Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: salladyn »

Ciekawi mnie jaka piosenka prześladuje was na każdym kroku, jeśli nie słyszycie jej raz dziennie to czuje cie sie źle i bez jakiej piosenki świat dla was wydawałby sie smutny.

Ja nie mogłbym przeżyc bez "Milord" Edith Piaf.Niby banalna muzyka, słowa (pozornie) nie należą do wyszukanych a jednak nie wyobrażam sobie życia bez tej piosenki i bez tego fantastycznego wokalu.Wogole trudno mi sobie wyobrazic świat bez Edith Piaf ale to już osobna sprawa. :D

Czekam na waszą piosenke zycia i umieram z ciekawości.

(Dużo to też nam powie o osobowości użytkownikow tego forum :) )
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

W zasadzie to ja mam pare takich piosenek, ale jest taka jedna, ktĂłra moge do znudzenia sÂłuchaĂŚ, no moÂże nie sÂłucham jej ostatnio codziennie , chociaz czasami jak mnie najdzie to puszczam ja 10 razy pod rzÂąd, ale na pewno raz dziennie sobie ja nucĂŞ- "Touch, peel and stand"- Days of the New.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Na codzieĂą Guns'n'Roses- Don't Cry, ale podczas Mistrzostw- piosenka Shakiry Hips don't Lie
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Kubasz mnie trochĂŞ wyprzedziÂł z ta mundialowÂą piosenkÂą. ChciaÂłam wrednie napisaĂŚ, Âże nie ma o czym gadaĂŚ, bo podczas mistrzostw wszyscy uwielbiamy "do przodu Polsko" :devil:
Jak nie ma mistrzostw to mam wiele ulubionych piosenek- nawet nie umiaÂłabym wymieniĂŚ, np wszystkie Serge`a Gainsbourga, parĂŞ polskich kawaÂłkĂłw hip hopowych i Perfekt- KoÂłysanka dla nieznajomej :P
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Re: Ulubiona Piosenka

Post autor: pochanke - fan »

salladyn pisze:Ja nie mĂłgÂłbym przeÂżyĂŚ bez "Milord" Edith Piaf
a to siĂŞ zdziwiÂłem :shock: bo ja tej piosenki sÂłucham codziennie, poprostu musze, od razu mi lepiej ... z tym Âże w 2 wykonaniach, w drugim Âśpiewa In-Grid, poza tym tu poÂśmiejecie ale kazaczoka :D , Depeche Mode - I Feel You, Gorillaz - Feel Good Inc., The Cure - Lovesong itp.itd + jeszcze z 10 - jeÂśli mowa o sÂłuchanych codziennie i nie ma zmiÂłuj siĂŞ :)
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ja, jak nielatwo siê domyœliÌ, s³ucham g³ównie ATB. Ale oprócz tego lubiê tak¿e U2, Sting'a, "Tu est Petrus", Blank&Jones, Seal'a i Myslovitz. Jest jeszcze kilkadziesi¹t piosenek innych wykonawców, które uwielbiam, ale za du¿o by je tu wymieniÌ. Kiedyœ preferowa³am ostrzejsze brzmienie typu Linkin Park i Limp Bizkit, a jescze wczeœniej s³ucha³am "Króla Rock n'Rolla".
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Re: Ulubiona Piosenka

Post autor: salladyn »

pochanke - fan pisze:... z tym Âże w 2 wykonaniach, w drugim Âśpiewa In-Grid, poza tym tu poÂśmiejecie ale kazaczoka :D , Depeche Mode - I Feel You, Gorillaz - Feel Good Inc., The Cure - Lovesong itp.itd + jeszcze z 10 - jeÂśli mowa o sÂłuchanych codziennie i nie ma zmiÂłuj siĂŞ :)
Dla mnie nie do pobicia jest oczywiÂście oryginaÂł :D In-Grid zrobiÂła z tej piosenki takÂą wersjĂŞ tanecznÂą - O.K. ale jej akcent (nibyfrancuski) jest okropny... :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
HERMEN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: środa 14 cze 2006, 12:01

Post autor: HERMEN »

Depeche Mode - I Feel You
To teÂż jest mĂłj song (:
Poza tym pod tym samym tytuÂłem utwĂłr 3 Doors Down i Placebo i Schillera i Nightwalker i Petera Framptona (:
To Âże lubie, to chyba zasÂługa tytuÂłu (;
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A ja lubiĂŞ wszystko co Âśpiewa Avril Lavigne. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

atb mmmmmmmmmmmmmm no silence :)
TVN innowacja i nowoczesność...
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

::::::KARUZELA Z MADONNAMI:::::::
w wykoniu EWY DEMARCZYK!
z reszt¹ wygra³a plebiscyt w Piwnicy pod Baranami za najlepsz¹ piosenkê pó³wiecza,co mnie nie dziwi :)
inne wykonania tego utworu:Justyna Steczkowska:imponujÂąco!
Jacek WĂłjcicki :dobrze
Maanam :najlepszy fragment wiersza opuszczony i uzupeÂłniony solĂłwkÂą gitarowÂą.szkoda,Kora ma ÂświetnÂą dykcjĂŞ...
ps.gdyby ktoœ mia³ wykonanie Karuzeli przez Wójcickiego na mp3 z Opola bie¿¹cego roku,daaaajcie znaÌ :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
j23nadaje
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: piątek 28 lip 2006, 20:14

Post autor: j23nadaje »

Nathalie Cardone-Hasta siempre Comandante Che Guevarab :P
Banach-jej piosenka o miÂłoÂści :D
Najlepsze kasztany są na placu Pigal:)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

No i tak za mnÂą 'chodziÂła' ta Karuzela,aÂż pojawiÂła siĂŞ na Woodstocku Justyna Steczkowska i mi jÂą zaÂśpiewaÂła :tanczy: Magnifikat! :roll:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

aveo pisze:::::::KARUZELA Z MADONNAMI::::::: - Justyna Steczkowska:imponujco
ten kawa³ek w wiej wykonaniu jest œwietny, mia³em parê lat temu maniê s³uchania tej piosenki naokr¹g³o ... dziêki za przypomnienie, ju¿ j¹ w³¹czam :)...

... polecam Moody Blues - Melancholy Man - pamiĂŞtacie audycje w radiowej 3jce Tomka BeksiĂąskiego? ach, to byÂły czasy ... ;)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

melancholy man..doÂłujÂące,ale jak juz doÂłowaĂŚ to na maxa... 8)
BeksiĂąski - chodzi o alternatywnÂą muzykĂŞ w 3ce? :hmm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości