Kuba Wojewódzki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: TheXF »

sybic pisze:tym bardziej, że nic mu sienie stało
Wiesz lepiej - jak zawsze.

Obrazek
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: sybic »

TheXF pisze:
sybic pisze:tym bardziej, że nic mu sienie stało
Wiesz lepiej - jak zawsze.
Ja nie wiem, ale media podały, że wyszedł ze szpitala i że jego zdrowiu nic nie zagraża.
Sądzisz, że media kłamią?
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: michal_borkowski »

Jakub Władysław Wojewódzki - jak zapowiedział go podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN, Marcin Prokop - "ma problemy z gardłem, prosimy o wybaczenie". A jeszcze wczoraj prowadził południową audycję w Rock Radiu "Książę i Żebrak"... Może to jednak te lody? Albo soki;D
To tylko moje skromne zdanie
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: Greg Haus »

michal_borkowski pisze:Jakub Władysław Wojewódzki - jak zapowiedział go podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN, Marcin Prokop - "ma problemy z gardłem, prosimy o wybaczenie". A jeszcze wczoraj prowadził południową audycję w Rock Radiu "Książę i Żebrak"... Może to jednak te lody? Albo soki;D
Tekst z zimnymi lodami Hołowni był niezły :) Warto wspomnieć, że został wybuczany przez fotoreporterów.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: prze_kw »

Fotoreporterzy wybuczeli Jakuba Władysława, który razem z Chylińską pozwał ułamek sekundy i zszedł z wybiegu.
Liczą się tylko Fakty.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: michal_borkowski »

Nie dziwie się. Potem znów przeczyta w tabloidach i na pudlu, że jest łysy i nosi "tupecik".
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: Camilo »

Do najnowszej "Polityki" Wojewódzki napisał "Spowiedź wyborcy Kukiza":
Jesteście nabrani, tak bardzo nabrani, dzikie dzieciaki... – tak przed laty wykrzykiwał Muniek Staszczyk, podobnie jak Paweł Kukiz, Kazik Staszewski czy piszący te słowa, rocznik 1963. Jesteśmy ludźmi pogranicza. Pół życia mieszkaliśmy w nienormalnej Polsce i pół życia w tej w miarę normalnej. I znowu stajemy przed wyborem, którą drogę wybrać? Nikt z nas nie jest politykiem, nawet Kukiz, o czym niżej, ale każdy jest chorobliwie polityczny i ma serce uwikłane w trudną miłość do ojczyzny. To nie będzie zatem, drogi czytelniku, tekst publicysty. To będzie tekst obywatela, emocjonalnego uczestnika rzeczywistości, którego przerosła historia. Tekst prześmiewcy, który nagle, przez chwilę, postanowił być poważny.

Nie będę ukrywał. Jestem człowiekiem w miarę zamożnym. Stać mnie na emigrację za świętym spokojem, a nie za pracą. Stać mnie i moją dziewczynę na ewentualne in vitro za granicą, stać mnie na zegarki Sławka Nowaka, ale nie stać mnie na jego cynizm. Stać mnie na płacenie podatków wymyślanych przez ludzi, którzy sprawiają wrażenie, że gotowi by byli opodatkować nawet biedę. Ale nie stać mnie na obojętność.

Nie stać mnie na mieszkanie w Miasteczku Wilanów, bo przypomina mi Alcatraz, ale nie stać mnie tym bardziej na widzenie Polski jako pola walki dwóch gangów: smoleńskiego i lemingradzkiego. Stać mnie na to, żeby być antysystemowym, nawet dla medialnej zadymy, ale już na serio – nie stać mnie na akceptację ekonomicznego wykluczania ludzi młodych.

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka ... kiego.read
Wszystko kończy słowami: "Niech to będzie ostatnie ostrzeżenie. Dla prezydenta i jego zaplecza politycznego. (...) Nie wypada tonącego pytać o kartę pływacką. Niech się starają utrzymać na powierzchni historii. I ja, w imię tej samej historii, zagłosuję 24 maja na Komorowskiego. Przepraszam"
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: Camilo »

KW został uśmiercony na Facebooku. Wszystko przez wirusa, który próbuje przyciągnąć ludzi atrakcyjnymi tytułami "artykułów".

Obrazek
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: michal_borkowski »

Podobno Kuba W. sprzedaje swoje Ferrari (choć są głosy, że było pożyczone, więc to tylko PR). W uzasadnieniu czytamy m.in, że: "Idzie zima, więc czas przewietrzyć garaż...". Idzie PiS - chciałoby się powiedzieć.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: Camilo »

Nie wiem, czy pożyczone, ale na pewno jeździ na niemieckich numerach.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: michal_borkowski »

P. Kukiz pociesza Kubę na facebooku, że Ferrari to nie wszystko. Liczy się przyzwoitość.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: Camilo »

Kuba Wojewódzki i Mikołaj Lizut zwolnieni z Rock Radia. To koniec audycji "Książę i żebrak":
http://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/ag ... diu-pogoda
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: michal_borkowski »

Wygląda na to, że teraz przeniosą swój program do "Agory". Mimo wszystko - szkoda.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: Camilo »

Nie sądzę, by Agora dalej utrzymywała Wojewódzkiego. Nie ma za bardzo już gdzie go wsadzić, sytuacja finansowa w najbliższych latach nie będzie najlepsza, a w zanadrzu na uruchomienie czeka kanał telewizyjny. Jedyną rozgłośnią z rockowym graniem pozostaje teraz chyba już tylko polsatowskie Muzo.fm.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: Maciek_POZ »

Ciekawe kto będzie tworzył nowy kanał telewizyjny "Agory"? Paradoksalnie, dzięki "dobrej zmianie" kilku dziennikarzy może nie najgorzej wylądować. A K.W. to chyba wszystkie ogólnopolskie rockowe radia zaliczy w swojej karierze...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości