TV Puls

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: TV Puls

Post autor: mfdtv4 »

Wiem, że nie emituje żadnych reklam komercyjnych, chodziło mi o blok z reklamami swoich pozycji programowych :)
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: TV Puls

Post autor: DJ Ice »

Sam pomysł na emitowanie zegara podczas reklam jest dobry. ;) Fajnie by było gdyby w innych stacjach to wprowadzili bo zawsze dzięki temu wiadomo czy do kuchni się opłaca wchodzić podczas reklam. :) Viacom wprowadził to po raz pierwszy, dobre posunięcie TV Puls, że i ten pomysł podtrzymują. :)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ten zegar to tylko pic na wodę, fotomontaż. Co z tego, że odlicza czas do końca reklam, skoro za chwilę na antenę wchodzą zapowiedzi programów i kolejny blok reklamowy?
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: TV Puls

Post autor: DJ Ice »

To niech emitują podczas spotów. :P
Zegar odlicza czas do końca emisji danego bloku. W sumie masz rację, no, ale moja opcja jest chyba bardzo dobra. :D
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Re: TV Puls

Post autor: Faktomaniak »

W ostatnim dniu wakacji Puls rusza z jesienną ramówką .
31 sierpnia 2009 roku TV Puls startuje z nową ramówką. Stacja wprowadziła podział ramówki na trzy główne pasma: "familijne", "kobiece" i "męskie", w których dominować będą bajki, programy lifestyle'owe oraz popularne seriale, filmy fabularne i dokumentalne.
Hitem jesiennej ramówki jest popularny na całym świecie serial kryminalny "Medium", którego bohaterka odkrywa w sobie niezwykłe zdolności - kontaktowania się ze zmarłymi oraz widzenia przyszłości. Patricia Arquette w 2005 roku otrzymała za główną rolę w "Medium" prestiżową nagrodę Emmy. Nominowana też była trzykrotnie do nagrody Złotego Globu.

Wśród pozycji w paśmie wieczornym, oprócz "Medium" znajdą się również przyciągające uwagę, niezwykle interesujące programy dokumentalne. Widzowie zobaczą m.in. grupę śmiałków toczących walkę z arktyczną pogodą, zabójczymi falami Morza Beringa i uciekającym czasem w serialu dokumentalnym "Najniebezpieczniejszy zawód świata", fascynujące technologie nowoczesnego
świata, czyli "Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki", czy też starcie Wikinga z Samurajem w pasjonującym programie "Wojownicy wszechczasów". Przebojem pasma jest "Dyżur" - polska produkcja reality TV, ukazująca z bliska pracę lekarzy na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Programy lifestyle'owe stanowią interesującą alternatywę dla widzów, zainteresowanych tematyką, związaną z prowadzeniem domu. TV Puls zaprezentuje m.in. program Marthy Stewart. W paśmie znaleźć będzie można pozycje, poświęcone urządzaniu wnętrz, gotowaniu, czy też wychowywaniu dzieci. Fanów telenowel stacja zaprasza na najlepsze i najnowsze produkcje gatunku.

Telewizja Puls nie zapomina o młodszych widzach. Specjalnie dla nich proponujemy pasmo znanych i lubianych seriali animowanych, prezentowanych w cyklach "Stacja Porankowo" oraz "Junior TV". Nie zabraknie także nowych odcinków programu rozrywkowego "Ale Numer!"
Źródło: Media 2
NOWA ERA W TVN
cmabb
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: środa 03 wrz 2008, 21:08

Re: TV Puls

Post autor: cmabb »

TVN chciał kupić TV PULS co potwierdza K. Smoląg rzecznik stacji.
http://pulstv.eu/tvn-chce-tv-puls/

Brzmi co najmniej dziwnie, od kiedy pamiętam TVN zewsząd atakował TV Puls.
Obrazek
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TV Puls

Post autor: r_r16 »

TV Puls ponownie zmieniła logo i oprawę graficzną. Próbkę można zobaczyć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=Eg5ot0fAbG8. Całkiem nieźle to wygląda.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: TV Puls

Post autor: rogi »

Moim zdaniem TV Puls to jedno wielkie dno. Nie wiem czy jest sens tworzyc takie telewizje.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TV Puls

Post autor: Trzeciak »

A gdybym Ci napisał, że poziom twoich postów to dno, to czy byłoby Ci przyjemnie?

TV Puls jest w tej chwili najszybciej rozwijającą się stacją w Polsce. Widać to po udziałach, które z miesiąca na miesiąc rosną. Warto także wspomnieć, że jesienna ramówka Pulsu będzie wielką ofensywą - na nią ma być wydane aż 10 mln zł.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: TV Puls

Post autor: ziom »

Trzeciak pisze:A gdybym Ci napisał, że poziom twoich postów to dno, to czy byłoby Ci przyjemnie?

TV Puls jest w tej chwili najszybciej rozwijającą się stacją w Polsce. Widać to po udziałach, które z miesiąca na miesiąc rosną. Warto także wspomnieć, że jesienna ramówka Pulsu będzie wielką ofensywą - na nią ma być wydane aż 10 mln zł.
Masz rację. Co do poziomu postów @rogi to fakt - kompletne dno.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: TV Puls

Post autor: rogi »

Trzeciak pisze:A gdybym Ci napisał, że poziom twoich postów to dno, to czy byłoby Ci przyjemnie?

TV Puls jest w tej chwili najszybciej rozwijającą się stacją w Polsce. Widać to po udziałach, które z miesiąca na miesiąc rosną. Warto także wspomnieć, że jesienna ramówka Pulsu będzie wielką ofensywą - na nią ma być wydane aż 10 mln zł.
Nie wiem czy zauważyłeś,ale to jest moje zdanie i mam prawo je wyrazic, a nie tobie oceniac moje posty. Spójrz na swoje, wielce redaktorze.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TV Puls

Post autor: matik »

rogi pisze:Moim zdaniem TV Puls to jedno wielkie dno. Nie wiem czy jest sens tworzyc takie telewizje.
A moim zdaniem nie. Są coraz lepsi.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TV Puls

Post autor: Trzeciak »

rogi pisze:
Trzeciak pisze:A gdybym Ci napisał, że poziom twoich postów to dno, to czy byłoby Ci przyjemnie?

TV Puls jest w tej chwili najszybciej rozwijającą się stacją w Polsce. Widać to po udziałach, które z miesiąca na miesiąc rosną. Warto także wspomnieć, że jesienna ramówka Pulsu będzie wielką ofensywą - na nią ma być wydane aż 10 mln zł.
Nie wiem czy zauważyłeś,ale to jest moje zdanie i mam prawo je wyrazic, a nie tobie oceniac moje posty. Spójrz na swoje, wielce redaktorze.
Tylko, że swoje zdanie wyraziłeś w taki sposób, że napisałeś zupełnie bezpodstawną, krótką, oszczerczą i nie popartą argumentami wypowiedź. Wystarczyło, gdybyś napisał np."nie podoba mi się ta stacja" i bym się nie czepiał.
ziom pisze:Masz rację. Co do poziomu postów @rogi to fakt - kompletne dno.
Ja wcale tak nie napisałem. Po prostu nikt nie znosi jak ktoś kogoś "poniża". Koniec OT.
lukas_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wtorek 22 lip 2008, 17:10

Re: TV Puls

Post autor: lukas_k »

80% naszej filmowej oferty jesienią wypełnią premiery - zapowiada TV Puls, która zdradza pierwsze szczegóły nowej ramówki. Stacja przygotowała m.in. specjalne pasmo serialowe z pozycjami po raz pierwszy emitowanymi w Polsce. Jak przedstawia się oferta?

lubiących dobre i nowe seriale TV Puls jesienią stworzył specjalne pasmo programowe o godz. 20:30, w którym pokaże najciekawsze produkcje, nigdy wcześniej nie pokazywane w Polsce. Dzięki dowiemy się jak pracują policjanci w mieście Elvisa w serialu "Gliniarz z Memphis" (w poniedziałki), poznamy lekarzy ze specjalnego zespołu ratunkowego w "Miami Medical" (w środy), prześledzimy losy każdej ofiary i sprawcy, odliczając w napięciu minuty w "Wyścigu z czasem" (w czwartki), a wraz z pełną temperamentu ekipą włoskich kryminologów z "Wydziału śledczego RIS" (we wtorki) odkryjemy prawdę na temat serii morderstw, które wstrząsnęły Rzymem.

Nowością w jesiennej ramówce będzie także meksykańska telenowela "Miłość i przeznaczenie" (emisja od poniedziałku do piątku o godz. 13.30). Potęga miłości, siła przeznaczenia, determinacja i odwaga będą królowały na antenie TV Puls od 5 września. Serial przedstawia historię Ivana, który po latach wraca do rodzinnego kraju, by ujawnić tajemnice z przeszłości. Poszukując prawdy i sprawiedliwości, odnajduje wielką miłość…

Tej jesieni TV Puls zaprezentuje widzom premierowe filmy animowane z gwiazdorskim dubbingiem. Będą to takie superprodukcje jak "Prawdziwa historia kota w butach" z dubbingiem Cezarego Pazury, Borysa Szyca, Piotra Fronczewskiego i Rafała Bryndala oraz "7 krasnoludków historia prawdziwa" w polskiej wersji językowej z udziałem Kuby Wojewódzkiego, Katarzyny Figury, Joanny Jabłczyńskiej i Macieja Stuhra. Oprócz pełnometrażowych animacji, będzie można zobaczyć pasmo Junior TV. Na najmłodszych czekają Chip i Dale, Timon i Pumba, Tom i Jerry oraz całe grono postaci, znanych ze "Zwariowanych melodii".

Trzymające w napięciu filmy akcji, przerażające horrory to kolejne propozycje na jesienne wieczory. TV Puls przygotowała bogatą ofertę filmową. Jak zapewnia nadawca, aż 80% to premiery. Wkrótce nadawca zdradzi kolejne szczegóły jesiennej ramówki.

źródło: media2.pl

No cóż, jak na Puls to całkiem niezła ramówka, oczywiście seriale i telenowele mnie nie interesują, ale kreskówki chętnie obejrzę, to samo z filmami, ciekawe co jeszcze przygotowali. Poza tym, śmieszy mnie fakt, że na TV Puls film "Prawdziwa historia Kota w Butach" będzie z dubbingiem PL, a ten sam film rok temu na nFilm HD leciał z badziewiastym lektorem...
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TV Puls

Post autor: lukaszbialas »

TV Puls przypomni kultowy sitcom "Kasia i Tomek":
http://media2.pl/media/105247-TV-Puls-p ... Tomek.html
Przypomnę, że niespełna rok temu pojawiła się informacja, że serial wróci z nowymi odcinkami, ale jak na razie tak się nie stało:
http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... -telewizji
Telewizja Puls pracuje też nad wznowieniem teleturnieju "Idź na całość". Ma go poprowadzić tak jak w Polsacie - Zygmunt Chajzer.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości