Maciej Woroch

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

mgiełka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2006, 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mgiełka »

Maciej siĂŞ doczekaÂł:) MoÂże to nie wojna, ale jednak...
Na prawdê bardzo siê mu chwali bycie zawsze na posterunku:) Tak zachowuje siê doskona³y reporter:) Ja osobiœcie us³ysza³am pierwsze bardziej oficjalne informacje o tym,¿e Husajn zostanie powieszony w sobote o œwicie, w nocy z pi¹tku na sobotê o pierwszej:) A kiedy wsta³am o 7 rano i w³¹czy³am tvn24 Maciej by³ ju¿ w drodze do Bagdadu:) Wieczorem jak zwykle œwietny materia³!

¯yczê Maciejowi Szczeœliwego Nowego Roku:) I oby ten rok przyniós³ mu wreszcie jakieœ wyró¿nienie, bo z ca³¹ pewnoœci¹ na nie zas³uguje:) Taki korespondent nie mo¿e przejœÌ niezauwa¿ony w œwiecie dziennikarstwa:)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

OglÂądaÂłem wczoraj relacjĂŞ Macieja z Bagdadu i muszĂŞ przyznaĂŚ Âże bardzo mi zaimponowaÂł poziomem wiedzy o Âświecie arabskim i o zwyczajach tam panujacych.
Cieszy mnie to ¿e stara³ siê uspokoiÌ i na spokojnie wyt³umaczyÌ o co chodzi a nie sia³ paniki jak to niektórzy niedoœwiadczeni dziennikarze potrafi¹ robiÌ.potrafi³ ortó¿niÌ plotki od faktów i mam dla niego wielki szacunak z tego powodu.
ÂŻyczĂŞ Panu Maciejowi jak i wszystkim szczĂŞÂśliwego Nowego Roku
marcela5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 07 maja 2006, 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marcela5 »

a co teraz sÂłychac u Naszego MaĂŚka? :) ?
Marcela

Maciek CRAZY :) :)

Pozdrawiam :)
mgiełka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2006, 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mgiełka »

Maciej na Bliskim Wschodzie:) Ostatnio w Teheranie:)
natalia_gdynia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 16 sty 2007, 13:20

Post autor: natalia_gdynia »

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

chyba coÂś z trzydziestkÂą zwiÂązane :mhm:
mgiełka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2006, 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mgiełka »

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:)
adviser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: piątek 02 lut 2007, 19:45

Post autor: adviser »

adam pisze:chyba coÂś z trzydziestkÂą zwiÂązane :mhm:
Zgadza siĂŞ. MaĂŚkowi stuknĂŞÂła trzydziestka :rozglada: AleÂż to zabrzmiaÂło :devil:
Hulia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 18:41
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Hulia »

Dzisiejszy materia³ Pana MaÌka o umieszczeniu tarczy antyrakietowej w Czechach zaskoczy³ mnie podwójnie, po pierwsze ¿e po tak d³ugim czasie mia³am okazje zobaczyÌ Go w Faktach, a po drugie ¿e chocia¿ temat militarny to jednak zrealizowany na terenie nieogarniêtym ¿adnym konfliktem zbrojnym. £adnie, ciekawie i ze stad-upem - co mnie najbardziej ucieszy³o ;p:) Jednak muszê przyznaÌ, ¿e tak d³uga nieobecnoœÌ Pana MaÌka i tak nagle pojawienie sie, nie wp³ywa zbyt pozytywnie na moj¹ koncentracje..;p hmm a mo¿e temat nie by³ "mój"... ;]:)
mgiełka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2006, 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mgiełka »

Có¿ mo¿na napisaÌ o Macieju w Londynie.... Œwietne, bardzo dok³adne informacje o zamachowcach; bardzo profesjonalne materia³y:) I te wejœcia na ¿ywo:) To dopiero Ÿle wp³ywa na moj¹ koncentracjê:) Ale cieszê siê, ¿e Macieja mo¿na zobaczyÌ ju¿ od trzech codziennie, co zdarza siê naprawdê bardzo rzadko:)
marcela5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 07 maja 2006, 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marcela5 »

Hee Maciek na pewnym portalu doœÌ czêsto zmienia swoje foto :) czêœciej widze jego nowe foto niz jego samego w Faktach :) Zreszt¹ có¿ du¿o mówiÌ o MaÌku... JEST BOSKI ......... :)

Nie dziwie siĂŞ mgieÂłce Âże traci czasami gÂłowe :) chyba wiele mÂłodych Fanek tak ma :P
Marcela

Maciek CRAZY :) :)

Pozdrawiam :)
mgiełka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2006, 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mgiełka »

marcela5 pisze: Nie dziwie siĂŞ mgieÂłce Âże traci czasami gÂłowe :)
Ale tylko czasami:) Bo materiaÂły Macieja sÂą tak bardzo profesjonalne, Âże bardzo przyjemnie sÂłucha siĂŞ ich treÂści:)
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

zgadzam siĂŞ profesjonalizm w peÂłnej krasie :)
marcela5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 07 maja 2006, 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marcela5 »

Nie ma lepszych od Worocha, dziÂś widziaÂłam w Faktach wystÂąpienie korespndenta z TVN24 z Afganistanu ale bez porĂłwnania. Inni muszÂą siĂŞ jeszcze wiele nauczyĂŚ.

Cz³owiek bez, którego Fakty zagraniczne nie mog¹ istnieÌ. Szkoda, ¿e tak ma³o materia³ów z stand up-ami jest z jego udzia³em :(

Tylko czasami mgieÂłka myÂślĂŞ, Âże to pojĂŞcie w tym przypadku jest wzglĂŞdne :), raczej zawsze kiedy go widzisz :P i wtedy pasuje tylko czasami :P, bo czasami wystĂŞpuje.... oj dyskretnie :) to wyszÂło.
Marcela

Maciek CRAZY :) :)

Pozdrawiam :)
mgiełka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2006, 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mgiełka »

Oj tak te¿ widzia³am wyst¹pienie tego innego korespondenta i w pewnej chwili prze³¹czy³am na inny kana³.
Nawet sÂądziÂłam, Âże dziÂś Maciej bĂŞdzie, ale jak widaĂŚ pierwszy raz od jakiegoÂś czasu pomyliÂłam siĂŞ, Âże bĂŞdzie w Afganistanie.

marcela5 z tym pojĂŞciem "czasami" masz caÂłkowitÂą racjĂŞ:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 109 gości