nTalk

Wymiana poglądów w sprawie kanałów telewizyjnych, projektów internetowych i platformy satelitarnej Canal+.

Moderator: Łukasz

jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

nTalk

Post autor: jamlasica »

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

KanaÂł z samymi talk-show'ami? :? W ogĂłle nie podoba mi siĂŞ tami pomysÂł. :? JeÂśli to prawda to wiĂŞcej informacji bĂŞdzie jutro... Na tej konferencji N. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Je¿eli w³adze TVN zadowala ogl¹dalnoœÌ kana³u TVN Lingua (ok. 5 tysiêcy) to kolejny kana³ równie¿ oka¿e siê sukcesem. :lol:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Takich kana³ów jak Lingua nie robi siê dla ogl¹dalnoœci. :idea:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Dla ogl¹dalnoœci nie robi siê takiego kana³u jak TVN Med. Niektóre programy w TVN Lingua s¹ rzeczywiœcie fajne, ciekawe i ogl¹dam je z zainteresowaniem, ale wiêkszoœÌ jest na poziomie... no w³aœnie nie wiem czego - chyba TVN Gra.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

POpieram pisze:Dla ogl¹dalnoœci nie robi siê takiego kana³u jak TVN Med. Niektóre programy w TVN Lingua s¹ rzeczywiœcie fajne, ciekawe i ogl¹dam je z zainteresowaniem, ale wiêkszoœÌ jest na poziomie... no w³aœnie nie wiem czego - chyba TVN Gra.
RzeczywiÂście! Na tvn lingua jest mnĂłstwo powtĂłrek i maÂło treÂści. WiĂŞkszoÂśc programĂłw jest nieciekawa - i gdzie jest ten gÂłoÂśny big brother po angielsku ktĂłry miaÂł sie pojawiĂŚ?

Ale wracajmy do tematu - kanaÂł moÂże byc fajny. Nie rozumiem do koĂąca jego tematyki. Co to za kanaÂł z samymi talk showami. To jakiÂś koronny projekt Ewy Drzyzgi? :devil: Ma tez mieĂŚ elementy muzyczne - to jest dla mnie na plus :P Wiecej info jutro :D

O ktĂłrej jest ta konferencja - 15.00??
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Szczegó³y nTalk:
Media2 pisze:Kolejna programowa nowoœÌ to program o roboczej nazwie nTalk, który bêdzie prezentowa³ znane ze œwiatowych anten programy talk-show. Nie zabraknie polskich talk-show Ewy Drzyzgi czy Szymona Majewskiego. Bed¹ te¿ nowe programy talk-show produkcji polskiej. Stacja szykuje nowy du¿y projekt.
Moim zdaniem nic ciekawego. W ramĂłwce ma byĂŚ sporo powtĂłrek z TVN i zagranicznych anten. :roll: Poza tym kto bĂŞdzie oglÂądaĂŚ ciÂągle gadajÂące gÂłowy? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
zgred
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 27 gru 2005, 17:02
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: zgred »

BĂŞdÂą programy Davida Lettermana, Conana O'Briana, Jaya Leno (o ile dobrze pamiĂŞtam) wiĂŞc bĂŞdzie kupa Âśmiechu! Jakby jeszcze dali Craiga Fergusona i Carsona Daly to by juÂż byÂł Late Nightowy komplecik :D

Wszystkich wymienionych moÂżecie oglÂądaĂŚ na youtube na kanaÂłach NBC i CBS.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Poza tym kto bĂŞdzie oglÂądaĂŚ ciÂągle gadajÂące gÂłowy?

Bo to nie chodzi o to, Âżeby oglÂądaĂŚ coÂś ciÂągle.

Czy TVN Meteo oglÂądasz bez przerwy czy parĂŞ minut gdy chcesz sprawdziĂŚ jaka bĂŞdzie pogoda?
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Zapowiada siĂŞ ciekawie. Ciekiawi mnie formuÂła tego kanaÂłu. nTalk bĂŞdzie w pakiecie rozrywka?
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Tak, dodatkowo w materiaÂłach prasowych (http://slimak.onet.pl/_m/specjalne/n/ko ... eracji.pdf) moÂżesz sobie poczytaĂŚ opisy programĂłw jakie pojawiÂą siĂŞ w nTalk i mniej wiecej zarys caÂłego kanaÂłu. SzefowÂą jest Katarzyna Janowska
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

no to jest takie troche wypelniacz platformy, ale to dobrze bo wlasnie chodzi o to zeby kazdy mogl znalesc cos do ogladani dla siebie programy z NBC sam bym poogladal. leca u nas na CNBC Europe po angielsku
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Na reklamie 'n' w TeleTygodniu widaĂŚ logo nTalk - taka chmurka niebieska z nazwÂą stacji
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

na stronie http://www.n.pl tez juÂż jest ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

JuÂż jutro na platformie N startuje nTalk:
medialink.pl pisze:JuÂż jutro o godz. 10.40 na platformie cyfrowej N rozpocznie nadawanie nowy kanaÂł Ntalk. W ramĂłwce nowej stacji znajdÂą siĂŞ g³ównie programy typu talk – show. Niebawem Ntalk zacznie emitowaĂŚ takÂże produkcje stworzone na potrzeby stacji.
W ramĂłwce Ntalk pojawiÂą siĂŞ m.in. takie programy jak: „The Opraw Winfrey Show”, „The Late Edition Davida Lettermana”, „The Tonight Show with Jay Leno”. „Conan O’Brien”. KanaÂł bĂŞdzie emitowaĂŚ rĂłwnieÂż produkcje znane widzom TVN: „Rozmowy w toku” i „Szymon Majewski show”.

Katarzyna Janowska, szefowa Ntalk, t³umaczy nam, ¿e trwaj¹ prace nad programami produkowanymi specjalnie na potrzeby kana³u. Nie chce na razie zdradzaÌ szczegó³ów. Jeden z formatów móg³by siê pojawiÌ w ramówce Ntalk ju¿ w grudniu.

Ntalk bĂŞdzie nadawaĂŚ 16 godzin programu na dobĂŞ (od 10.00 do 2.00). KanaÂł dostĂŞpny bĂŞdzie wy³¹cznie na platformie cyfrowej N na pozycji 71. w pakiecie „style, moda, muzyka”.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości