RADIO MARYJA I TV TRWAM

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RADIO MARYJA I TV TRWAM

Post autor: michos »

ZaÂłoÂżyÂłem ten wÂątek bo zjawisko rm i trwam jest bardzo ciekawe.
Moja babcia przed chwilÂą mi powiedziaÂła, ze Owsiak mĂłwiÂł:
"Wszystkie Polki nadaja sie jedynie do sprzatania i uprawiania prostytucji. Nie znosze ksiezy, kosciola katolickiego oraz innych przedstawicieli polskiego narodu" (wiec po ch*** organizuje Przystanek Woodstock wlasnie w Polsce i spokojnie patrzy jak miedzy namiotami przechodza ksieza i glosza Slowo Boze). Dodatkowo wczoraj jedna pani zadzwonila do redakcji RM i bardzo krytycznie opowiadala o imprezie w Kostrzynie bo tam "mlodziez skakala i nie bylo zadnej modlitwy".

PrzecieÂż to lepsze niÂż kabaret.
Nie ogl¹daÌ kabaretów ani ¿adnych programów rozrywkowych tylko w³¹czyÌ radio maryja a tam jajca gwarantowane.

A wiĂŞc jedÂźmy ile siĂŞ da po tych psycholach.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

W moim mieœcie ( przy okazji to równie¿ rodzinne miasto ojca R.) na jednym z najwy¿szych budynków - tj, na piknwj neogotyckiej wie¿y koœcielnej - kilka lat temu zainstalowano nadajnik RM. ZJego sygna³ jest tak silny, ¿e doœÌ czêsto zag³usza pozosta³e stacje nadaj¹ce na innych czêstotliwoœciach. Uwierzcie mi to prawdziwa mêka - s³uachasz sobie jakiejœ fajnej piosenki, a tu nie wiadomo sk¹d nagle s³yszysz babcie klepi¹ce rózaniec :? Ma³o tego, kiedy pracowa³ mój poprzedni komputer nie da³o siê s³uchac innej stacji, ni¿ RM. Kiedyœ nawet tego s³ucha³em. Rozmowy niedokoùczone, serwis informacyjny, Aktualnoœci dnia - ka¿dy z tych programów dostarcza³ mi nie lada zabawy, pe³no tam by³o przeinaczeù, niedomówieù, zwyk³ych k³amstw. k³amali i wci¹z k³ami¹ opisuj¹c wspó³czesny œwiat, k³ami¹ mówi¹c o historii ( a jak wiecie w tym jestem specem). Od ok 2 miesiêcy ogladam jednak TV Trwam - to po prostu DM z wizj¹ - niczym siê nie rózni¹ - od ok 18.30 nadaj¹ to samo - w radiu dŸwiêk, w TV obraz plus d¿wiêk. Po pewnym czasie wszytko to jednak staje sie nudne. Ojciec Sromtnik - Rydzyk chyba juz niczym mnie nie zaskoczy.
PS polecam nastĂŞpujÂący artykuÂł Teresy ToraĂąskiej:
http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,40330,1774898.html
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Najlepsze jest jak te babcie lataja na pocztĂŞ, Âżeby dokonaĂŚ wpÂłaty na Radio Maryja, albo piszÂą do gazet, Âże nie podoba im siĂŞ nagonka na ojca Rydzyka. Albo opinie niektĂłrych babek, Âże to jest jedyne radio, w ktĂłrym jest sama prawda. W innych radiach to tylko kÂłamiÂą, grzeszÂą i w ogĂłle :D A Trwam i Maryja, to hoho. Czasami mam wraÂżenie, Âże dla tych babek to Rydzyk jest bogiem, a nie Chrystus. :roll:
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Do tego tandemu naÂłeÂży jeszcze dodaĂŚ orgaĂą prasowy, czyli Nasz Dziennik. Polski zaÂściankowy katolicyzm w peÂłnej krasie.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Niestety nie widaÌ reakcji episkopatu czy papie¿a. To smutne :(. Wiadomo przecie¿ - od koœcio³a odchodz¹ kolejni wierni. Ci co zostaj¹ s¹ wprawdzie 200% katolikami, no ale... Sam sobie winien jest wlasnie koœció³...
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Radio Zet TYLKO WIELKIE PRZEBOJE
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

CzeœÌ red bull? Nie no, zartowa³em :D
Pozdrawiam, Filip
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Przed wakacjami radio RMF FM nadawa³o przed 9 rano powieœÌ Klary Veritas "Towarzysze oni", w jednym z odcinków pad³o zdanie: "Ojciec Rydzyk w Boga nie wierzy". Tak sobie myœlê, ¿e to zdanie oddaje ca³y sens istnienia Radia Maryja i TV Trwam. Og³upiÌ i pozyskaÌ dla siebie jak najwiêcej ludzi, którzy przysporz¹ partiom skrajnie prawicowym (patrz LPR i jej przywódca Roman Giertych pseudonim Pod³u¿na Twarz) tylu g³osów w jakichkolwiek wyborach, by mo¿na by³o wprowadziÌ w Polsce model paùstwa wyznaniowego.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

PamiĂŞtam tĂŞ audycjĂŞ 8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Najgorsze jest dla mnie to, Âże TV Trwam mam w kablĂłwce od samego poczÂątku, nawet nie nadawano tam wtedy Âżadnych audycji, natomiast TVN Style miaÂło premierĂŞ 3 tygodnie temu, a u mnie tej stacji ani widu ani sÂłychu. CzujĂŞ, Âże ojciec Rydzyk mnie osacza. :evil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości