Wiktory

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Z TobÂą na czele. :D JeÂśli nie podobajÂą Ci siĂŞ moje posty, to zamiast mnie obraÂżaĂŚ, to ich nie czytaj. :evil:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Owsiak dziÂś postanowil zrzec sie wszystkich otrzymanych WiktorĂłw

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 75304.html

OrÂłoÂś wczoraj czytajÂąc nominacje powiedziaÂł: "Justyna Pochanke - Fakty" jakby nie mĂłgÂł powiedzieĂŚ "tvn/tvn24", jakos przy Durczoku nie mial problemu mĂłwiĂŚ "TVP1" a nie "WiadomoÂści", dziwne :?

Gala chyba straciÂła sens juÂż jakiÂś czas temu, kiedy tworzono Wiktory monopol na nagrody miaÂła TVP bo Âżadnej innej stacji nie byÂło, kapituÂła ktĂłra skÂłada sie ze zdobywcĂłw nagĂłd przez to zdominowana jest przez ludzi zwiÂązanych z TVP i logiczne jest, Âże przede wszystkim nagrody muszÂą byĂŚ przyznane znajomym z TVP <np. BaÂłtroczykowi> a przedstawiciele innych stacji dostajÂą tylko Âżeby nei byÂło niezdrowej atmosfery i konkurs przebiegal w atmosferze sprawiedliwoÂści.
A pamieta ktoÂś moÂże czemu Lis zrezygnowaÂł z czlonkostwa w kapitule WiktorĂłw? :arrow:
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

Tak siĂŞ zastanawiam, przecieÂż Solorz nie stworzyÂł tej "pierwszej prywatnej telewizji " rok czy teÂż dwa lata temu , tylko juÂż dosyĂŚ dawno . Czemu dopiero teraz dostaje za to wiktora ?? Chyba go nie mieli komu daĂŚ ...
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A Sekielskiego przeczytali SIEKIElski.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

JuÂż o tym mĂłwiÂłem. :] Zamiast Tomasz Kucharski powiedziano Tadeusz Kucharski. A fe! :x
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Re: solorz

Post autor: zadra »

baryla pisze:
zadra pisze: Solorz dostaÂł za stworzenie PIERWSZEJ stacji komercyjnej (nie najlepszej). I trudno zaprzeczyĂŚ, Âże Polsat byÂł pierwszy! nie wiem skÂąd ten bĂłl, przecieÂż to jest bez dyskusji.
No i bez przesady, Âże programy sÂą tam gorsze od Cio Darwin. Takiue same! Po prostu takie same, jestnie w TVN lepiej oÂświatlajÂą :wink:
PierwszÂą stacjÂą komercyjnÂą w Polsce byÂła POLONIA1 i nic tego nie zmieni. Polsat to pierwsza stacja komercyjna, ale z licencjÂą na nadawanie
zgoda! niech bedzie Polonia1 :D
kolumbus pisze:Tak siĂŞ zastanawiam, przecieÂż Solorz nie stworzyÂł tej "pierwszej prywatnej telewizji " rok czy teÂż dwa lata temu , tylko juÂż dosyĂŚ dawno . Czemu dopiero teraz dostaje za to wiktora ?? Chyba go nie mieli komu daĂŚ ...
dali mu, bo iaczej Polsat mia³by za ma³o nagród i by by³o gadanie, ze kumoterstwo i niesprawiedliwoœÌ. WyraŸnie wudaÌ, ¿e kapitu³a stara³a sie byc w tym roku sprawiedliwa. Nie nagradzali najlepszych, ale wg rozdania kto z jakiej stacji.

zreszta to te same nazwiska co roku, nudy...
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

marcin_pabianice pisze:
mikasur pisze:Ja teÂż uwaÂżam, ze to byÂła beznadzieja. Muzyka, jako jedyna wporzo, ale nominacje to tragedia!!!!!!!! KtoÂś tam napisaÂł, iz KapituÂła byÂła pod wpÂływem alkoholu, wybierajÂąc nominowanych - to fakt, bo jak inaczej wyjaÂśniĂŚ to ÂżaÂłosne widowiskio?? Jedyne sÂłuszne Wiktory to Pochanke i Majewski. Oni naprawdĂŞ na to zasÂługujÂą. A jak Justyna dziĂŞkowaÂła, to mnie aÂż zatkaÂło. Super! Nie wspomnĂŞ juÂż, iÂż Âżle policzone Wiktory i to podstepne (trudno okreÂśliĂŚ coÂś tak paskudnego, tak ÂżenujÂącego, poniÂżej wszelkiej godnoÂści) zapytanie OrÂłosia do Lisa. :x to istna masakra!!!!
Nie bierz do siebie fragmentu o alkoholu, bo nie byÂł on pisany na powaÂżnie, a z dozÂą Âżartu.
Moze ty nie pisaÂłeÂś tego powaÂżnie, ale ja juÂż tak.


A co do Solorza to mam odczucia podobne do powyÂższych - manipulacja, Âżenada, ukÂładziki itp. Owsiak chyba dobrze zrobiÂł oddajÂąc im te Wiktory. Z drugiej strony mogÂłby je zlicutowaĂŚ - miaÂłby kase na WOÂŚP.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

nie dziwie sie Âże polsat ma maÂło nagrĂłb bo i programy ma gÂłupie i ci prowadzÂący sa beznadziejni i nie ma za co im przyznawaĂŚ nagrĂłd
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ZdziwiÂł mnie brak nominacji dla UrbaĂąskiego za RobinsonĂłw. :zdziwko:
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

no wÂłasnie nie byÂło urbaĂąskiego ani np moÂłek
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ma ktos moÂże mp3 albo plik wideo mowy pochanke albo ogĂłlnie z wiktorĂłw bĂŞde wdziĂŞczny podaje e-maila: kowaltvn24@vp.pl
Wróciłem!!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

marcin_pabianice pisze:ZdziwiÂł mnie brak nominacji dla UrbaĂąskiego za RobinsonĂłw. :zdziwko:
no, skoro nie byÂło nawet Kazi....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Nio. nie byÂło a to juÂż 2ga edycja jej teleturnieju.
AÂż dziwne.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

jaka druga juÂż jest trzecia edycja :) :) :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak. Brak Szczuki za Najs³absze Ogniwo te¿ mnie niemile zdziwi³. Ale najgorsza decyzja to Wiktor dla tego kolesia co prowadzi Kochamy Polskie Komedia. Ten bufonm jest tragiczny, Nawet nie wiem jak on sie nazywa - i to ma byÌ osobowoœÌ roku? Prêdzej w³aœnie albno Urbaùski albo Szczuka!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości