TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Euro 2004 w TVN24 - szumne zapowiedzi a skoùczy³o siê na niczym - kilka urywkó meczów od TVP + wiêksza liczba zdjêÌ fotograficznych. Tyle nic wiêcej. Zreszta dziwiê siê, ¿e np na bie¿¹co podczas serwisów informacyjnych nie informuj¹ nawet jednym zdanie o aktualnym wyniku obecnie trwaj¹cego meczu. Przynajmniej ja na to nigdy nie trafi³em.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Mam nadziejê, ¿e doczekam siê czasów, kiedy to chocia¿ czêœÌ "wa¿nych" meczów, typu Euro 2004, bêdzie transmitowaÌ TVN. Tylko kiedy to siê stanie? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Pedzej chyba Polsta bĂŞdzie musiaÂł zbankrutowaĂŚ a TVP zostanie "zaorana" przez wÂłaÂścicielkĂŞ AGORY. Polsat wraz z prawmai do transmisji Mistrzostw ÂŚwiata w piÂłce noÂżnej w Koreii dostaÂł jednoczeÂśnie prawo pierowkupu kolejnej licencji - i to on bĂŞdzie miaÂł w najbliÂższym mundialu piÂłkĂŞ po swojej stronie. Podobnie TVP - czÂłonek Europejskiej Unii NadawcĂłw Publicznych ma wiĂŞksze moÂżliwoÂści niÂż stacje komercyne do zakupu licencji na inne waÂżne ogĂłlnoeuropejskie mecze. TVN w gruncie rzeczy ograniczony jest do krajowego podwĂłrka, ale tutaj z kolei silnÂą i jak narazie nie podwaÂżalnÂą przez kilka lat pozycjĂŞ ma Canal+ Tak wiĂŞc moÂże hokej albo wyscigi kaczek?
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Mysle, Âże nikt raczej nie zbankrutuje, ale mimo rosnÂącej w potĂŞgĂŞ grupy ITI w najbliÂższych latach nie bĂŞdzie miaÂła okazjii na transmisje powaÂżniejszych meczĂłw. Chyba, Âże "Strumyka Malawa" z "Piorunem Nowa WieÂś" :D :D :D .
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Heh tylko po co taki program jak sÂą transmisje meczy na Âżywo.

Jak tylko w³¹cze GG w trakcie meczu (sam nie ogl¹dam) to jakies 50% ma opisy z wynikami które na bierz¹co siê zmieniaj¹. :lol: :lol: :lol:



doktorfaustus1 do Ciebie jeszcze sÂłowko:

Nie wiem czy pamiĂŞtasz, ale MÂŚ w Korei to dla Polsatu byÂła wiekla strata finansowa. Mecze miaÂły ok. 2 mln widownie. NajwiĂŞkszÂą miaÂł mecz finaÂłowy do ktĂłrego prawa wykupiÂła...TVP .
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

ArO pisze:
doktorfaustus1 do Ciebie jeszcze sÂłowko:

Nie wiem czy pamiĂŞtasz, ale MÂŚ w Korei to dla Polsatu byÂła wiekla strata finansowa. Mecze miaÂły ok. 2 mln widownie. NajwiĂŞkszÂą miaÂł mecz finaÂłowy do ktĂłrego prawa wykupiÂła...TVP .
Zapewne Polsat nastawiÂł siĂŞ, Âże nasza reprezentacja zajdzie do finaÂłu :shock: dlatego kupili prawa do transmisji meczow MÂŚ 2002. Nasi odpadli i od razu widownia siĂŞ zmniejszyÂła.

Jeszcze s³owo o meczach EURO 2004 transmitowanych przez TVP- niech oni uwa¿aj¹, bo strac¹ widzów przez "komentatora" Mielcarskiego- jak oni mog¹ pozwalaÌ mu komentowac mecze :!: , wystarczy pos³uchac jednego zdania w jego wykonaniu, to wszystko wygl¹da tak jakby ka¿de s³owo bylo wyrwane z ca³oœci i zawsze jest stronniczy- "Kolejny b³¹d sêdziego, a jednak by³ na po³ metrowym spalonym" :?
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

TVP nie kupi³a praw do ¿adnego z meczy w Koreii, nawet fina³owego dosz³a natomisat do porozumienia z Polsatem, stacja z Woronicza nadawa³a mecze na ¿ywo tj ok 13.00, kiedy wiêszoœÌ fanó by³a w pracy lub w szkole etc, to samo lecia³o wówczas na kodowanym Polsacie Sport. Natomiast na ogólnopolskim Polsacie mecze retransmitowane by³y w porze najlepszej ogl¹dalnoœci, Solorz próbowa³ nawet konkurowaÌ nimi z Wiadomoœciami i Faktami. Nie wiem czy pamiêtasz ale mecz z 1997 o pierwsze miejsce miêdzy Francj¹ a Brazyli¹ zgromadzi³ najwiêksz¹ widowniê w historii polskiej telewizji - a¿ 15 milionów widzów usiad³o wówczas przed TVP1, a to ¿e ostatnni Mundial wypad³ s³abo w rankingach ogl¹dalnoœci to wy³¹czne wina naszych pi³karzy i samego POLSATU. Np obecne mistrzostwa Europy maj¹ lepsz¹ ogladalnoœÌ.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Oj no wiem, ze to by³o od Polsatu bo ten mia³ wy³¹czne prawa do mistrzostw. Nie o to mi chodzi³o w tym poœcie wiec nie roztrz¹sa³em kto co i po co...

Mnie sie wydawa³o tylko, ze TVP transmitowa³a mecz fina³owy, a jesli nie to z pewnoœci¹ nie transmitowa³a wszystkich tylko te pó³fina³owe.

Ostatnio podawali, ze najwiĂŞksza oglÂądalnoÂśc w historii TVP to skoki MaÂłysza sprzed roku, ale tego na 100% nie wiem. Tak sÂłyszaÂłem.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

JeÂśli chodzi o mistrzostwa Âświata z 2002 roku to wiem, Âże transmitowaÂła tvp1 takÂże mecze kwalifikacyjne. Na pewno grupy w ktĂłrej byÂła polska, ale wydaje mi siĂŞ, Âże transmitowaÂła w ogĂłle wszystkie mecze.
Pozdrawiam - KRASU 8)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Ciekawy zapis czata z szefem TVN24

Post autor: doktorfaustus1 »

Baraszkuj¹c po internecie uda³o mi siê odnaleŸÌ ciekawy zapis czata przeprowadzony z pocz¹tkiem stycznia (niestety nie podano roku, w którym przeprowadzono t¹ rozmowê)z szefem TVN24 Maciejem Sojk¹. http://czat.gazeta.pl/czat/1,48880,1284662.html

Je¿eli kto¶ z Was nie czyta³ to zachêcam do lektury. M. Sojka opowiada o pracy dziennikarzy TVN24 i najbli¿szych planach stacji. Pojawia siê równie¿ mój ulubiony w±tek - scenografia :lol: Zapytany przez jednego z uczestników o zmianê studia, mózi i¿ nast±pi on najprawdopodobniej w bie¿±cym roku. Przy okazji powiedzia³, ¿e bêdzie to absolutna nowo¶æ w Polsce - jakie¶ super studio. Sowj± drog± kiedy¶ czyta³em wywiad z piotrem Walterem i wypowiada³ sie w podobnym tonie o zmainie scenografii FAKTÓW. Có¿ miesi±ce mijaj± a Fakty wci±¿ nadawane s± z banalnie urz±dzonego studia.
Ostatnio zmieniony niedziela 27 cze 2004, 12:30 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

NaprawdĂŞ ciekawy czat ;) Thx za link
Ja juÂż nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ tego nowego studia.


doktorfaustus1 pisze:Zapytany przez jednego z uczestników o zmianê studia, mózi i¿ nast±pi on najprawdopodobniej w bie¿±cym roku. Przy okazji powiedzia³, ¿e bêdzie to absolutna nowo¶æ w Polsce - jakie¶ super studio. Sowj± drog± kiedy¶ czyta³em wywiad z piotrem Walterem i wypowiada³ sie w podobnym tonie o zmainie scenografii FAKTÓW. Có¿ miesi±ce mijaj± a Fakty wci±¿ nadawane s± z banalnie u¿±dzonego studia.


On nie powiedzia³, ¿e najprawdopodobniej w tym roku, a niewykluczone, ¿e jeszcze w tym roku - a to jest ró¿nica.
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Fakt, byÂło by bardzo ciekawie, gdyby jego slowa sie sprawdziÂły. Czekam wiĂŞc z niecierpliwoÂściÂą.
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

Ostateczne po³±czenie redakcj FAKTÓW i tvn24 mia³o siê zakoñczyæ w styczniu tego roku, a zwieñczeniem tego mia³o byæ nowe, wspólne studio. Jak widaæ, mamy "ma³e" opó¼nienie, wiêc nie liczy³bym na szybkie przemiany w tvn-ach. :-)
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

Pogoda ju¿ ma nowe studio w wie¿owcu, gdzie bêdzie siê mieœciÌ tak¿e po³¹czone studio TVN24 i Faktów.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Filip pisze:NApisaÂłeÂś, Âże nic nie zdradzisz na temat zwerbowania do redakcji usera tego forum. JA skomentowaÂłem, Âże nie musisz (raczej) nic zdradzaĂŚ, poniewaÂż ja sam mam podejÂżenia, co do tej osoby :) .
Chodzi³o o doktorafaustusa (nie wiem czy dobrze odmieni³em :D ). Podoba³y mi siê (i wci¹¿ siê podobaj¹) jego posty, mimo to, ¿e tak bardzo mnie atakowa³ i pod kazdym newsem w komentarzach wytyka³ b³êdy. :D Gdyby nie jego olbrzymia sympatia do TVP i brak sympati do Faktów, to bardzo chêtnie zwerbowa³bym go (gdyby siê zgodzi³ oczywiœcie). :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 78 gości