[TVN] Dwururka

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

[TVN] Dwururka

Post autor: Kuba »

Nie ma jeszcze tematu o Dwururce, a wiĂŞc go zakÂładam.
Pretekstem jest to, czy nie zauwaÂżyliÂście, Âże na stronie TVN pojawia siĂŞ inne logo niÂż na tvn.tivi.pl?

tvn.pl:
Obrazek
tvn.tivi.pl ma caÂłkiem inne logo. Dlaczego?
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Te logo ze strony TVN jest duÂżo lepsze niÂż z tvn.tivi.pl. Wogle maÂło jeszcze informacji o tym programie, ale mam nadzieje, Âże niebawem dowiemy sie duÂżo wiĂŞcej.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

To logo dwururki to byÂło stworzone tylko na potrzeby przedstawienia nowej ramĂłwki wiec raczej bedzie obowiazywac to na stronce tvn i sadze jeszcze ze podobnie byÂło ze studiem dwururki. W przedstawieniu ramĂłki pozali ze dwururka prowadzona jest w studiu progamu teraz my.. a to nie mozliwe by jagielski ze Szuka prowadzili porgram komentujacy aktualne porblemy juz ponad miesiÂąc przed premiera... wiĂŞc pewnie wszytko byÂło tylko na potrzeby nakrecenia ramoweczki

Juz nie moge sie doczekaĂŚ tego programu - zapowiada sie ciekawie
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

szczuka nas nie oszuka!

Post autor: zadra »

no, wlasnie! pierwszy odcinek ma byc na dniach, a o progrmaie ciagle malo, nire ma tez reklamowek, a przeciez np. zwiastuny Heli czy nowych odcinkĂłw Drzyzgi leca od dawna.
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Dwururka ma byÌ albo w ostatni¹ niedzielê wrzeœnia, albo w pierwsz¹ niedzielê paŸdziernika, wiêc jeszcze z reklam¹ zd¹¿¹. S¹dzê, ¿e za tydzieù powinny ju¿ sie pojawiaÌ reklamy dotycz¹ce tego programu.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Pierwsze docinki dwururki beda w paÂżdzierniku takÂże watpie by reklamĂłwki pojawiÂły sie juz teraz. W tym tygodniu zaczeÂła sie kampania SMS....Licze ze reklamĂłwka dwururki bedzie najwczeÂśniej w poÂłowie wrzeÂśnia
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Pierwszy odcinek "Dwururki" wyemitowany zostanie dopiero 7 paÂździernika czyli w pierwsza sobotĂŞ 10 miesiÂąca o 18:00, a nie Âżadne niedziele. :?

Reklamy pewnie pojawiÂą siĂŞ gdzieÂś 2 tydodnie przed emisjÂą. Wczesniej na pewno nie. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
harry
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 15:10

Post autor: harry »

Szkoda, ¿e tak póŸno, ale na pewno warto poczekaÌ. Kazia Szczuka i Wojtek na pewno œwietnie poprowadz¹ program, pomys³ów im nie brakuje! Wojtek mnie strasznie fascynowa³ kilka lat temu, jak prowadzi³ swoje wieczory na Tvp2. Super programy to by³y :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

kazia - bomba! jagielski???? no sorry

Post autor: zadra »

no wlaÂśnie, wiekla szkoda, ze nie ruszyli razem ze wszystkimi, wraz z nowÂą ramĂłwkÂą. ale cĂłz... przyjemnoÂści trzeba dozowac 8)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Program o 18? Eee,wole pozniejsza pore tak jak na przyklad emisja Szymona po 21. To jest optymalna pora. No ale nie bede narzekac :)
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No ale niestety nie ma miejsca póŸniej na ten program. :) Sam Edward Miszczak powiedzia³, ¿e maj¹ du¿o pomys³ów, a miejsca ma³o... :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Od przyszÂłej jesieni powinno zwolniĂŚ siĂŞ miejsce w niedziele wieczorem (Taniec z Gwiazdami zniknie) wiĂŞc mam nadzieje Âże dadzÂą w to miejsce jakiÂś ciekawy program (najlepiej Talk-Show).
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

18 to na Dwururkê za m³oda godzina.mogliby zmieniÌ,jak nie maj¹ miejsca,emitowanie chocia¿by 'na wspó³nej',albo jakiegoœ filmu wieczornego,przecie¿ nic by siê nie sta³o,bo nie ka¿dy film jest ciekawy,a Dwururka z tego wynika,bêdzie intelektualnym deserem,który najlepiej podaje siê na zimno.Poza tym ludzie o 18 dopiero koùcz¹ pracê,albo wracaj¹ z uczelni,o czym napewno TVN zdaje sobie sprawê.ale pewnie liczy,¿e skoro widzowi tak bardzo zale¿y,to obejrzy powtórkê,albo sobie nagra... :/ Totalna abstrakcja jak dla mnie :neutral:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Kto powiedzia³, ¿e Taniec z gwiazdami zniknie? Ty? :uhh: Jeœli Taniec zniknie w 2008, to bêdzie dobrze. :roll: Przecie¿ ogl¹dalnoœÌ ci¹gnie roœnie, nie zdejm¹ tego programu.
aveo - Dwuruka bĂŞdzie w soboty (!). Wtedy WspĂłlnej nie ma raczej...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Jestem pewien, ¿e Taniec z Gwiazdami zakoùczy siê do wakacji 2007. Nawet jeœli teraz ogl¹dalnoœÌ ci¹gle roœnie to wkoùcu ten program ludziom zbrzydnie i siê znudzi. Chyba ¿e wprowadz¹ jakieœ znaczne zmiany bo jak nie to nie dajê szansy zobaczenia tego programu w przysz³¹ jesieù.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości