Arkadiusz Wierzuk

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Lois Lane bĂŞdzie mi zazdroÂściÂła gdyz widziaÂłem dziÂś Arka na Âżywo w okolicach warszawskiej StarĂłwki :tanczy:
Ale tylko przez chwilĂŞ -z okna autobusu :lol:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Poznawym wieczorem wyczekiwaÂł wieÂści ze zjazdu PISu :stop:
Szkoda Go byÂło poniewaÂż Arkadiusz zmarzÂł niemiÂłosiernie ale co zrobiĂŚ-taka praca :lol:

Czekam aÂż kiedyÂś trafi do studia,wydaje siĂŞ,Âże by sobie Âświetnie daÂł rade.
:spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

TrochĂŞ go przysypaÂło :spiewa:
warunki byÂły okropne ale Arek doskonale dawaÂł sobie radĂŞ-moÂże jakaÂś tancerka by go troche rozgrzaÂła :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Ostatnio nieczesto widac Arka na antenie a szkoda :hmm: Wkoncu to profesjonalny-dlaczego tylko reporter :lol: No wÂłasnie ;(
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

DziÂś a w zasadzie juÂż wczoraj byÂł rano w sejmie-trochĂŞ nietypowe jak na niego miejsce -ale byÂł :uhh:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Dziœ te¿ jakis material przygotowywa³.Kuba przedstawi³ go jako germanistê :spiewa: Fajny goœÌ :D Noi praktycznie od pocz¹tku w tvn24 :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

WidaĂŚ byÂło Âże ma poczucie humoru i lubi sobie poÂżartowaĂŚ .
ByÂł zapracowany ale pokazaÂł siĂŞ z jak najlepszej strony :brawa: :brawa:

Kuba przedstawiÂł go jako ''Nasz Germanista"
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

DziÂś Arkadiusz byÂł wysÂłannikiem w Berlinie,caÂły czas mowiÂł co widaĂŚ za Jego plecami :aniol: Fajnie opowiadaÂł-dobra robota :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Obrazek Obrazek
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

adam pisze:Lois Lane bĂŞdzie mi zazdroÂściÂła gdyz widziaÂłem dziÂś Arka na Âżywo w okolicach warszawskiej StarĂłwki :tanczy:
Ale tylko przez chwilĂŞ -z okna autobusu :lol:
Zazdroszczê Ci - nawet nie wiesz jak bardzo :D Tylko, ¿e ja nie jestem tak do koùca pewna, czy by³abym usatysfakcjonowana ,,widzeniem'' Arka wprawdzie na ¿ywo, ale wy³¹cznie zza szyby rozpêdzonego pewnie autobusu? ;) :lol:

A ju¿ ca³kiem serio, to myœla³am, ¿e bêdê musia³a kopaÌ w w¹tkach niczym kret, ¿eby odnaleŸÌ w¹tek Arka, a tu mi³a niespodzianka jawi siê moim oczom :) Arek, a dok³adniej jego w¹tek, nie tak du¿o dalej od prawdziwych w¹tkowych gigantów :lol2: Dziêkujê Wam za ca³odobow¹ opiekê nad tym w¹tkiem zatem :D

Bardzo mnie cieszy, co udaÂło mi siĂŞ raptem z piĂŞĂŚ razy zaobserwowaĂŚ, Âże Arek jest reporterem na wszelkie okazje, ale coraz czĂŞÂściej zajmuje siĂŞ sprawami politycznymi :tanczy: Nie zabrakÂło takÂże wyjazdĂłw zagranicznych, oczywiÂście za naszÂą zachodniÂą granicĂŞ ;) DowiedziaÂłam siĂŞ przy okazji jednego z takich wyjazdĂłw, Âże Arek graÂł w przeszÂłoÂści w piÂłkĂŞ recznÂą :o Jest zatem wysokim mĂŞÂżczyznÂą :D

Ma takÂże ÂświetnÂą prezencjĂŞ, dykcjĂŞ i kwalifikacje i predyspozycje na prezentera i ja caÂły czas czekam i dziwĂŞ siĂŞ, Âże doczekaĂŚ siĂŞ nie mogĂŞ, kiedy Arka zobaczĂŞ za stoÂłem preznterskim?!!!
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

A dziœ Arek pracuje do pó¿na

Obrazek Obrazek
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

adam pisze:A dziœ Arek pracuje do pó¿na
A nastêpnego dnia ju¿ od rana mówi³ o sprawie z pó³ki z tematami aktualnie najgorêtszymi :o
Powinnam wÂłaÂściwie napisaĂŚ z tematem najgorĂŞtszym ;) ChodziÂło bowiem o ÂśmierĂŚ posÂłani SLD Barbary Blidy. Arek miaÂł za zadanie prezentowaĂŚ wszystkie sprawy, ktĂłre wypÂłynĂŞÂły z ABW. PrezentowaÂł wszystko co wiedziaÂł i robiÂł to z powagÂą, umiejĂŞtnie i rzetelnie 8)

Co do pracy w nocy, to muszê niestety przyznaÌ siê do tego, ¿e zmorzy³ mnie podczas tego akurat dy¿uru Arka sen. A najpierw, z racji, ¿e to by³ dy¿ur popo³udniowy, nie widzia³am pierwszych wejœÌ, a wiem, ¿e by³y ju¿ od raportu :roll: W zwi¹zku z powy¿szym, mogê poszczyciÌ siê faktem, i¿ widzia³am relacje z wieczornego raportu i wieczornego M24h.
To mi jednak wystarczy³o, bym, jak na wra¿liw¹ osobê przysta³o, wspó³czu³a Arkowi z tego powodu, ¿e musi pracowaÌ i byÌ w pe³ni si³ umys³owych o tak nieludzko póŸniej porze.
Domyœla³am siê, ¿e spêdzi on w tym Jadwisinie ³adn¹ czêœÌ nocy :spiewa:
DomyÂślaÂłam siĂŞ rĂłwnieÂż tego, Âże nie bĂŞdÂą mu towarzyszyÂły tak rozrywkowe okolicznoÂści, jak na przykÂład podczas rĂłwnieÂż nocnego dyÂżuru, ale w Sylwestra :lol:
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

A nastêpnego dnia ju¿ od rana mówi³ o sprawie z pó³ki z tematami aktualnie najgorêtszymi :o
a spaĂŚ kiedy :mhm:
PrezentowaÂł wszystko co wiedziaÂł i robiÂł to z powagÂą, umiejĂŞtnie i rzetelnie 8)
WidaĂŚ Âże ma charyzmĂŞ
DomyÂślaÂłam siĂŞ rĂłwnieÂż tego, Âże nie bĂŞdÂą mu towarzyszyÂły tak rozrywkowe okolicznoÂści, jak na przykÂład podczas rĂłwnieÂż nocnego dyÂżuru, ale w Sylwestra :lol:
tego sylwestra to dÂługo nie zapomnĂŞ-szczegĂłlnie tancerki-chyba w tym Jadwisinie jej nie byÂło :devil:
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

adam pisze:a spaĂŚ kiedy :mhm:
Mi siĂŞ nie pytaj o to ;) Ja, gdyby to ode mnie zaleÂżaÂło, wiedziaÂłaby, kiedy, o jakich porach reporterzy majÂą pracowaĂŚ :lol: ByÂłyby to bardziej przystĂŞpne pory dnia.., zdecydowanie dnia, a nie nocy :] W nocy pracowaÂłyby roboty :devil: noc dla ludzi jest od spania, a nie od pracowania.., no z maÂłymi wyjÂątkami grup zawodowych, ale czym taki biedny reporter zawiniÂł, Âże musi nockĂŞ pod siedzibÂą jakiegoÂś PiS-u marnowaĂŚ? ;(
PsioczĂŞ teraz, kiedy piĂŞkna pogoda za oknem, a pamiĂŞtam jak jeszcze parĂŞ miesiĂŞcy temu Arek w Âśniegu caÂły oblepiony jak baÂłwan, staÂł i relacjonowaÂł.., czy nie bodaj teÂż jakieÂś obrady PiS-u :>
tego sylwestra to dÂługo nie zapomnĂŞ-szczegĂłlnie tancerki-chyba w tym Jadwisinie jej nie byÂło :devil:
Nigdy nic nie wiadomo :lol: W³aœciwie, gdyby by³a na pewno by j¹ znów pokazali, bo swoim sylwestrowym wystêpem zrobi³a niez³¹ furorê :lol:
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

DziÂś Arek w swoim Âżywiole w Niemczech ale chyba w bezpiecznym miejscu :cicho:
Cytat:
tego sylwestra to dÂługo nie zapomnĂŞ-szczegĂłlnie tancerki-chyba w tym Jadwisinie jej nie byÂło :devil:

Nigdy nic nie wiadomo :lol: W³aœciwie, gdyby by³a na pewno by j¹ znów pokazali, bo swoim sylwestrowym wystêpem zrobi³a niez³¹ furorê :lol:
Niemki nie sÂą takie roztaĂączone jak Polki i Arek towarzystwa tancerek raczej nie zakosztowaÂł chyba ze kamieniem od jakiegoÂś antyglobalisty :xx:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości