[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Ja obejrza³em tylko koncert Lady Pank (jedyni godni uwagi :D ) i to wszystko. Reszta to same nudy. Chcia³em jeszcze obejrzeÌ kabareton, ale po kilku minutach prze³¹czy³em na siatkówke.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

RzeczywiÂśie Opole byÂło w tym roku strasznie nudne... Nie daÂło sie go ogladaĂŚ. Nie lubiĂŞ Kamela jako prowadzÂącego. Secenorafia teÂż gorsza od ubiegÂłorocznej. Mam nadziejĂŞ, Âże Opole wrĂłci kiedyÂś do formy. Mam nadziejĂŞ, Âże tvn przygotuje festival na wyÂższym poziomie od TopTrendy i Opola.

Opole mia³ za to doœÌ dobr¹ ogl¹dalnoœc jak na t¹ porê - tradycyjnie:
WirtualneMedia pisze:Opole wygraÂło z Sopotem
ÂŚrednia widownia transmisji 44. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2007 wyniosÂła 2,9 mln widzĂłw (8,2%). To o milion widzĂłw wiĂŞcej, niÂż udaÂło siĂŞ zgromadziĂŚ ubiegÂłotygodniowym koncertom sopockiego TOP Trendy.




Wœród wszystkich koncertów Opole 2007 najwiêksz¹ popularnoœci¹ cieszy³a siê niedzielna transmisja koncertu "Niebo z moich stron", któr¹ obejrza³o 4,4 mln widzów (12,5%). Na kolejnym miejscu znalaz³y siê "Superjedynki", przyci¹gaj¹c przed telewizory 3,7 mln Polaków (10,5%). Spoœród wszystkich widzów, którzy w czasie transmisji wszystkich koncertów w ramach festiwalu mieli w³¹czony telewizor, co trzeci Polak (37,0%) wybiera³ TVP1 - wynika z danych TNS OBOP.

NajmniejszÂą widowniĂŞ zgromadziÂł opolski "Kabareton", ktĂłry obejrzaÂło 1,5 mln osĂłb (4,2%). PiÂątkowy koncert finaÂłowy, emitowany po pó³nocy, obejrzaÂło 1,1 mln PolakĂłw (3,0%), choĂŚ wczeÂśniejszy koncert „Premiery”, w ramach ktĂłrego finaÂł byÂł emitowany, zobaczyÂło Âśrednio 2,7 mln widzĂłw (7,7%).

W porĂłwnaniu z ubiegÂłotygodniowÂą emisjÂą sopockiego festiwalu TOP Trendy, Opole 2007 zgromadziÂło widowniĂŞ o 1,0 mln wiĂŞkszÂą. TOP Trendy oglÂądaÂło Âśrednio 1,9 mln widzĂłw (5,4%). UdziaÂły wszystkich festiwalowych koncertĂłw wyniosÂły 21,1%.

Uwagê najwiêkszej liczby osób przyci¹gn¹³ koncert "Top" z 8 czerwca, gromadz¹c przed telewizorami ponad 2,2 mln Polaków (6,3%) i co czwart¹ osobê (26,6%), która w czasie koncertów mia³a w³¹czony telewizor. Najmniejszym zainteresowaniem cieszy³ siê poniedzia³kowy (11 czerwca) "Kabareton", który obejrza³o 1,4 mln Polaków (4,0%).

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

to poprostu jakas masakra byÂła.. upadek tvp jest bliski :P
TVN innowacja i nowoczesność...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Nie oglÂądam nigdy wynikĂłw TNS OBOP i dlatego przytoczĂŞ wyniki AGB:
SpoÂśrĂłd koncertĂłw tegorocznego festiwalu najwiĂŞkszÂą widowniĂŞ zgromadziÂła niedzielna transmisja koncertu pt. „Niebo z moich stron”, (czêœÌ I i II), ktĂłrÂą oglÂądaÂło nieco ponad 5 milionĂłw widzĂłw (5 112 160), tj. 14,2% osĂłb w wieku 4+, zaÂś udziaÂł w rynku widowni wyniĂłsÂł 39,9%.

Z kolei sobotnie Superjedynki obejrza³o 4,5 miliona widzów (4 553 659 - 12,7%), a spoœród osób, które w tym czasie mia³y w³¹czony telewizor, na ogl¹danie Superjedynek zdecydowa³o siê 36,6% widowni.

W piÂątek widzowie najchĂŞtniej obejrzeli koncert opolskich premier (3 466 tys.), zaÂś Âśrednia widownia wszystkich transmisji z 44. KFPP w Opolu wyniosÂła 3 425 823 widzĂłw, czyli 9,5% osĂłb w wieku 4+ - wynika z danych AGB Nielsen Media Research.
Jak widaĂŚ AGB pisze o wiĂŞkszej liczbie osĂłb. Ja nie wiem jak takie wczorajsze nudy mogÂło oglÂądaĂŚ 5 milionĂłw.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mi siĂŞ najbardziej na tym festiwalu podobaÂły zapowiedzi - nie pamiĂŞtam juÂż z ktĂłrego dnia - Krzysztofa "KASY" Kasowskiego - Âśpiewanie & rymowanie. :] Bardzo fajne to byÂło i tyle, bo wiĂŞcej nie widziaÂłem. :lol:

Co do scenografii to zdecydowanie sÂłabsza od ubiegÂłorocznej. :uhh: Koszmarna... :twisted:

A ogl¹dalnoœÌ bardzo dobra. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Szkoda s³ów ten festiwal to dno! Takie nudy ¿e spac siê chce. Zero profesjonalizmu. Prowadz¹cy nudni. Scenografia za 5 z³otych. Gwiazdy wielkie jak te podczas zachmurzonej nocy. Piosenki nudne. Nieciekawie wszystko zorganizowane. DNO. Ocena: 1/10 bez dyskusji
//////////
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:
Co do scenografii to zdecydowanie sÂłabsza od ubiegÂłorocznej. :uhh: Koszmarna... :twisted:
TeÂż tak uwaÂżam - rok temu byÂła naprawdĂŞ fajna - takie koÂło a w tym roku... Mam nadziejĂŞ, Âże kiedyÂś pozwolÂą zrobiĂŚ tvn podobna imprezĂŞ w Opolu. Starzy radni byli przeciw, moÂże po wyborach listopadowych cos sie zmieni. Nie wiedze wielkiego sensu w 2 festiwalach tvn'owskich, ale chodziaÂż by pokazali tvp jak sie robi tego typu imprezy.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

ja mysle ze tvn by sie nie pchal do organizacji opola tak jak jest w tym roku jest 3 duze stacje maja swoj festiwal
a tak btw to chyba cos bylo z mikrofonem przez chwile w niedzielnym koncercie bo jak spiewaly big starsy i tatiana z piaskiem to cos strasznie charczeli jakby mieli chrype zczailiÂście to?
TVN innowacja i nowoczesność...
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

jedyny plus (no choĂŚ moze niedokoĂąca na plus) byÂło to , Âże spiewali na Âżywo moÂżna byÂło sobie posÂłuchaĂŚ 'gwiazd' i 'gwiazdeczek'.
A ze scenografiÂą zgadzam siĂŞ koszmarna :shock:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
cris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 21 sie 2005, 10:32

Post autor: cris »

kamiiloo pisze: a tak btw to chyba cos bylo z mikrofonem przez chwile w niedzielnym koncercie bo jak spiewaly big starsy i tatiana z piaskiem to cos strasznie charczeli jakby mieli chrype zczailiÂście to?
nie tylko w niedziele, problem z dÂźwiĂŞkiem TV byÂł rĂłwnieÂż podczas koncertu Lady Pank. problem byÂł z prawym kanaÂłem dÂźwiĂŞku.

W sumie dobrze siĂŞ staÂło stacje majÂą wÂłasne festwale. Sopot TVN, Toptrendy Polsatu i Opole TVP.
Najsmutniejsze jest tylko to, ze nie ma przebojĂłw po tych festiwalach, ktĂłre zostalyby na dÂłuÂżej w pamiĂŞci niz tylko w czasie festiwalu. A w tym roku, "stare gwiazdy" pokazaÂły mÂłodym jak siĂŞ Âśpiewa na festiwalach.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no ja mysle ze oprocz nowej piosenki dodzi <lol> zaprezentowanej nota bene juz na top trendach to przebojem stanie sie chyba piosenka pati markowskiej "swiat sie pomyliÂł"
TVN innowacja i nowoczesność...
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Festiwal w Opolu

Post autor: podmark »

Kolejny festiwal w Opolu przed nami. Jedynka już się chwali, jakie to niby technologie nowoczesne zastosuje. I tak, kilka dni temu w Teleexpressie powiedzieli, że po raz pierwszy w Polsce zostanie użyte urządzenie "SpiderCam". Szkoda, że nie śledzą, co robi konkurencja - Polsat Spidercam'u używał już w zeszłym roku podczas TOPtrendów.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Festiwal w Opolu

Post autor: ktos »

Juz jest pierwszy skandal ;) pierwsze 9 osób z kolejki wykupiło wszystkie bilety na koncert Superjedynek :D Podało radio Zet ;)

Facet który kupił bilety po 40 zł sprzedaje je teraz po 120 zł bilety także można kupic na aukcjach 8)

Dziwne że żadnego limitu nie ma !!! w Sopocie jest jakiś limit biletów ???
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Festiwal w Opolu

Post autor: qmate »

//////////
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Festiwal w Opolu

Post autor: Greg Haus »

Pięknie przywitali Urbańskiego :tanczy: :brawa: To mówi samo za siebie :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości