[TVN7] Big Brother

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

Czwarte nominacje rozstrzygnęły się wynikiem 57%-43% dla Klaudii Marchewki i to ona opuszcza program, a Radek Palacz zostaje.

Piąte już nominacje mówią, że nominowane są 3 osoby:
-Kasia Olek (5 nominacji)
-Łukasz Darłak (4 nominacje)
-Magda Zając (4 nominacje)
Głosowanie SMSowe na to, która z tych osób opuści Dom WB, do Niedzieli Wielkanocnej, 21.04 br.

Ponadto, są nowi uczestnicy, to Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk, na razie oni są zamknięci w specjalnym pokoju i jeden z nominowanych dzisiaj, Łukasz Darłak, ma do nich po kryjomu zaglądać i zajmować się nimi, takie zadanie dostał od Wielkiej Siostry.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

Nowi uczestnicy wyszli już z ukrycia do reszty w dzisiejszym odcinku (a konkretnie wczoraj, bo dziś w odcinku były wczorajsze wydarzenia).

Przy okazji, wczoraj doszło do ostrej sytuacji. Otóż było zadanie, by się nie ruszać na sygnał gongu. Najpierw zabrzmiał gong i mieszkańcy się zatrzymali. W pewnym momencie został wpuszczony pies (jak się okazało, to pies Igora Jakubowskiego, Floyd). Po gongu, by się ruszyć, za psem ruszyli Angelika, Igor (właściciel tego psa) i Oleh Riaszeńczew. W międzyczasie znowu zabrzmiał gong, by się znów unieruchomić, którego ta trójka nie usłyszała, wkrótce po tym wyzwaniu przez to, że nie usłyszeli gongu, musieli oni karnie nominować po 1 osobie. I tak:
-Igor nominował Oleha
-Oleh nominował Magdę Wójcik
-Angelika nominowała Izę Mączkę
W konsekwencji tego jest już aż 6 osób nominowanych do odejścia z programu: nominowani w ubiegłą niedzielę (Łukasz, Kasia, Magda Zając) i ta trójka, która była dziś karnie nominowana.
Więcej informacji: https://film.interia.pl/telewizja/news- ... Id,2942574
Głosowanie SMSowe na to, kto z tej 6 odpadnie z programu, do Niedzieli Wielkanocnej, 21.04 br.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: Trzeciak »

Jak dla mnie bardzo kontrowersyjna sytuacja. Skoro bliscy nie mogą odwiedzać uczestników, to tym bardziej pies, który został wykorzystany do takiej akcji. Mam wrażenie, że zrobiono to tylko po to by zmniejszyć szansę wyjścia pierwszej trójki na wyjście z domu Wielkiego Brata.
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

Od tej soboty nie będzie już sobotniego, półgodzinnego Big Brother Raport.
Będzie zamiast tego normalny odcinek BB podsumowujący poprzedni dzień, jak w dni powszednie. Arena bez zmian, w niedzielę.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

Dzisiejszy odcinek Big Brother Arena to był odcinek specjalny, w którym nie było nominacji.
Mieszkańcy w Pokoju Zwierzeń dostali wideo-życzenia Wielkanocne od rodzin i znajomych.

W związku z tym, głosowanie SMSowe na to, kto z dotychczasowej 6 nominowanych (Łukasz, Kasia, obie Magdy, Oleh, Iza) opuści Dom WB, zostaje przedłużone do 28.04 br.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: Trzeciak »

Prawdopodobnie w niedziele Dom Wielkiego Brata opuści więcej niż jedna osoba. ;)
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

A jednak jedna osoba odpadła w piątych nominacjach, Trzeciaku. ;)
Odpadł Łukasz Darłak, który otrzymał 40% głosów i to on opuszcza program.
Pozostali nomiowani, ile mieli % w głosowaniu:
-Kasia Olek - 20%
-Magda Zając - 18%
-Oleh Riaszeńczew - 13%
-Iza Mączka - 8%
-Magda "Madzia" Wójcik - 1%

Natomiast po szóstych nominacjach nominowane są aż 4 osoby:
-Kasia Olek (5 nominacji)
-Justyna "Juszes" Żak (4 nominacje)
-Angelika Głaczkowska (4 nominacje)
-Jakub Pyśk (4 nominacje)
Głosowanie SMSowe na to, która z tych osób opuści Dom WB, do niedzieli, 05.05 br.

Jeszcze jedna informacja, dziś podczas BB Arena został przedstawiony nowy uczestnik programu Big Brother. To Paweł Grigoruk (znany jako "pa_na_to" na YT i Instagramie), który... jest chłopakiem Justyny, jednej z nominowanych dziś osób do opuszczenia programu.
Wejście chłopaka Juszes do programu w przeciągu najbliższych dni.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: Trzeciak »

Jestem ciekaw ile osób w takim układzie będzie grać o zwycięstwo 16 czerwca. :)
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

Paweł Grigoruk (pa_na_to, chłopak Justyny) wszedł do programu przedwczoraj (30.04 br.).

A tak poza tym, za rasistowskie zachowania z programu karnie poleciał dziś jeden z nominowanych, Jakub Pyśk.
https://www.instagram.com/p/Bw95yvQBSaj/

W związku z tym, ilość nominowanych w ub. niedzielę osób skurczyła się do 3 i są to: Kasia, Justyna i Angelika.
Głosowanie na to, która z nich opuści program, tak, jak dotychczas, do niedzieli, 05.05 br.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

W szóstych już nominacjach z programem pożegnała się Angelika Głaczkowska po uzykaniu 42% głosów.
Niewiele za nią była Justyna "Juszes" Żak z ilością 41% głosów, a najdalej w głosowaniu była Kasia Olek - 17% głosów.

Siódme nominacje wyłoniły ponownie 2 osoby nominowane do opuszczenia programu:
-Justynę "Juszes" Żak (6 nominacji)
-Kasię Olek (4 nominacje)
Ponadto nominowana jest także Magda Zając, nominowały ją, tak, jak Kasię, 4 osoby.
Głosowanie SMSowe do niedzieli, 12.05 br.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: Trzeciak »

Przepięknie Jędrzejak i Woźniak-Starak zmiażdżyli Jakuba Pyśka, a Macieja Borowicza, którego zachowanie było także naganne potraktowali dużo łagodniej. :D10
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

Dziś wieczorem program dobrowolnie opuściła "Wegańska Para", czyli Justyna "Juszes" Żak (jedna z nominowanych) i Paweł "pa_na_to" Grigoruk, co zostało ogłoszone w Big Brother Nocą.

Po tych odejściach ilość nominowanych osób skurczyła się do 2 (Kasia Olek i Magda Zając).
Okrojone z Justyny głosowanie SMSowe do niedzieli, 12.05 br.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

Okazuje się jednak, że po odejściu Justyny głosowanie na Kasię i Magdę Z. zostaje zamknięte.
https://bigbrother.tvn.pl/big-brother-n ... 90680.html

Ta informacja oznacza, że w najbliższą niedzielę (12.05) w Big Brother Arena nikt nie odpadnie z programu.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

Po ósmych nominacjach wiemy już, iż nominowanych jest aż 5 osób:
-Kasia Olek, która dostała 6 nominacji
-Magda Wójcik, Magda Zając, Bartek Boruc i Radek Palacz, którzy mają po 2 nominacje

Głosowanie SMSowe na to, która z tych osób odpadnie z programu, do niedzieli, 19.05 br.

Przy okazji, pod koniec Areny do programu powrócił jeden z dotychczasowych uczestników tej edycji, Łukasz Darłak.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1376
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: [TVN7] Big Brother

Post autor: PLTelewizja2016 »

Po ósmych nominacjach z programem pożegnała się Kasia Olek, która pokonała pozostałą piątkę w głosowaniu SMSowym.

Natomiast po dziewiątych nominacjach do odejścia nominowani są Łukasz Darłak (5 nominacji) i Magda Zając (4 nominacje).
Głosowanie do niedzieli, 26.05 br. (Dzień Matki).
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości