Stary regulamin forum oraz dyskusje z nim związane

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tak, ja rĂłwniez siĂŞ zgodze z tym, Âże obrazek moÂżna miec pod nickiem, ale to tak samo moÂżna przyczepiĂŚ do tego, Âże ja mam w podpisie linki.
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

4. Z Forum wyrzucani mogÂą byĂŚ uÂżytkownicy, ktĂłrzy wciÂągu ostatnich dwĂłch tygodni nie napisali Âżadnych nowych postĂłw.
DostaÂłem kilka maili w sprawie tego nowego punktu. Przede wszystkim tam napisane jest "mogÂą", co oznacza, Âże wcale tak nie musi byĂŚ. Jeden z uÂżytkownikĂłw pytaÂł co bĂŞdzie jak pojedzie na wakacje i nie bĂŞdzie go przez ponad dwa tygodnie. OczywiÂście nie zostanie usuniĂŞty. Chodzi o tylko o to aby zapobiec sytuacji jakÂą mamy teraz - tzn. poÂłowa uÂżytkownikĂłw zarejestrowaÂła siĂŞ kilka tygodni temu i od tego czasu nie napisaÂła Âżadnego posta. WÂątpliwe jest teÂż, Âże w ogĂłle w przyszÂłoÂści ci uÂżytkownicy bĂŞdÂą coÂś pisaĂŚ. Nie zaleÂży mi (Wam chyba teÂż? :D ) na Âładnej liczbie uÂżytkownikĂłw na stronie gÂłownej Forum. Niech to bĂŞdzie liczba o poÂłowe mniejsza, ale za to w peÂłni prawdziwa.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Zgadzam siĂŞ. Nie liczy siĂŞ pokaÂźna liczba, tylko prawdziwa... Ci co siĂŞ zerejestrowali i nie piszÂą nic sÂą nie fer... Widocznie zrobili to tylko na proÂśbĂŞ ÂŁukasza :P Jak nic nie piszÂą to DOWIDZENIA. To NajsÂłabsze ogniwa FORUM :D:d
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kaseta89 pisze:Widocznie zrobili to tylko na proÂśbĂŞ ÂŁukasza :P
GdybyÂś pomyÂślaÂł logicznie to wiedziaÂłbyÂś, Âże to co napisaÂłeÂś powyÂżej nie ma sensu. :D Gdybym ich o to prosiÂł, aby mieĂŚ wiĂŞcej zarejestrowanych osĂłb, to po co teraz kasowaÂłbym ich? :D Poza tym szczerze mĂłwiÂąc nie zaleÂży mi na coraz to wiĂŞkszej liczbie uÂżytkownikĂłw - no chyba, Âże wprowadzimy jakiÂś system pÂłatnoÂści SMS za forum jak zaczniecie zajmowaĂŚ coraz wiĂŞcej miejsca na serwerze. :D :D :D
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Tak, napisaÂłem bez sensu... Szkoda gadaĂŚ...Sam na poczÂątku mĂłwiÂłeÂś zebym polecaÂł FORUM innym...
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

ÂŁukasz pisze: no chyba, Âże wprowadzimy jakiÂś system pÂłatnoÂści SMS za forum jak zaczniecie zajmowaĂŚ coraz wiĂŞcej miejsca na serwerze. :D :D :D
To wtedy na forum zostaniesz sam.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Sylwia pisze:
ÂŁukasz pisze: no chyba, Âże wprowadzimy jakiÂś system pÂłatnoÂści SMS za forum jak zaczniecie zajmowaĂŚ coraz wiĂŞcej miejsca na serwerze. :D :D :D
To wtedy na forum zostaniesz sam.
JeÂśli o mnie chodzi to zgodze sie z SylwiÂą, poniewaÂż pÂłaciĂŚ za forum raczej nie bĂŞdĂŞ.
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ale przecieÂż to nie byÂło na powaÂżnie. :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No nie byÂło, ale ja Ci napisaÂłem co by byÂło jeÂśli byÂło by na powaÂżnie. :D
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jak na razie koszty serwera pokrywajÂą siĂŞ z Serwisu SMS i pÂłatnych ogÂłoszeĂą (np. ostatnio UW). Nawet trochĂŞ zostaje. :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nowy punkt w regulaminie Forum:
Na forum bezwzglĂŞdnie nie moÂżna:
(...)
3. Umieszczac jakichkolwiek obrazkow w podpisie. Sygnaturka nie powinna tez zajmowac wiecej niz 3 linijki.
Punkt trzeci wchodzi w zycie z dniem 1 sierpnia 2004. :D :D :D
Prosze sie dostosowac. Tak naprawde bedzie lepiej...
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Bo inaczej ÂŁukasz wkroczy do akcji!!! Te nocne naloty, wojna psychologiczna a nawet jak ostrzegÂł mnie Krasu moÂżliwoÂśc uÂżycia ZOMO, wiĂŞc naprawde, z dobrego serca radzĂŞ przestrzegaĂŚ regulaminu!!!!! :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dla zatwardzi³ych ³amaczy regulaminu przygotwano juz zestaw œredniowiecznych tortur - dyby, ³ó¿ko do rozci¹gania, obcêgi do szarpania ciala, ³askotanie gêsim piórkiem do utraty przytomnoœci, ewentualnie mo¿emy wk³adaÌ szpilki pod paznokcie - ludzka wyobraŸnia nie zna granic. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Naprawde nie rozbawiÂłeÂś doktorku. Szczerze mĂłwiÂąc to ja preferuje Âłagodniejsze formy, ale dobra, wstawie siĂŞ za TobÂą :D .
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

A jak ktoÂś bĂŞdzie wyjÂątkowo uparty to zrobiĂŞ mu transfuzjĂŞ krwi i bĂŞdzie odchodziÂł z tego Âświata ze 3 tygodnie 8) :wink:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Uwa¿aj, zeby Wasz¹ torturow¹ dzia³alnoœci¹ nie zaj¹³ siê NIK :D
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości