Prosze o pomoc w sprawie muzyki w tvn

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

eng
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 24 wrz 2006, 00:06

Prosze o pomoc w sprawie muzyki w tvn

Post autor: eng »

Witam!

Chodzi mi o utwĂłr grany w tle podczas spotu superkino jesieĂą 2006 w tvn. Czesto to puszczaja reklamujac co bedzie na jesieĂą w tvn jest tam Vinci, WÂładac PierÂścieni, Mroczna Dzielnica, Shrek i kilka innych filmĂłw. Muzyka zaczyna sie spokojnie a potem jest troszke szybsza. SzukaÂłem juz na kilku forach o muzyce z reklamy tv ale akurat tego tam nie ma. Jesli ktos wie co tomogloby byc to bardzo prosilbym opodanie tyt tego utworu, wlasciwie to melodii bo zadnego spiewu tam nie ma.

Dzieki i pozdrawiam
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

A ja szukam muzy do czo³ówki 'Kryminalnych' i koùcówki z solówk¹ tr¹bki.ciagle mi to chodzi po g³owie........
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
eng
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 24 wrz 2006, 00:06

Post autor: eng »

moze warto byloby zalozyc taki temat? oze ktos gdziesc cos slyszal i wie jak nam pomoc. co do kryminalnych to mysle ze w google nie powinno byc z tym problemu ew wejdz sobie na http://www.dogpile.com zaznacz audio wpisz kryminalni i pojawia sie sundtracki z tego serialu. moze tam cos znajdziesz ;) powodzenia

a ja wciaz czekam na muze z superkina

hej

[ Dodano: Sro Wrz 27, 2006 11:21 pm ]
LUDZIE POMOCY niech ktos cos tu napisze niech moderator zamknie temat albo wywali mnie za niecenzuralne zachowanie na forum ale zainteresujcie sie tym bo puki co odpowiedziala jedna osoba jakby nitk nie wiedzial o co mi chodzi? przeciez to jest forum TVN - u napewno ktos stad zna kogos kto zna kogos kto moglby to wiedziec. PANIE MODERATORZE pomoz PAN!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 44 gości