[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: musicomaniakk »

Cztery odcinki na sześć wskakiwały do top20 w komercyjnej z całego tygodnia, więc nie jest źle :)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Greg Haus »

musicomaniakk pisze:Nowe studio You Can Dance - Po Prostu Tańcz

Obrazek
Zapowiada się dobrze! Format jest w mojej opinii świetnie realizowany. Ostatnio sporo się czepiałem realiwaonym w tvn programom, a tu nie ma do czego. Fajna ekipa, fajna realizacja. Jest dobrze!

Skąd pochodzi to zdjęcie?
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: michal_borkowski »

Trzeciak pisze:Ale w poprzednich edycjach także występowały niepełnosprawne osoby. Więc tego argumentu o "ratowaniu" widowni nie rozumiem, tym bardziej, że 18 proc. udziałów w grupie komercyjnej i to na dzisiejsze czasy to całkiem dobry wynik.
Taki występ zawsze przynosi dodatkowych widzów, choćby dzięki artykułom na niektórych plotkarskich portalach. Gdyby takie kontrowersje się nie opłacały - nie korzystałaby z nich także konkurencja (Andrzej Szczęsny w Celebrity Splash). Dyskusja na temat Moniki Kuszyńskiej w Eurowizji, której wiele koleżanek i kolegów po fachu odradzało wyjazd, mówiąc, że chodzi o wzbudzanie litości a nie jej umiejętności, jest tego dowodem. I nie chcę tu przekreślać takich osób, ale stwierdzam, że jest to po prostu kolejny sposób na przyciągnięcie uwagi widzów. Zresztą zawsze TVN wolał ludzi "z historią", tak jak para gejów w "Odlotowym Ogrodzie", albo wychowankowie z Domu Dziecka w Surowych Rodzicach.
Ostatnio zmieniony sobota 18 kwie 2015, 23:19 przez michal_borkowski, łącznie zmieniany 1 raz.
To tylko moje skromne zdanie
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: musicomaniakk »

Greg Haus pisze:
Skąd pochodzi to zdjęcie?
Instagram - louis_bukovski :)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Greg Haus »

musicomaniakk pisze:
Greg Haus pisze:
Skąd pochodzi to zdjęcie?
Instagram - louis_bukovski :)
Dzięki, ale już sam do niego dotarłem. Jest jeszcze drugie z miejscem dla publicznosci :)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Greg Haus »

po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: po31 »

Studio może i ok, ale bardziej przywyczajony bylem do studia z poprzednich edycji, ale w calosci zobaczymy juz jutro 21.30, a być może jutro rano pojawi sie relacja na zywo w dzien dobry tvn
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

Scenografia przypomina tą z poprzednich siedmiu edycji, z tą różnicą, że obecna jest jeszcze bardziej multimedialna.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Greg Haus »

Fajnie, że nie zrezygnowali z tego co widzę z tych balkonów po bokach dla publiczności. Jutro pewnie w DDTVN wejścia z prób :) Byle do jutra
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

Chyba nie zrezygnowali. Widać tam balkon z tymi trzema poziomymi pasami. :)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Greg Haus »

Trzeciak pisze:Chyba nie zrezygnowali. Widać tam balkon z tymi trzema poziomymi pasami. :)

No napisałem, że NIE zrezygnowano :-) Dziś Michał Piróg był gościem rannych ptaków w radiu eska i opowiadał o ycd, a raczej narzekał na niewyspanie :-P
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: michal_borkowski »

"Będzie petarda! Nowe style, nowe duety" - tak zapowiadają pierwszy odcinek na żywo jego uczestnicy: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/y ... 65447.html
To tylko moje skromne zdanie
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: musicomaniakk »

Tadam! 4 jurorów dziś? Ania Mucha wraca na jeden odcinek do You Can Dance? Jak to rozumieć? :D

"8 edycja @youcandancetvn jakie niespodzianki czekaja nas dzisiaj? 1 live dzisiaj o 21:30 w TVN 1 prowadząca 7 duetów , 14 uczestników X jurorów"
https://instagram.com/p/1siHquj2aO/?tak ... ichalpirog
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: michal_borkowski »

Właśnie z kimś się kłócę, czy tvn zapewnia uczestnikom stroje do występu, w tym buty (poszło o te wyglądające jak obcasy jednego z uczestników). Bo w teatrze też wypożyczają aktorzy, więc w YCD tak samo...
Ostatnio zmieniony poniedziałek 20 kwie 2015, 23:17 przez michal_borkowski, łącznie zmieniany 1 raz.
To tylko moje skromne zdanie
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: prze_kw »

Chodzi o Artura, który tańczył cha-chę? To są typowe buty do tańca latynoamerykańskiego, natomiast w połączeniu ze stylizacją efekt był... dziwny. A stroje, fryzury, make-up - te kwestie są po stronie TVN.
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości