Blue Cafe na Eurowizji

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Jak oceniasz występ Blue Cafe na Eurowizji?

Źwietny!
4
25%
Dobry
3
19%
Przeciętny
7
44%
Beznadziejny
2
13%
 
Liczba głosów: 16

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Blue Cafe na Eurowizji

Post autor: szym »

Jak s¹dzicie, które miejsce zajmie zespó³ Blue Cafe na konkursie Eurowizji '04? Kto bêdzie ma pierwszym miejscu?
***
DodaÂłem sondĂŞ, wystĂŞp Blue Cafe juÂż za nami :)
Ostatnio zmieniony sobota 15 maja 2004, 22:29 przez szym, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

To sprawa dyskusyjna, bo w przeciwienstwie do Ich Troje nie maja raczej szans dostac 12 punktow od Niemiec, ale napewno spiewaja lepiej, wiec maja szanse dostac wiecej w innych krajach. Sam nie wiem - choc szczerze im kibicuje.
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

Moim zdaniem Blue Cafe nie znajdzie siĂŞ w pierwszej dziesiÂątce. Poza tym ciekawi mnie, w co ubierze siĂŞ Tatiana - moÂże zdowoli siĂŞ paskiem na biodrach i na piersiach?
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

To Twoje marzenia aramaki czy raczej porĂłwnanie do naszego reprezentanta z popszedniej edycji Eurowizjii :D . (zart - :twisted: )
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A ja tam mam nadziejĂŞ, Âże wejdÂą do pierwszej piĂŞtnastki, ÂżebyÂśmy nie musieli siĂŞ mĂŞczyĂŚ w przyszÂłym roku z eliminacjami. ChoĂŚ pewnie byÂśmy przeszli, jesli poziom przyszÂłorocznych eliminacji byÂłby taki jak tegoroczny (czytaj -> beznadziejny). A co przedstawiÂła BoÂśnia i Hercegowina to byÂło jedno wielkie ÂżenujÂące show... ogĂłlnie eliminacje to jedno wielkie disco-polo.
Trzymam kciuki za BC!
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Ja te¿ trzymam kciuki za zespó³em Blue CAFE, choÌ jakoœ trochê watpiê w ich sukces... Ich Troje je¿dzili po Europie, Blue Cafe nie:( Ale odniesli pierwszy sukces na konferencji prasowej... A co do tesktu piosenki: banalny i prosty: ale to chyba dobrze :) Teskt powinien byÌ zrozumia³y dla wszystkich :P
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Przed chwilkÂą Blue Cafe zaÂśpiewaÂło, wiĂŞc dodaÂłem sondĂŞ pt. "Jak oceniasz wystĂŞp Blue Cafe na Eurowizji". Zapraszam do gÂłosowania. Wg. mnie byÂło dobrze, a nawet bardzo dobrze :)
Szkoda tylko, ¿e Europa nie umie doceniÌ naszych wystêpów :P Ja stawia³em na Ukrainê, która wygra³a (Brawo!). A Polska w przysz³ym roku, bêdzie musia³a przejœÌ eliminacje, choÌ z tym nie powinno byÌ problemu :?
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Ja te¿ ogl¹da³em wczoraj Eurowizjê, chocia¿ jako fan TVN -u powinienem byc wierny ramówce stacji. A moze nie? W kazdym razoe wystêp naszego polskiego zespo³u Blue CAFE by³ bardzo dobry... ie liczy³em na to, ze wygra Ukraina. Stawia³em raczej na Maltê i Hiszpaniê. Mia³em tez cich¹ nadzieje ze Blue CAFE znajdzie siê wysoko... Có¿ -17 miejsce -nawet dobrze, ale mog³o byÌ lepiej :P
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Mi tam sie ich wystĂŞp nie za bardzo podobaÂł. ByÂł jakiÂś maÂło zywy, a muzyka chwilami zagluszala (lekko) wokalistke. JA w sumie spodziewalem sie ze Ukraina zajdzie wysyko. Takie byly zreszta zakÂłady. 17 - ste miejsce na 24 to wedlug mnie bardzo slabo, najwiecej, dostalismy 7 punktĂłw. PRzypomnijmy ze Wisniewski byl 7(!) i dostal 12 punktĂłw od Niemiec i pare razy okolo 5 - 8!
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

By³o widaÌ, ¿e Tatiana jest stremowana - wystêp na Konkursie Piosenki Eurowizji ewidentnie j¹ przerós³. Poza tym uwa¿am, ¿e gust Europejczyków jest na doœÌ niskim poziomie (a przynajmniej gust tych, którzy wys³ali wiêkszoœÌ SMSów).
red bull
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 15:55
Lokalizacja: Gizycko
Kontakt:

Post autor: red bull »

wedlug mnie to wystep blue cafe byl bardzo profesjonalny, co innego ze cala eurowizja to jeden wielki kicz, przeciez taki festiwal nic nie daje, nie odkrywane sa nowe talenty, a co do polskich przedstawicieli festiwalu to chyba blue cafe jest najlepszym polskim zespolem ktorzy wystepowal na eurowizji, 100% lepszy od ich troje, piaska, szczesniaka, steczkowskiej czy gorniak
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Co nie zmienia faktu, Âże gĂłrniak zajela 2 miejsce a Ich Troje 7 :) .
Pozdrawiam, Filip
red bull
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 15:55
Lokalizacja: Gizycko
Kontakt:

Post autor: red bull »

moze i zajely dobre miejsca, ale to swiadczy jedynie o nieznajomosci sie na muzyce widzow w innych krajach!
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

To chyba rzecz gustu, a o nich siĂŞ nie dyskutuje.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tak, aramaki ma racje. Mi rowniez moze nie podobac sie Twoja opinia, ale nie krytykuje jej i nie mowie ze jest *** i ***, nie?
Pozdrawiam, Filip
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości