Tajne głosowanie: którą partię popieracie? :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Którą partię poparł byś w najbliższych wyborach do parlamentu?

SLD-UP
4
12%
SDPL
2
6%
PO
20
61%
PiS
4
12%
LPR
1
3%
Samoobrona
0
Brak głosów
PSL
0
Brak głosów
UW
2
6%
inna
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 33

Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Nie ma chĂŞtnych, moÂże komuÂś zeszÂło i przez przypadek na nich zagÂłosowaÂł :D . To juÂż siĂŞ raczej jawne gÂłosowanie zrobiÂło :wink:
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Na UW ja. Czy to oznacza, Âże jestem na straconej pozycji i nic mnie nie uratuje? :lol:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

mac pisze:Na UW ja. Czy to oznacza, Âże jestem na straconej pozycji i nic mnie nie uratuje? :lol:
ProponujĂŞ koÂło ratunkowe: wytÂłumacz nam dlaczego akurat ta partia. :D
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja teÂż lubiĂŞ nawet UW ale chyba ta sympatia bierze siĂŞ z sympatii dla liderĂłw i byÂłych jej czÂłonkĂłw czyli:Frasyniuk, Mazowiecki, Tusk, Balcerowicz, Onyszkiewicz.
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

To ja skorzystam z koÂła ratunkowego. :lol: Po pierwsze, to partia ludzi uczciwych ( choĂŚ nie zarzucam tu nieuczciwoÂści innym ). Po drugie bliskie sÂą mi jej poglÂądy na paĂąstwo. Po trzecie jej liderzy tacy jak W. Frasyniuk czy O. KrzyÂżanowska pokazujÂą mi, Âże w dzisiejszym chaosie i przechwaÂłkach o rychÂłym naprawieniu tego co w Polsce nie dziaÂła, potrafiÂą jasno i klarownie przedstawiĂŚ swoje pomysÂły i wizje naszego paĂąstwa. Po czwarte w swoich wizjach i pomysÂłach stÂąpajÂą twardo po ziemi, a nie obiecujÂą tylko po to by przebiĂŚ innych w kolejnych Âłatwych i prostych receptach. Bo chyba wszyscy zdajemy sobie sprawĂŞ, Âże takie recepty nie istniejÂą.
PS. Czy z koÂła udaÂło mi siĂŞ skorzystaĂŚ prawidÂłowo? :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

MiaÂłem wraÂżenie, Âże Filip wybierze SDPL - kiedyÂś wypowiadaÂł siĂŞ tutaj pozytywnie o inicjatywiĂŞ Borowskiego. A tutaj maÂłe zaskoczenie - nikt nie oddaÂł gÂłosu na SDPl, za to SLD ma aÂż dwa? Hmm ....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Platforma Obywatelska po raz Ăłsmy - tym razem to byÂłem ja. 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

mac pisze:PS. Czy z koÂła udaÂło mi siĂŞ skorzystaĂŚ prawidÂłowo? :lol:
No jaaaasne. :D Ale musisz jeszcze przygotowaĂŚ planszĂŞ graficznÂą z podziaÂłem miejsc w przyszÂłym parlamencie - oczywiÂście w oparciu o wyniki naszej sondy. :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

doktorfaustus1 pisze:MiaÂłem wraÂżenie, Âże Filip wybierze SDPL - kiedyÂś wypowiadaÂł siĂŞ tutaj pozytywnie o inicjatywiĂŞ Borowskiego. A tutaj maÂłe zaskoczenie - nikt nie oddaÂł gÂłosu na SDPl, za to SLD ma aÂż dwa? Hmm ....
SDPL PostawiÂł bym na drugim miejscu, zaraz za PO. Borowskiego bardzo sobie cenie i dopoki nie zrobi jakiegos glupstwa, to dalej bĂŞdĂŞ. Jednak stawiam na PO jako partie liczÂąca siiĂŞ i mogaca cos dla kraju zrobiĂŚ, bo SDLP nie stanie na czele rzadu... narazie...
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

WiĂŞc kto jako drugi zagÂłosowaÂł na SLD-UP? ProszĂŞ przyznaĂŚ siĂŞ bez bicia, moÂże zaÂłoÂżymy tuitaj jakieÂś koÂło, bo na klub poselski trzeba aÂż 15 osĂłb...
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

OK, plansza z podzia³em na mandaty bêdzie, ale dopiero w paŸdzierniku, poniewa¿ teraz mam wakacje i na czas wakacji staram siê od jednego z g³ównych tematów moich studiów trochê odpocz¹Ì.
PS. DziĂŞki za to koÂło ratunkowe. :lol:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ja jestem za PO,ale dzis odswiezylem sobie to co pisal Profit, w jednym z numerow znalazlem prownanie co proponuja dane partie - i cos ide w strone PiSu...
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

JakiÂś tajemniczy gÂłos na SLD-UP. Faustusie troche brakuje do klubu poslekiego, za to my z PlatformÂą juÂż niedlugo uzyskamy taki mandat :D
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Sylwia pisze:za to my z PlatformÂą juÂż niedlugo uzyskamy taki mandat :D
Ewentualnie wejdziemy w koalicjĂŞ z PiSem. :D
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

SÂłuszn uwaga :D .Musimy wesprzeĂŚ naszych braci opozycyjnych i razem przeszkadzaĂŚ SLD-UP.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości