TV Puls

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

TV Puls

Post autor: Faktomaniak »

MyÂślĂŞ Âże dyskusja o TV PUlS moÂże interesujÂąca !

Przypominam iÂż w Faktach sÂą byli dziennikarze WydarzeĂą TV Puls!

Co o tym sÂądzicie Piszcie !!!!!!!!!!!!!
NOWA ERA W TVN
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

I co z tego, Âże sÂą tam dziennikarze z TV Puls :?: :neutral: Mamy tÂą stacjĂŞ ubĂłstwiaĂŚ za to, Âża nam ich "wydaÂła"? :? Przynajmniej takie miaÂłem odczucie gdy przeczytaÂłem TwĂłj post. :roll:

Do rzeczy: moim zdaniem TV Puls jest kiepska i raczej nic ciekawego tam nie ma. Mam nadziejĂŞ, Âże nowy inwestor zrobi coÂś dobrego dla tej stacji - np. da troche kasy na dobre program, bo z tym kiepsko powtĂłrki, troche premier i tyle. :) Nawet jeden film (nie pamiĂŞtam tytuÂłu) jest puszczany tam dosĂŚ czĂŞsto - raz w miesiÂącu lub jeszcze czeÂściej. :shock: To powinno siĂŞ zmieniĂŚ i liczĂŞ na to, Âże tak siĂŞ stanie. :P MoÂże zrobia wÂłaÂśnie jakiÂś serwis iformacyjny? :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Dlaczego ubĂłstwiaĂŚ !
Nic takiego z mej strony nie padÂło .
Chce jednak Âże niektĂłrzy wÂłaÂśnie dziĂŞki pracy w tym zespole jaknp.Bogdan Rymanowski nabralidziennikarskiego szliu i sprawiali dobry wizerunek tego programu
NOWA ERA W TVN
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Rymanowski to szlifu raczej nabraÂł (?) pracujÂąc w TV WisÂła i RMF :arrow:
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Ale myÂślĂŞ Âże przez ten rok jaki pracowaÂł w Pulsie to "charowaÂł" jak nigdy !!

Zapytaj Go ile czasu spĂŞdzaÂł w redakcji i co tam robiÂł !!
NOWA ERA W TVN
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

W Polityce napisali ostatnio, ¿e œwiatowy rekin medialny Rupert murdoch (ten od FOX News) ma nied³ugo przej¹Ì udzia³y w Pulsie i mo¿e zagroziÌ znanym polskim telewizjom.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Murdoch juz dawno (pare tyg temu) kupil te udzialy....
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Juz w niedÂłudim czasie zobaczymy jak bĂŞdzie wyglÂądaÂł ramĂłwka tv Puls.

Mnie ciekawi czy nazwa "Wydarzenia 'jeste zastrzezoa i czy byÂłby taka mozliwoÂśc aby poprostu odbic tÂą nazwĂŞ Polsatowi bo przeciez juz mieliÂśmy taki program w Tv Puls ,ktĂłry takÂże realizowali dziennikarze pracujÂący teraz w Faktach i Tvn 24 !

[ Dodano: Wto Sie 01, 2006 8:54 pm ]
Jak myÂślicie jak sie zmieni PULS pod skrzydÂłami Murdocha ???

[ Dodano: Wto Sie 01, 2006 8:56 pm ]
?????










?????

[ Dodano: Nie Sie 27, 2006 12:32 pm ]
Media 2 napisaÂł:



W³adze katolickiej Telewizji Puls bardzo optymistycznie patrz¹ na przysz³oœÌ i zapowiadaj¹ w stacji du¿e zmiany. Puls, podobnie jak stacje komercyjne, chce poszerzaÌ swoj¹ ofertê programow¹ oraz zapraszaÌ do wspó³pracy czo³owe gwiazdy mediów.


TV Puls zapowiada, Âże bĂŞdzie staraĂŚ siĂŞ o pozyskanie wszelkich czĂŞstotliwoÂści naziemnych, jakie do wykorzystania zaoferuje Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Stacja nie wyklucza takÂże wdraÂżania nowych produkcji, na ktĂłre wyda kilka, a nawet kilkanaÂście milionĂłw zÂłotych - ile dokÂładnie? Tego nie chce zdradziĂŚ.

W nowym Pulsie mia³yby siê pojawiÌ nowe programy, skierowane do odpowiednich grup wiekowych. Wed³ug prezesa TV Puls, o. Zdzis³awa Dzido, ka¿dy mia³by znaleŸÌ w ofercie programowej katolickiej telewizji coœ dla siebie. Potrzebna jest jednak do tego dobra strategia marketingowa. Nie wyklucza siê tak¿e zmiany nazwy, o ile oczywiœcie bêdzie to konieczne.

Stacja chcia³aby tak¿e zaczerpn¹Ì pomys³ów od fachowców, tak¿e tych œwieckich. Oczekuje tak¿e wsparcia spó³ki News Corp., która od niedawna jest w³aœcicielem sporej czêœci udzia³ów w TV Puls.

Nikt nie wie, kiedy dokÂładnie mielibyÂśmy zauwaÂżyĂŚ powaÂżne zmiany w Telewizji Puls. Pewne jest jednak, Âże byÂłby to rok 2007, poniewaÂż do najbliÂższego sezonu wÂłaÂściciele nie bĂŞdÂą w stanie poczyniĂŚ odpowiednich krokĂłw w kierunku poprawy oferty stacji.





CzyÂżby rozpoczynaÂł sie nowy etap w dziejach TV PULS !!!!

A moÂże jakas nowa ciekawa rywalizacja z TVN -em !!!!
NOWA ERA W TVN
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Faktomaniak pisze:A moÂże jakas nowa ciekawa rywalizacja z TVN -em !!!!
Przepraszam, ale dlaczego tylko z TVN-em? :/ Z TVP, Polsatem juÂż nie? :? Poza tym myÂślĂŞ, Âże PULS musi najpierw sobie poradziĂŚ z mniejszymi stacjami typu TV4 czy TVN Siedem...
WirtualneMedia pisze:Murdoch juÂż rzÂądzi w TV Puls. Nowy zarzÂąd TV Puls z Farrellem Meislem na czele czeka jeszcze na rejestracjĂŞ w sÂądzie.

Ale juÂż od kilku tygodni intensywnie pracuje nad strategiÂą i budÂżetem stacji na najbliÂższe miesiÂące. Rozmawia teÂż z kandydatami na kluczowe stanowiska w firmie - dowiedziaÂła siĂŞ "Rzeczpospolita".

Pakiet kontrolny stacji wci¹¿ maj¹ ojcowie franciszkanie, ale medialny gigant News Corp., który w czerwcu zesz³ego roku kupi³ poœrednio 25 proc. udzia³ów w TV Puls, ostatnio zwiêkszy³ swój pakiet do 35 proc. Czy dalej bêdzie go zwiêksza³? - zastanawia siê gazeta.

"Nie jest to obecnie przedmiotem naszych rozmĂłw" - wymijajÂąco odpowiada "Rz" Dariusz DÂąbski, przewodniczÂący rady nadzorczej TV Puls. Nie chce teÂż mĂłwiĂŚ o strategii stacji, ktĂłra wedÂług wczeÂśniejszych zapowiedzi, ma jesieniÂą ruszyĂŚ z nowÂą ramĂłwkÂą. RealizacjĂŞ tych planĂłw mogÂą jednak utrudniĂŚ przeciÂągajÂące siĂŞ negocjacje z kandydatami na szefĂłw programowych TV Puls - uwaÂża gazeta.

Z jej informacji wynika, ¿e nie wszystkim podoba siê podzia³ w³adzy, bo za program stacji bêd¹ odpowiedzialne dwie osoby: jedna za czêœÌ filmowo-rozrywkow¹, a druga za informacje. "Rz" ustali³a te¿, i¿ na celowniku Pulsu s¹ m.in. Maciej Pawlicki, Tomasz Lis, Bogdan Rymanowski i Andrzej Mietkowski. Przedstawiciele TV Puls nie chcieli tego komentowaÌ.
No to czekamy na konkrety dotyczÂących strategii PULSU. Mam nadziejĂŞ, Âże uda im siĂŞ wystartowaĂŚ z nowÂą ramĂłwka na jesieĂą.

Najciekawszy jest ostatni akapit. SzczegĂłlnie to, Âże "Rzeczpospolita" ustaliÂła, iÂż PULS ma na celowniku m.in. Tomasza Lisa i Bogdana Rymanowskiego. :roll: Ciekawe czy siĂŞ zgodzÂą na przejÂście do tej stacji? MyÂślĂŞ, Âże na razie nie, bo przechodzenie tam byÂłoby ryzykowne dla obu panĂłw.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Rymanowski juÂż pracowaÂł w Pulsie i z tego co pamiĂŞtam, niemiÂło o tym mĂłwi. A Lis? PrzecieÂż on ma w Polsacie szalenie waÂżne stanowisko w Polsacie i wÂątpiĂŞ Âżeby odszedÂł do niszowego Pulsu.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Marcin pisze:A Lis? PrzecieÂż on ma w Polsacie szalenie waÂżne stanowisko w Polsacie i wÂątpiĂŞ Âżeby odszedÂł do niszowego Pulsu.
CoÂś napiszĂŞ o TV Puls tu napiszĂŞ. :devil:

Najwa¿niejsze ¿eby Puls zmieni³ swój wizerunek. Na razie ka¿demu, kto us³yszy nazwê tego kana³u kojarzy siê telewijza tylko i wy³¹cznie katolicka. I prêdko siê to nie zmieni. Mi ta nazwa zawsze bêdzie kojarzy³a siê ze stacj¹ o charakterze religijnym... Dobrym pomys³em by³aby zmiana nazwy, ale na to siê raczej nie zanosi.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

POpieram pisze:Dobrym pomysÂłem byÂłaby zmiana nazwy, ale na to siĂŞ raczej nie zanosi.
W³aœnie, ¿e siê zanosi. News Corp. rozpatruje mo¿liwoœÌ zmiany nazwy i logo.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Hmm... to ciekawie siĂŞ zapowiada. Najlepsza byÂła stara nazwa - Telewizja Familijna.
A moÂże Rupert pomyÂśli o czymÂś bardziej amerykaĂąskim? :> Np. KanaÂł 12, czy coÂś takiego. :roll:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

Je¿eli tak to proponowa³bym nazwê kana³ 6 lub tv 6. Z prostej przyczyny: "numeracja" w polskiej TV koùczy siê obecnie na pi¹tce (Tele 5), a póŸniej mamy siódemkê (Tvn Siedem) wiêc mo¿naby to wykorzystaÌ. A poza tym jest wtedy szansa, ¿e potencjalny widz ustawi sobie ten kana³ na pozycji szóstej (b¹dŸ co b¹dŸ wysokiej) w swoim telewizorze (obecnie TV Puls jest u mnie na pozycji 35...).
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Media 2 napisaÂł /
Nawet 20 mln dolarĂłw moÂże wydaĂŚ News Corp. na wyposaÂżenie techniczne TV Puls – poinformowaÂł we wtorek „Press”. Dodatkowo na dofinansowanie ramĂłwki ma zostaĂŚ wydane aÂż 100 mln dolarĂłw.W rozmowie z „Pressem” nikt z TV Puls nie chciaÂł komentowaĂŚ najbliÂższych wydatkĂłw. Potwierdzono jedynie, Âże na rozwĂłj stacji zostanÂą wydane „ogromne Âśrodki”. Po wakacjach – prawdopodobnie w paÂździerniku lub listopadzie – ruszÂą dwa studia Pulsu przystosowane do produkcji programu w wysokiej rozdzielczoÂści.

Jak dodaje miesiĂŞcznik „Press” na swojej stronie internetowej, nieoficjalnie wiadomo, Âże dziennikarze TV Puls bĂŞdÂą szkoleni w telewizji buÂłgarskiej bTV, nale¿¹cej do Ruperta Murdocha, wÂłaÂściciela News Corp. Podobne dziaÂłanie miaÂło miejsce z pracownikami innych stacji nale¿¹cych do koncernu

W sumie 120 mln dolarĂłw dla TV Puls to caÂłkiem niezÂła kwota . MoÂżna juz z taka kasÂą zaproponowac widzowi ciekowe programy.
Jestem ciekawy jak bedzie wyglÂądaÂł program informacyjny Pulsu - ma byc dÂżwignia i filarem stacji.
Murdoch na powÂżnie wzioÂł sie do roby w stacji franciszkanĂłw.
NOWA ERA W TVN
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości