[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4459
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: Meteor »

Może się jutro oglądalnością pochwalą jak kiedyś Teleexpress (dzień wcześniej był w przerwie PŚ w skokach).
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: Camilo »

Paranoje "Wiadomości" po reelekcji Tuska zyskały już międzynarodową sławę a Juliusz Braun apeluje do KRRiTV o nałożenie na nich kary finansowej: http://www.press.pl/tresc/47835,juliusz ... a-szefa-re
Szkoda strzępić ryja, jak mawia pewien jegomość.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: wojtek_neymar »

Jutro wyemitowane zostanie 10000 wydanie "Wiadomości".
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: wojtek_neymar »

Dzisiejsze "Wiadomości" w całości poświęcone zostały 7. rocznicy katastrofy w Smoleńsku. Od czasu "(nie)dobrej zmiany", głównym zadaniem programu informacyjnego TVP1 jest wychwalanie PIS-u. Moim skromnym zdaniem oczywiście.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: prze_kw »

Gwiazdeczka "Wiadomości", odkrycie Paczuskiej, Ewa Bugała, rozstaje się z redakcją i będzie - jak twierdzi GW - prowadzić serwisy w TVP Info. Ta sama gazeta donosi, że jednym z powodów transferu jest brak cierpliwości szefowej "Wiadomości". Ponoć M.P. była zmęczona pisaniem tekstów za reporterkę.
Liczą się tylko Fakty.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: michal_borkowski »

Śmierć Z. Wodeckiego to także doskonały pretekst do wspomnień Jacka Kurskiego (gościa dzisiejszych "Wiadomości"), który opowiadał m.in. o tym, że można by w Opolu zorganizować koncert poświęcony temu artyście. - Festiwal prawdopodobnie odbędzie się w innym mieście - usłyszeliśmy. - Mamy już pierwsze zgłoszenia.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: michal_borkowski »

Michał Szczerba (PO) nie przebierał w słowach podczas jednego z ostatnich wydań "Gościa Wiadomości", za co spotkała go (nie)zasłużona kara:

http://www.press.pl/tresc/48791,awantur ... wiadomosci_
To tylko moje skromne zdanie
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: wojtek_neymar »

W dzisiejszych "Wiadomościach" jedynką był triumf Łukasza Kubota w tenisowym Wimbledonie. Dopiero protest opozycji "w obronie sądów" został przedstawiony w następnym materiale.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: michal_borkowski »

Kubot został pierwszym polskim mistrzem Wimbledonu. Nie udało się to wcześniej ani Agnieszce Radwańskiej, ani żadnemu z rodzimych tenisistów. Komentujący wczoraj mecz dla Polsatu Sport, Tomasz Tomaszewski, prawie płakał na antenie i żałował, że tej historycznej chwili nie dożył jego Tato - Bohdan Tomaszewski.
Ostatnio zmieniony niedziela 16 lip 2017, 23:44 przez michal_borkowski, łącznie zmieniany 1 raz.
To tylko moje skromne zdanie
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: wojtek_neymar »

Jeszcze przed wojną w finale Wimbledonu grała Jadwiga Jędrzejowska (nota bene - zbieżność nazwiska z Anną Jędrzejowską z TVN24). A kilka lat temu Kubot doszedł do ćwierćfinału singli w Wimbledonie, przegrywając z Jerzym Janowiczem. Takim nawiązaniem do historii sportu, można zakończyć ten tenisowy OT. ;) A co do Tomaszewskiego seniora, to on miał na imię Bohdan, nie Bogdan ale imiona bardzo podobne. ;)
Ostatnio zmieniony niedziela 16 lip 2017, 23:41 przez wojtek_neymar, łącznie zmieniany 1 raz.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: michal_borkowski »

Ale to był finał. I Jędrzejowska go przegrała. A Kubot nie. I taka jest różnica.
To tylko moje skromne zdanie
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: wojtek_neymar »

Owszem, i więc ja myślę, że gdyby Jadwiga Jędrzejowska grała w dzisiejszych czasach to by aż tak daleko nie zaszła.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: maxxx »

Ciekawe co dziś pisowska gadzinówka i propagandówka wysmaży w związku z wetem. :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: michal_borkowski »

To samo co iNFO pewnie, ale z siłą - jak to określono ostatnio w Tygodniku Polityka - "trzech pobudzinów" (nie zawetował trzeciej ustawy; zaznaczył, ze władzę zmienia się w wyborach, a nie na ulicy itd.)
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: michal_borkowski »

"Paczuska ma zostać zwolniona, a jej miejsce... może zająć Ewa Bugała" - dowiadują się WM. Kurski zaprzecza (tej pierwszej informacji), czyżby kolejny "fake-news", a może... źdźbło prawdy?
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości