religia.tv

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: religia.tv

Post autor: Marcin »

Hmm, UPC źle robi. Powinni zostawić Trwam. Lepiej co innego wywalić i wstawić Religię.tv
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: religia.tv

Post autor: pop »

Te poranne bajki w religia.tv są już po raz któryś powtarzane. A do tego jakość jak w Polonii 1. Lepiej byłoby w tym czasie dać coś innego, dzieci i tak chyba tego nie oglądają. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Re: religia.tv

Post autor: chandler »

Nie wiem po co utworzyli ten kanał religia.tv, prawie nic tam nie ma. Pewnie chcieli dopiec Rydzykowi, no i oczywiście o kase chodzi.
A i taka sprawa dlaczego na stronie "N-ki" jest info, że rela.tv jest tylko u nich jak w C+ jest?
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: religia.tv

Post autor: Kuba »

A propos religia.tv - na antenie TVN i TVN24 powinien już 23 grudnia pojawić się spot właśnie tej stacji, który swoją drogą jest baaardzo fajny: http://www.reklamania.pl/reklamania/1,8 ... rzec_.html. W telewizji jeszcze się nie natknąłem, ktoś widział już? :D
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: religia.tv

Post autor: prze_kw »

Tak, widziałem kilkukrotnie :)
Liczą się tylko Fakty.
dude007
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 30 kwie 2008, 08:04
Lokalizacja: Oświęcim

Re: religia.tv

Post autor: dude007 »

Też widziałem, ale chyba dość dawno..
TVP - totalna video porażka
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Re: religia.tv

Post autor: chandler »

Kiedyś napisałem,że chcieli dopiec Rydzykowi, pomyliłem się, przepraszam, kiedyś w wywiadzię słyszałem, że religia.tv jest inną telewizją niż Trwam, nie jest konkurencyjna. Religia.tv jest typowo dokumentalna.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Re: religia.tv

Post autor: corner »

To może najpierw obejrzyj sobie od czasu do czasu kanał, zamiast ferować wyroki?

W religia.tv jest sporo fajnych programów, bez ewangelicznego zadęcia. Dużo się mówi na temat kościoła, religii. Jest także spojrzenie krytyczne, ale rzetelne. Ponadto jest sporo na temat innych religii i ekumenizmu.

Kanał ma też bardzo ładną oprawę. Bardzo mi się podoba.
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: religia.tv

Post autor: TinkiWinki »

Po przeczytaniu tego wywiadu
http://www.rp.pl/artykul/61991,430007_D ... tolik.html
można zrobić zgadywankę - Znajdź 10 różnic pomiędzy O. Rydzykiem a Ks. Sową. I mogłaby to być najtrudniejsza zagadka w historii. :D Czy Wy też tak macie po przeczytaniu tego wywiadu? Pierwsze słowo jakie przychodzi Wam na myśl to obłuda?
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ostatnio na Facebooku trafiłem na profil ks. Sowy. Bardzo mocno zdziwiło mnie to, że wprost przyznaje się on do swoich sympatii platformerskich.
Za chwilę ktoś mi pewnie zarzuci, że to jego prywatny profil, etc. Jeżeli ktoś ma koło tysiąca znajomych to jestem w stanie z tym polemizować.
Nie jest to raczej rzecz, która przystoi szefowi ekskluzywnego kanału Grupy ITI. :rozglada:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: religia.tv

Post autor: epsztajnek »

Camilo pisze:Ostatnio na Facebooku trafiłem na profil ks. Sowy. Bardzo mocno zdziwiło mnie to, że wprost przyznaje się on do swoich sympatii platformerskich.
Ks.Sowa nie od wczoraj jest znany z bezkrytycznego uwielbienia PO :rozglada:
Nie jest to raczej rzecz, która przystoi szefowi ekskluzywnego kanału Grupy ITI. :rozglada:
Dlaczego ? :mhm: Niektórzy mówią , że ITI to tuba propagandowa PO :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

epsztajnek pisze:Niektórzy mówią , że ITI to tuba propagandowa PO
Niektórzy tak, choć mimo wszystko to raczej dosyć prestiżowa firma. :D
Śmieją się non stop z Rydzyka, a tu taka niespodzianka. Dziwię się, że jeszcze nikt tego nie podłapał.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: religia.tv

Post autor: Marcin »

Właśnie. Ksiądz w działalności publicznej mógłby się zajmować czymś innym, niż wyrażaniem swoich sympatii politycznych. Zwłaszcza jeśli jest szefem kanału telewizyjnego, który rzekomo w ogóle nie identyfikuje się z politykowaniem. Może i tak, tylko co z tego skoro szef nie kryje się z poglądami? :neutral:
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: religia.tv

Post autor: lukaszbialas »

Kiedyś oglądałem kanał religia.tv w internecie, ale ostatnio mi nie działa na żadnej stronie. Znacie jakiś działający link do strumienia On-line?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: religia.tv

Post autor: r_r16 »

I kolejny kanał ITI najprawdopodobniej zniknie. Oj źle się dzieje w grupie, źle... Od stycznia religia.tv nie będzie produkować własnych programów, a emitować będzie powtórki i tanie programy kupione za granicą. Stacja w tym kształcie ma funkcjonować przez kilka miesięcy, a jeśli nie pojawi się nowy inwestor - zniknie z rynku. Informacja z media2.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość