RTL 7

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

RTL 7

Post autor: Karol »

Kto z was pamiĂŞta legendarnÂą juÂż stacjĂŞ RTL 7? W zasadzie to byÂła w 100% satelitarna stacja sÂłynÂąca z emisji ciekawych anime (od czasĂłw Polonii 1) m.in. "Dragon Ball" (3 serie), "Yaiba", "Rycerze Zodiaku" i inne oraz seriale "Dziewczyna z komputera", "Sliders" (jako "PiÂąty wymiar" w Polsacie), "Trzecia Planeta od SÂłoĂąca" itd. Niestety przejĂŞÂło jÂą badziewiaste TVNsiedem

Zapraszam do dyskusji, a jeÂżeli macie jakieÂś fajne screenshoty z tej stacji to proszĂŞ o ich przedstawienie :D
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Doskonale pamiĂŞtam tÂą stacjĂŞ. Najbardzie chyba przez "Dragon Ball". MuszÂą siĂŞ z tobÂą zgodziĂŚ po przejĂŞciu przez tvn stacja wiele straciÂła. :( Teraz za wiele w niej powtĂłrek starych programĂłw tvn. ZnikÂły stare seriale. Przez to wszystko juÂż prawie jej nie oglÂądam.
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

Kilka obrazkĂłw:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

"Czy boisz siĂŞ ciemnoÂści?", "Dragon Ball", "Dr Slump", "Yaiba", "Trzecia planeta od sÂłoĂąca" to byÂł to co mnie ta przyciÂągaÂło. Bardzo fajny kanaÂł.

Tu jakiÂś fotki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
:)
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

RTL 7

Post autor: Abe »

No macie...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek




Hihi stary temat z medialinku:
http://forum.medialink.pl/viewtopic.php?t=4783&start=0
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

A ma ktos z was jingle RTL 7 - W£¡CZ SIÓDMY ZMYS£? Koniecznie te
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Nie mam :]
Ale muze przyznaÌ, ze bardzo lubi³em RTL7. Do stacji przyci¹gna³ mnie (jak by³em jeszcze ma³y) animowany serial "Kraina snów" (Chyba tak siê nazywa³). Co niedziele, stacja emitowa³a bardzo dobre filmy, które by³y hitem tygodnia w stacji. Pozatym lubi³em teleturniej "Podaj dalej". Fajny by³. Niez³a te¿ by³a "Gra w przeboje", któr¹ prowadzi³ Wojciech Malajkat z jak¹œ babk¹ (niby zawsze dostawa³a wiêcej maili od widzów :) ). Czy boisz siê ciemnoœci te¿ by³o moim ulubionym punktem popo³udnia. Có¿... ITI kupi³a stacjê i zrobi³a z niej TVNsiedem.
Trzeba jednak przyznaÌ, ¿e w z roku na rok stacja traci³a swoj¹ "jakoœÌ". Wiêcej powtórek, gorsze filmy... I wycofali siê.
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

Ja nie zapomnĂŞ programu Zoom ktĂłry zapoczÂątkowaÂł wogĂłle rozwĂłj programĂłw reporterskich w Polsacie ("Super Express TV") i TVN ("Wizjer"). Wiem Âże prowadziÂła go Magda MoÂłek i jakiÂś facet :) . PamiĂŞtam jak RTL 7 robiÂł reklamĂŞ w dodatku TV w Super Expressie: coÂś takiego pisaÂł Âże inni po nich ÂściÂągajÂą ale oni sÂą najlepsi. JakoÂś tak

Czy wie ktoÂś jak nazywaÂł siĂŞ ten prowadzÂący ZOOM?
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

A ja RTL 7 pamiĂŞtam przede wszystkim z kominka po zakoĂączeniu programu i lecÂącego podczas tego radia luksemburskiego. :D Ale potem zrezygnowali byÂła zwykÂła plansza kontrolna.

PrzypomniaÂły mi, Âże faktycznie byÂło odliczanie do rozpoczĂŞcia. Z programĂłw, ktĂłre oglÂądaÂłem to na pewno odpowiednik dzisiejszego "Mamy CiĂŞ" na TVN, czyli "Zwiariowana Kamera". Prezenter - JarosÂław Budnik - wczeÂśniej w Atomic TV (lista Hitofon). ObejrzaÂłem wszystkie odcinki, sporo mam nagrane i moÂże tam sÂą zajawki zwiastunĂłw RTL7-SiĂłdmy ZmysÂł, jednak i tak nie miaÂłbym tego jak przesÂłaĂŚ.

Z seriali to "3. planeta od s³oùca" i wiem, ¿e by³o te¿ chyba "Siódme niebo" albo "S³odka dolina" Na pewno któryœ z tych. Kole¿anka jak wracaliœmy ze szko³y zawsze lecia³a z tramwaju aby zd¹¿yÌ. Mo³ek mia³a przerwê w Zooomie (zdradzi³a dla Canal+ - program "Reflektor" i dla TVN - program co rozdawali wycieczki), lecz j¹ przyjêli z powrotem. W tym czasie zastepowa³a j¹ kobieta podobna z wygl¹du do Anity Werner, te¿ pewnie modelka.

PamiĂŞtam teÂż takÂą wakacyjnÂą promocjĂŞ. Na stacjach Aral dostawaÂło siĂŞ trĂłjkÂątnÂą nalepkĂŞ z logo RTL7 i ARALu i trzeba byÂło przykleiĂŚ z tyÂłu na samochĂłd. Codziennie w godz.19.00-21.00 prezentowali jedno takie auto z nalepkÂą i byÂła nagroda. Trzeba byÂło jednak oglÂądaĂŚ ten program. A na koniec samochĂłd spoÂśrĂłd dotychczasowych zwyciĂŞzcĂłw. Program prowadziÂła MoÂłkowa.

Wiadomoœci "7 minut" te¿ by³y fajne, ciekawa by³a muzyka czo³owki, do dziœ mi dŸwiêczy. Z prezenterów pamiêtam tylko Reszczyùskiego i Kondratowicz, ale na pewno by³o ich wiêcej. Ta druga dorobi³a siê pó¿niej w³asnego programu 52 minuty. No i pogodê prowadzi³a Maja Popielarska - bardzo kreowano jej postaÌ.

Lektor co czytaÂł zapowiedzi miaÂł charakterystyczny niski gÂłos i czytaÂł teÂż niektĂłre programy. Ale tylko na tej stacji. I zostaÂł w TVN Siedem, bo na poczÂątku sÂłyszalem jego gÂłos. Nie wiem jak jest teraz.

A co do reklam prasowych, to RTL7 nigdy na to nie szczĂŞdziÂło pieniĂŞdzy.
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

karstar pisze:Czy wie ktoÂś jak nazywaÂł siĂŞ ten prowadzÂący ZOOM?
To byÂł bodajÂże Artur Kaczmarski.
michal pisze:A ja RTL 7 pamiĂŞtam przede wszystkim z kominka po zakoĂączeniu programu i lecÂącego podczas tego radia luksemburskiego. :D Ale potem zrezygnowali byÂła zwykÂła plansza kontrolna.
Potem podobny kominek (po³¹czony z reklam¹ wêgla drzewnego rozprowadzanego przez pozbawion¹ koncesji TV Porion - czymœ musia³a siê zaj¹Ì :D) mia³o TMT - nie wiem, jak jest teraz, bo ju¿ nie odbieram.
michal pisze:Z programĂłw, ktĂłre oglÂądaÂłem to na pewno odpowiednik dzisiejszego "Mamy CiĂŞ" na TVN, czyli "Zwiariowana Kamera". Prezenter - JarosÂław Budnik - wczeÂśniej w Atomic TV (lista Hitofon). ObejrzaÂłem wszystkie odcinki, sporo mam nagrane i moÂże tam sÂą zajawki zwiastunĂłw RTL7-SiĂłdmy ZmysÂł, jednak i tak nie miaÂłbym tego jak przesÂłaĂŚ.
Na pewno powinny byĂŚ (chyba, Âże nie nagrywaÂłeÂś reklam :)), bo "ZwariowanÂą kamerĂŞ" wprowadzono jednoczeÂśnie ze zmianÂą oprawy graficznej (i wtedy pojawiÂły siĂŞ te zajawki).
michal pisze:Lektor co czytaÂł zapowiedzi miaÂł charakterystyczny niski gÂłos i czytaÂł teÂż niektĂłre programy. Ale tylko na tej stacji. I zostaÂł w TVN Siedem, bo na poczÂątku sÂłyszalem jego gÂłos. Nie wiem jak jest teraz.
Czyta zwiatuny nadal... a jak. ;) A swoj¹ drog¹ ma podobny g³os do prowadz¹go "Interwencjê" (ten z kolei, z tego co pamiêtam, czyta³ kiedyœ w "Zoomie"). Swoj¹ drog¹ sam prowadz¹cy "Zooma" tez mia³ doœÌ podobny g³os... :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

michal pisze:
Z Kole¿anka jak wracaliœmy ze szko³y zawsze lecia³a z tramwaju aby zd¹¿yÌ. Mo³ek mia³a przerwê w Zooomie (zdradzi³a dla Canal+ - program "Reflektor" i dla TVN - program co rozdawali wycieczki), lecz j¹ przyjêli z powrotem. W tym czasie zastepowa³a j¹ kobieta podobna z wygl¹du do Anity Werner, te¿ pewnie modelka.

Czy to nie byÂła czasami Anna Czarnecka :?: Potem pracowaÂła w Tele 5
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

karstar pisze:Czy wie ktoÂś jak nazywaÂł siĂŞ ten prowadzÂący ZOOM?
Majkell pisze:To byÂł bodajÂże Artur Kaczmarski.
Ten co Dziennik prowadzi??!! Hmmm.

Majkell pisze:Na pewno powinny byĂŚ (chyba, Âże nie nagrywaÂłeÂś reklam :)), bo "ZwariowanÂą kamerĂŞ" wprowadzono jednoczeÂśnie ze zmianÂą oprawy graficznej (i wtedy pojawiÂły siĂŞ te zajawki).
Z reklamami oczywiÂście. No to mam je na pewno. PamiĂŞtam z przechodzcym tygrysem oraz z takÂą laskÂą w czerwieni co rusza gÂłowÂą w prawo i lewo. A dÂżwiĂŞk przy tym jak przy miksowaniu pÂłyty. ;D
Majkell pisze:Czyta zwiatuny nadal... a jak. ;) A swoj¹ drog¹ ma podobny g³os do prowadz¹go "Interwencjê" (ten z kolei, z tego co pamiêtam, czyta³ kiedyœ w "Zoomie"). Swoj¹ drog¹ sam prowadz¹cy "Zooma" tez mia³ doœÌ podobny g³os... :)
Janusz Zadura. Tak! ProwadziÂł wiadomoÂści "7 minut" i faktycznie czytaÂł Zooma, lecz to nie jest ten lektor zapowiedzi na RTL7 i TVN Siedem. JednakÂże Zadura zawsze mi siĂŞ bĂŞdzie kojarzyĂŚ juÂż tylko z kompromitacjÂą w TVP. A w interwencji go juÂż chyba nie ma, bo nie widziaÂłem go na stronach ze zdjĂŞciami ludzi z Polsatu.
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

michal pisze:
karstar pisze:Czy wie ktoÂś jak nazywaÂł siĂŞ ten prowadzÂący ZOOM?
Majkell pisze:To byÂł bodajÂże Artur Kaczmarski.
Ten co Dziennik prowadzi??!! Hmmm.
Hehe... no wÂłaÂśnie nie wiedziaÂłem, skad znam to nazwisko. :P Ale na pewno Artur... tylko jaki?
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

ÂŚciÂągnijcie sobie koniecznie ten filmik:

http://www.sky.z-ne.pl/filmy/m_zoom_m.mpg

Fragment programu Zoom i ta muzyczna co byÂła zawsze na poczÂątku, taki dreszczyk emocji :D ah przypominajÂą siĂŞ czasy :)
I jest ten prowadzÂący - chyba wÂłaÂśnie Artur Kaczmarski.. sami zobaczcie.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Abe pisze:Fragment programu Zoom i ta muzyczna co byÂła zawsze na poczÂątku, taki dreszczyk emocji :D ah przypominajÂą siĂŞ czasy :)
DokÂładnie tak. Super muza.
Abe pisze:I jest ten prowadzÂący - chyba wÂłaÂśnie Artur Kaczmarski.. sami zobaczcie.
Moim zdaniem chyba jednak nie. Inny gÂłos, inny wyglÂąd. Ale poznajĂŞ z widzenia.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości