Karta TV --> TVN

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Dorri
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 06 sty 2007, 19:21
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Karta TV --> TVN

Post autor: Dorri »

Czy ktoœ ma kartê telewizyjn¹ w kompie? Chcia³am siê dowiedzieÌ na jakiej czêstotliwoœci odbieracie TVN, bo ja w³aœnie sobie kupi³am kartê TV ale nie mogê znaleŸÌ TVNu.. Czy ktoœ mo¿e mi pomóc??
"...trzeba umieć kochać życie, nawet jak to życie nie kocha nas..." :)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A ja teÂż mam pytanie co do karty TV w komputerze. Nie tyle karty, co programu - jak na kiepskim programie PixelView moÂżna zrobiĂŚ capsy? A moÂże jest jakiÂś inny program do ich robienia? Dzieki wielkie, pozdrawiam :wink:
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

no wlasnie ja nie rozumiem :/ kiedys w PixelView normalnie moglam capsy robic a teraz cos mi sie zwalilo i nie da rady :/ tylko nagrywac mozna... :/ i niestety, ale prĂłbowalam innych programĂłw, ale z kiepskim skutkiem :/

wogole to ostatnio tv przez komp mi cosik nawala :/ a tvn odbieram na 29 kanale, choc nie wiem czy na to jest regula bo nie znam sie, ale kiedys odbieralam na 21 :/
Buon Natale e felice Anno Nuovo 2007!
Dorri
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 06 sty 2007, 19:21
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Dorri »

Hmm, nie wiem, czy to jest regu³a, bo u mnie ani na 29 ani na 21 nie ma TVNu... :D Kurcze, nie wiem, dziwne to jakieœ. Próbowa³am ustawiÌ tak¹ czêstotliwoœÌ, jaka jest podana na stronie TVNu, ale nie ma na niej programu, wiêc wlaœnie chcia³am zapytaÌ jak to jest u innych.. :)
"...trzeba umieć kochać życie, nawet jak to życie nie kocha nas..." :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości