[Polsat] Jak oni śpiewają

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

[Polsat] Jak oni śpiewają

Post autor: Kuba »

Temat Polsatu od paru dni jest okupowany tylko przez rozmowy o nowym muzycznym show s³onecznej TV, wiêc, ¿eby go trochê odci¹¿yÌ pomyœla³em o za³o¿eniu nowego tematu. Program bêdzie wzbudza³ z pewnoœci¹ jeszcze wiele kontrowersji, wiêc oddzielny w¹tek bêdzie chyba najlepszym rozwi¹zaniem :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wczorajszy odcinek a¿ 5,68 milionów. Spodziewa³em siê mniej, ale po pierwsze: ciekawoœÌ(pierwszy odcinek wiêc sporo ludzi chcia³o zobaczyÌ co to za show) i po drugie: s³abe w tym czasie pozycje programowe konkurencji (powtórki Niani, Kryminalnych). Zobaczymy jak bêdzie w przysz³¹ sobotê :devil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak myœla³em, ¿e bêdzie ok. 6 milionów i jest. :) Oczywiœcie sta³o siê tak z powodów, które wypisa³ Ptr15 ja sam w³¹czy³em w sobotê na Polsat z ciekawoœci i dlatego, ¿e m.in. inne stacje nie zaoferowa³y nic lepszego, ale za tydzieù nowe odcinki seriali TVN i tam sie prze³¹czê. Wydaje mi siê, ¿e jakaœ czêœÌ widzów, która w ubiegl¹ sobotê ogl¹da³a "Jak Oni Œpiewaj¹" te¿ tak zrobi...

Jak jest ju¿ o tym programie w¹tek to by siê przyda³o przenieœÌ tamte posty z tematu o Polsacie. Czy by³oby to mo¿liwe? :>
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Nawet siĂŞ nie spodziewacie, jak bardzo jeszcze spadnÂą ratingi tego programu, i jak sromotnÂą poraÂżkÂą bĂŞdzie dla Polsatu. PĂłki co, dziaÂła jeszcze tzw. efekt nowoÂści. I to by byÂło na tyle, bo program jest sÂłaby, chwilami wrĂŞcz denny. :aniol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Wiele osĂłb oglÂądaÂło 'Jak oni ÂśpiewajÂą' z ciekawoÂści - byÂł to pierwszy odcinek tego show. Jestem pewien, Âże nastĂŞpny odcinek tego programu obejrzy znacznie mniej widzĂłw. TVN wyemituje w tym czasie premierowe odcinki 'Niani' i 'Kryminalnych', ktĂłre i tak nie pokonajÂą 'JoÂŚ', ale odbiorÂą im wielu widzĂłw. Poza tym - jak sÂłusznie powiedziaÂł Andrzej SoÂłtysik - nie naleÂży porĂłwnywaĂŚ 'TaĂąca z gwiazdami' z 'Jak oni ÂśpiewajÂą'. A jeÂśli juÂż ktoÂś musi to robiĂŚ, to niech poczeka kilka tygodni...
Mam jeszcze pytanie: czy finaÂł 'JoÂŚ' i 'TzG' bĂŞdzie odbywaÂł siĂŞ w ten sam weekend? :roll:

___________
http://www.polsat.servery24.pl ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

POpieram pisze:Mam jeszcze pytanie: czy finaÂł 'JoÂŚ' i 'TzG' bĂŞdzie odbywaÂł siĂŞ w ten sam weekend? :roll:
OczywiÂście, Âże nie. :) ÂŚwiadczy o tym to, Âże w "Jak Oni ÂŚpiewajÂą" jest 13 uczestnikĂłw, a w "TaĂącu z gwiazdami" 10. :) FinaÂł "TaĂąca..." odbĂŞdzie siĂŞ w maju, a "JOÂŚ" w czerwcu. :)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

PodniecaÌ siê wynikami po jednym odcinku poczekajmy na kolejne i wtedy zobaczymy ;) Ogl¹dalnoœÌ pewno troche spadniej bo ten program to nic szczególnego a ju¿ od soboty nowe odcinki Niani i Kryminalnych 8)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Dok³adnie tak, poza tym przejrzycie ró¿ne fora - chocia¿by na "Telewizji" Gazety.pl s¹ setki postów widzów zawiedzionych poziomem nowego show. Najprawdopodobniej wielu z nich ju¿ w najbli¿sz¹ sobotê "zag³osuje pilotem" w nieco odmienny sposób. :spiewa:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Tak, bo forum gazety to siedlisko specjalistów chwal¹ce sobie wy³¹cznie "Taniec z gwiazdami", proszê Ciê... ;]

Nie ma programu, którego tam by nie oceniono krytycznie, choÌ oczywiœcie moim zdaniem "Taniec z gwiazdami" wygrywa walkê na logo, oprawê, studio, no i - powiedzmy - prowadz¹cych. Chodzi mi tu g³ównie o pani¹ Skrzyneck¹, której mo¿na nie lubiÌ, ale do prowadzenia takiego show to ona siê nadaje, natomiast Hubert - ¯ó³wik - Urbaùski, troszê mniej, jo³! ;P Logo "Josia" to totalne bezguœcie, studio - podobnie jak w przypadku "Grasz czy nie..." - to po prostu du¿a, plastikowa sala z mnóstwem neonków i metalowych bajerków... na pierwszy rzut oka. Drugi raz rzucaÌ mi siê nie chcia³o, ale wygl¹da to po nie-cie-ka-wie.

MaÂło mnie obchodzi walka pomiĂŞdzy tymi dwoma programami, bo nie jestem fanem Âżadnego z nich i nie mam komu "kibicowaĂŚ"... OczywiÂście wyniki oglÂądalnoÂści bĂŞdĂŞ obserwowaÂł.

Natomiast kciuki trzymam za "Skazanego na œmierÌ", na razie 1:0 dla tego serialu, oby tak dalej ;] Je¿eli widownia TzG ma rosn¹Ì to mam nadziejê, ¿e kosztem "Rancza", a nie "Prison Break".
:)
Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

Ja te¿ z ciekawoœci w³¹czy³am JoŒ i szczerze powiedziawszy .. rozczarowa³am siê ;P Nudne to takie ;P Je¿eli bêde to ogl¹daÌ to tylko kawa³kami, bo przeciez nie poœwiêce tego kosztem Niani i Kryminalnych ;)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

w 'Gali' s¹ ci aktorzy wystylizowani na ró¿ne postaci i ca³kiem niez³a robota stylistów :brawa: nie s¹dzi³em,¿e Figurska mo¿e 'robiÌ' za Gwen Stefani,ale jakoœ mnie nie zdziwi³o,¿e Szwedes za Elvisa,takiego ju¿ starszego :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

szym pisze:Tak, bo forum gazety to siedlisko specjalistów chwal¹ce sobie wy³¹cznie "Taniec z gwiazdami", proszê Ciê... ;]
Specjalistów. To ja "proszê Ciê", o czym Ty mówisz? I od kiedy "wy³¹cznie Taniec z gwiazdami" chwal¹ce? :rozglada:
szym pisze:Chodzi mi tu g³ównie o pani¹ Skrzyneck¹, której mo¿na nie lubiÌ, ale do prowadzenia takiego show to ona siê nadaje, natomiast Hubert - ¯ó³wik - Urbaùski, troszê mniej, jo³! ;P
To na szczĂŞÂście jedynie Twoje, osobiste i specyficzne, zdanie.
szym pisze:Natomiast kciuki trzymam za "Skazanego na œmierÌ", na razie 1:0 dla tego serialu, oby tak dalej ;] Je¿eli widownia TzG ma rosn¹Ì to mam nadziejê, ¿e kosztem "Rancza", a nie "Prison Break".
A ja mam nadziejĂŞ, Âże kosztem OBU programĂłw. :tanczy:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

OglÂądaÂłem dzisiaj sam poczÂątek programu i znowu Ela Zapendowska nie sÂłyszaÂła kilku pytaĂą KrzyÂśka Ibisza. MuszÂą coÂś z tym zrobiĂŚ, bo to sÂą dosyĂŚ Âśmieszne sytuacje jak prowadzÂący zadaje jurorce pytanie a ona nawet nie wie Âże to do niej i nic nie mĂłwi :D
OglÂądaÂł ktoÂś caÂły odcinek? PowtarzaÂły siĂŞ jeszcze takie sytuacje?
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

joœ to takie przynudnawe jest w sumie tzg tez nie jest za ciekawy bo i te gwiazdy ani nie sa rewelacyjne<co widzaÌ po punktacji jury> i ani to zadna nowoœÌ <5 edycja>
TVN innowacja i nowoczesność...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wczorajszy odcinek obejrza³o ju¿ o ponad pó³ miliona mniej osób, czyli: 5 063 017.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości