Michał Cholewiński

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

iksniwelohc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 16 gru 2010, 17:50

Re: Michał Cholewiński

Post autor: iksniwelohc »

piotrek888 pisze:Poradził sobie bardzo dobrze. Zapowiedział się też na jutro, więc czekamy :D
No jasne "swietnie" sobie poradzil. O 6 rano, jednyne czego mi brakuje to spoconego faceta w TV.
Nawet kolejne warstwy tapety nie pomagaly. Co ja mowie, nawet wylaczenie lampy swiecacej na jego spocone czolo
nie dalo efektu :tanczy:
Fanie jest, generalnie Cholewinski w ciagu 10 minut obrzydzil mi sniadanie i zmusil do przelaczenia na inny kanal.
Tak trzymac!
Jarek wroc, bo nie zdzierze!
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Michał Cholewiński

Post autor: lee »

Moim zdaniem Michał sobie dał radę :D Powienien zostać na stałe w Poranku,zamiast Marcina lub Kasi,bo w sumie to nie wiem kto jest 2 prowadzącym.
myszka2011
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 26 kwie 2011, 08:26

Re: Michał Cholewiński

Post autor: myszka2011 »

Moim zdaniem p. Michał powinieni być drugim prowadzącym. Bardzo lubię jak rozmawia z gośćmi, jest świetny.
Panie Michale tak trzymać:)
monetowy_chlopak

Re: Michał Cholewiński

Post autor: monetowy_chlopak »

Jak dla mnie też powinien na stałe już bywać jako prowadzący "Poranek TVN 24". Jak na swój debiut wypadł o niebo lepiej niż Katarzyna Werner. I ogólnie moim zdaniem lepiej przeprowadza rozmowy, lepiej odnajduje się w porannym paśmie niż Katarzyna Werner oraz Marcin Żebrowski.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Michał Cholewiński

Post autor: piotrek888 »

Michał o wiele lepiej poradził sobie niż Katarzyna Werner. Po prostu szeroka wiedza w różnych dziedzinach daje swoje. Od polityki, sportu, społeczeństwa, geografii i życia. Zostaje tylko pogratulować i życzyć sobie żeby Michał zagościł w Poranku na dłużej.
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Michał Cholewiński

Post autor: Pavloo »

Michał do poranka na stałe ! Świetnie sobie radzi i co najważniejsze wie o czym mówi ! :brawa:
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
myszka2011
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 26 kwie 2011, 08:26

Re: Michał Cholewiński

Post autor: myszka2011 »

Pan Michał jest o niebi lepszy niz p. Kasia Werner, ja panią Kasię bardzo lubię kiedy jest z panem Jarkiem i ona jest serwisantką ale jako prowadząca nie:( Natomisat w roli prowadzącego pan Michał wypadł rewelacyjnie:) Mógłby na stałe zostać w Poranku razem z p. Jarkiem :) Oni w roli prowadzących są świetni. Widać, że pan Miachał ma szeroką wiedzę i bardzo fajnie rozmawia z zaproszonymi gośćmi.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Michał Cholewiński

Post autor: rogi »

myszka2011 pisze:Pan Michał jest o niebi lepszy niz p. Kasia Werner, ja panią Kasię bardzo lubię kiedy jest z panem Jarkiem i ona jest serwisantką ale jako prowadząca nie:(.
Z tą częścią się zgadzam, z drugą nie. Nie wyobrażam sobie jego w poranku na dłuższy czas.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Michał Cholewiński

Post autor: matik »

"Oglądacie poranny program Wstajesz i Wiesz, musimy zrobić krótką przerwę, inaczej ktoś z reżyserki mnie zabije"
Po przerwie
"Jestem cały i jesteśmy z państwem do 12.00"
Ale ma poczucie humoru.
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Michał Cholewiński

Post autor: Efcia »

Nie pogniewałabym się gdyby Michał Cholewiński został w Poranku na stałe. Widać, że wie co mówi, oczytany, z poczuciem humoru. Uważam, że to był strzał w dziesiątkę 8)
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Michał Cholewiński

Post autor: ziom »

matik pisze:"Oglądacie poranny program Wstajesz i Wiesz, musimy zrobić krótką przerwę, inaczej ktoś z reżyserki mnie zabije"
Po przerwie
"Jestem cały i jesteśmy z państwem do 12.00"
Ale ma poczucie humoru.
To był fatalne zresztą jak całe jego prowadzenie cały czas mówi że to poranny program i te yyyy mmmm i podciąganie nosem fatalne to jest.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Michał Cholewiński

Post autor: Fabian »

"Jak o tej porze się język plącze, nie wiedziałem, że Kuźniar ma tak ciężko. " :lol2:
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Michał Cholewiński

Post autor: Pavloo »

Dobre to było :]
Fajnie też czasami przewracał oczami jak gadał :]
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
wodzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sobota 26 lut 2011, 10:12

Re: Michał Cholewiński

Post autor: wodzu »

i redaktor Cholewiński znów prowadzi Poranek :)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Michał Cholewiński

Post autor: piotrek888 »

wodzu pisze:i redaktor Cholewiński znów prowadzi Poranek :)
I, jak przyznał, nie słyszy dziś na jedno ucho

"Nawet w najlepszym domu się zdarza" :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości