosci.mediarun.pl/news/304, ... y_w_Dwojce
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Z anteny Dwójki znikają ''Duże dzieci''. Pod znakiem zapytania stają również ''Podróże z żartem'' :arrow: http://film.onet.pl/0,0,1721650,wiadomosci.html
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVP 2

Post autor: Adrian ;P »

http://www.wirtualnemedia.pl/article/23 ... lamami.htm

Prezes TVP Andrzej Urbański zapowiedział, że jeśli przejdzie ustawa likwidująca abonament radiowo-telewizyjny on "tego samego dnia zacznie przerywać programy reklamami". - Zaczynam się obawiać o władze umysłowe prezesa Urbańskiego - komentuje posłanka PO Iwona Śledzińska-Katarasińska.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dziś Dwójka nie wyemitowała koncertu ''Hity na czasie''. Powód od ponad tygodnia, we wszystkich stacjach jest ten sam - złe warunki atmosferyczne. Warto dodać, że od ponad godziny jest znów awaria na Polsacie, a w ''Puls Raporcie'' mieli kłopoty w łączeniach z reporterami.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVP 2

Post autor: Adrian ;P »

Wyemitowała tylko, że o 22 ^^ Za, to 2 część dadzą za tydzień w piątek...
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: TVP 2

Post autor: ktos »

Tydzień temu TVP 2 także przerwało koncert Hitów na czasie i puścili powtórkę z zeszłego roku także to już 2 raz :P
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVP 2

Post autor: Adrian ;P »

Przynajmniej były tylko z godzinnym opóźnieniem...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TVP 2

Post autor: r_r16 »

A ja się zastanawiam co oni takiego ważnego mieli do wyemitowania, że przerwali koncert. Oczywiście - byłoby godzinne opóźnienie w ramówce, no ale takie rzeczy się zdarzają. Moim zdaniem nie powinni przerywać transmisji.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: TVP 2

Post autor: Greg Haus »

Ja wczoraj przez długi czas na n-ce nie miałem tvp 1, ani tvp 2 - a tvn działał normalnie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVP 2

Post autor: Adrian ;P »

A u mnie na odwrót. Była burza i normalnie odbierała tylko tvp1 i tvp2...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVP 2

Post autor: Adrian ;P »

Dwójce to chyba prezenterów brakuje :P W niedzielę podczas Hitów na czasie nie było Kammela, bo nie mógł dolecieć przez burze z Warszawy gdzie prowadził jakiś pokaz mody... Mogli tam dać kogoś innego, to byłoby wszystko normalnie :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości