Nowy program rozrywkowy od maja

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Nowy program rozrywkowy od maja

Post autor: pawell »

Press pisze:Po zakoĂączeniu dopiero rozpoczĂŞtej edycji ”TaĂąca z gwiazdami” TVN wprowadzi nowy format rozrywkowy.
W niedzielĂŞ stacja rozpoczĂŞÂła emisjĂŞ piÂątej edycji swojego sztandarowego programu rozrywkowego, ktĂłry w tym sezonie bĂŞdzie miaÂł 10 odcinkĂłw. Z naszych informacji wynika, Âże po finale ”TaĂąca” TVN rozpocznie w tym paÂśmie (niedziela godz. 20) nadawanie nowego formatu rozrywkowego, opartego na licencji. Szczegó³ów nowego programu stacja nie zdradza.
Ciekawe co to bĂŞdzie. :roll: Dobrze, Âże planujÂą inny program rozrywkowy po finale "TaĂąca z gwiazdami" w koĂącu lepsze to niÂż powtĂłrki filmĂłw. :P
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Niedzielny wieczĂłr? :mhm: CzyÂżby to byÂł program - o ktĂłrym juÂż tutaj czytaÂłem - wzorowany na 'Europa da siĂŞ lubiĂŚ'? :roll: Program Moniki Richardson byÂł nadawany wÂłaÂśnie w niedzielne wieczory i cieszyÂł siĂŞ ogromnÂą popularnoÂściÂą, wiĂŞc TVN byÂłby skÂłonny nadawaĂŚ o tej porze wÂłaÂśnie taki program. Tylko interesuje mnie ta licencja... :roll: W BBC byÂły jakieÂś programy tego typu?
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Oj nie wszystkie programy tylko nie takie wzorowane na "Europa da siê lubiÌ". :rydzyk: Zreszt¹ gdzieœ chyba by³o napisane, ¿e zrezygnowali z takiego pomys³u. :roll: "Europa da siê lubiÌ" by³ popularnym programem jak nie by³o "Taùca...", a jak by³ to gdzieœ widzia³em, ¿e ogl¹dalnoœÌ wynosi³a ok 2,5 mln? :roll:
POpieram pisze:Tylko interesuje mnie ta licencja... :roll: W BBC byÂły jakieÂś programy tego typu?
A co TVN tylko kupuje licencje od BBC? :>
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

pawell pisze:A co TVN tylko kupuje licencje od BBC? :>
W wiĂŞkszoÂści od BBC.

A moÂże to jakiÂś teleturniej? :mhm: Czas juÂż chyba powtĂłrzyĂŚ fenomen 'MilionerĂłw'...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

"MilionerĂłw" oczywiÂście czas powtĂłrzyĂŚ. Ale TVN jeszcze do tego nie dorosÂła. :hmm:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

ciekawe co to?! :mhm:

mam nadzieje , Âże nie coÂś typu 'europa da siĂŞ lubiĂŚ' :evil:
jakiÂś teleturniej -przydaÂł by siĂŞ tylko czy zamiast tak wielkiego show jak Tzg?, ..milionerzy owszem hit tylko czy uda to sie powtĂłrzyĂŚ innym programem-grÂą ? 8) :P

a moÂże zupeÂłnie coÂś nowego....

ciekawe czy jak by zrobili nowÂą edycje big brotchera to by znĂłw aÂż takim hitem ...?
:spiewa: ...albo agenta czy robinsona :D
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Rzeczywiœcie 'Robinson' by³ bardzo fajny. :D Ogl¹dalnoœÌ te¿ by³a du¿a - fina³ ogl¹da³o blisko 7 mln widzów. Ale na kolejn¹ edycjê nie ma co liczyÌ.
Poza tym z informacji Press jasno wynika, Âże bĂŞdzie to program rozrywkowy, wiĂŞc teleturniej naleÂży raczej wykluczyĂŚ. :roll: I mam nadziejĂŞ, Âże ten nowy program bĂŞdzie prowadziÂł Hubert UrbaĂąski. :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ogl¹dalnoœÌ te¿ by³a du¿a - fina³ ogl¹da³o blisko 7 mln widzów. Ale na kolejn¹ edycjê nie ma co liczyÌ.

Nieprawda! Ponad 4.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Aha, przepraszam za pomyÂłkĂŞ. ;) Z resztÂą 4 mln to teÂż duÂżo jak na tÂą porĂŞ...

A jeÂśli chodzi o ten nowy program, to moÂże bĂŞdzie to coÂś w stylu 'Dla Ciebie wszystko'? :roll:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

POpieram pisze:A jeÂśli chodzi o ten nowy program, to moÂże bĂŞdzie to coÂś w stylu 'Dla Ciebie wszystko'? :roll:
BoÂże broĂą od takiego programu jak "Dla ciebie wszytsko". :lol: JakieÂś babcie marudzÂące, Âże muszÂą zanurkowaĂŚ, albo jakaÂś matka co pÂłacze, bo jÂą w puszczy zostawili. I na dodatek wszystko sztuczne pt. o "BoÂże nie spodziewaÂłam sie was tutaj - a i tych 2 kamer za mnÂą wcale nie widziaÂłem". Gorsze mogÂłoby byĂŚ coÂś w stylu "Wybacz mi " :)
Karolina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 26 mar 2006, 10:51
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Karolina »

Boshe, nie pamiĂŞtacie, Âże miaÂło byĂŚ Appartamento prowadzone przzez Paola CozzĂŞ? :twisted:
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

ja pamiĂŞtam, tylko , Âże o tych planach tego programu podobnego do E.D.S.L
czytaÂłam strasznie dawno :uhh:

zresztÂą czy to miaÂło i umiaÂło by zastÂąpiĂŚ tak wielki show jak TzG -->powinno byĂŚ coÂś w stylu BB,agenta czy robinsona ...

... tak mi siĂŞ wydaje :spiewa:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nikt nie mĂłwi o zastÂąpieniu, bo jesieniÂą Taniec wraca. To ma byĂŚ coÂś co bĂŞdzie emitowane po finale (jesieniÂą pewnie zniknie albo zmieni porĂŞ emisji), wiĂŞc pewnie nie bĂŞdzie to nic superhiper najwyÂższych lotĂłw.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Karolina pisze:Boshe, nie pamiĂŞtacie, Âże miaÂło byĂŚ Appartamento prowadzone przzez Paola CozzĂŞ? :twisted:
Ja pamiêtam, ale jak pisa³em wczeœniej gdzieœ czyta³em, ¿e sie z tego wycofali, bo tak to ju¿ by siê pojawi³o, bo w artyku³ach na temat tego programu dodawali, ¿e decyzja o premierze mia³a zapaœÌ w przeci¹gu kilkunastu dni, nie zapad³a (to by³ maj 2006). :roll:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

POpieram pisze:Rzeczywiœcie 'Robinson' by³ bardzo fajny. :D Ogl¹dalnoœÌ te¿ by³a du¿a - fina³ ogl¹da³o blisko 7 mln widzów. Ale na kolejn¹ edycjê nie ma co liczyÌ.
Poza tym z informacji Press jasno wynika, Âże bĂŞdzie to program rozrywkowy, wiĂŞc teleturniej naleÂży raczej wykluczyĂŚ. :roll: I mam nadziejĂŞ, Âże ten nowy program bĂŞdzie prowadziÂł Hubert UrbaĂąski. :]
By³oby œwietnie, ale s¹dzê, ¿e tydzieù to zbyt ma³o czasu, by "przesi¹œÌ siê" do innego programu. W telewizji potrzeba jednak zawsze ogromnych przygotowaù. :spiewa:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości