Tajne głosowanie: którą partię popieracie? :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Którą partię poparł byś w najbliższych wyborach do parlamentu?

SLD-UP
4
12%
SDPL
2
6%
PO
20
61%
PiS
4
12%
LPR
1
3%
Samoobrona
0
Brak głosów
PSL
0
Brak głosów
UW
2
6%
inna
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 33

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

No i tak siĂŞ staÂło, Âże to gÂłosowanie nie jest juÂż tak "tajne", jak przewidywaÂł autor w temacie... :lol: To chyba dobrze, nie? :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ja tradycyjnie gÂłosowaÂłem na UW i nie mam powodĂłw zeby siĂŞ tego wstydziĂŚ :arrow:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

WyglÂąda na to, Âże Samoobrona, PSL i wysÂłannicy Ojca Dyrektora nie wjedÂą do sejmu. :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

a co tam +1 dla pisu - Vivat POPIS :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

WyglÂąda na to, Âże Samoobrona, PSL i wysÂłannicy Ojca Dyrektora nie wjedÂą do sejmu.
Jakby to od nas zaleÂżaÂło to napewno by nie weszli ale wiadomo jaki mamy narĂłd i na 100% znajdzie siĂŞ spora grupka osĂłb popierajÂących tych ludzie bez 5 klepki. :twisted: :twisted: :twisted:
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

Ja jestem za PO,podoba mi mi sie podejscie SDPL ALE hnmnn troche balbym sie na nich zaglosowac..
co do pis no coÂż jak dla mnie to zbyt konserwatywna partia,nie wiem czemu ale w wielu kwetiach kaczynski i giertych mogli by sie spokojnie dogadac,oczywiscie pis duzo braikkuje do populizmu tego oszoÂłomai chyba jest rozdasniejszy ale jak wspomnialem i tak zbyt konserwatywna postawa.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie chce siê wym¹drz¹c, ale jakoœ nie chcê mi siê wierzyÌ w udany zwi¹zek PO i PiS - zreszt¹ wystarczy spojrzeÌ na ich loklane koalicje -w wiêkszoœci przypadków nic z tego nie wysz³o. Obie partie maj¹ zupe³nie inne pomys³y ekonomiczne, inaczej tej patrz¹ na miejsce Polski w Europie i œwiecie. PiS-owi bli¿ej raczej do LPR i PSL ni¿ do PO. Nawet jezeli utworz¹ po wyborach koalicjê to chyba d³ugo nie wytrzyma ta wspólpraca - k³otnie o sto³ki etc wczeœniej czy póŸniej zaowocuj¹ rozpoadem takiej kolajcji. PIS jest doœÌ pazreny, a z jego ludzmi trudno siê wspópracuje patrz k³otnie w AWS miêdzy Buzkiem a Kaczyùskim, ten ostatni smia³ anwet mówiÌ co ma zrobiÌ premier. W nagrodê wylecia³ w koùcu z rz¹du.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

A gdzie UPR :?:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Krasu pisze:A gdzie UPR :?:
UPR to tam gdzie Mikke? Zapomnia³em. Ale mo¿esz klikn¹Ì "inna". :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Unia Polityki Realnej - mój kumpel to uwielbia :D A ja ju¿ klikn¹³em jedn¹ z listy - nie inna ;/
Pozdrawiam - KRASU 8)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ehh szkoda gadaÌ podejrzewam ¿e w prawdziwym g³osowaniu wys³annicy ojca dyrektora albo naszego naczenego mulata Andrew i tak bêd¹ 2 si³¹ w polskim cyrku. ale co tam 460 z³odzieji z tej partii czy z innej nie ma ró¿nicy :) ale w soomie jakby wyslannicy Rydzyja wygrali to nowe w³adze tvp by mia³y chody pewnie mieli byœmy koalicjê TVP- TRWAM ;)
Android <3
Bojakki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 09:57

Post autor: Bojakki »

Zawsze kibicuje partiom prokapitalistycznym bo socjalisci juz wyniszczaja ten kraj przez ponad 60 lat. W gre wchodza wiec PO, UW i UPR. W tej chwili stawiam na PO bo zdaje mi sie ze glos na UPR to glos stracony PO jest konserwatywni obyczajowo i liberalni gospodarczo,a takiej partii Polsce potrzeba bo ze 140 istniejacych podatkow zrobi sie 500.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A w ogĂłle czy jest na forum druga taka osoba jak ja, ktĂłra popiera coÂś w okolicach PO-PiS i jednoczeÂśnie cieszyÂła siĂŞ gdy Belka otrzymaÂł wotum zaufania od sejmu? :D Czy to jest ze sobÂą sprzeczne i normalna osoba tak nie robi?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Nie jesteÂś sam :D . Ja popieram BelkĂŞ za to, ze w rzÂądzie jest Jacek Socha (byly przewodniczÂący KPWiG), teraz Gronicki (byly ekonomista Millennium), a poza tym sam Belka jest ekonomistÂą wiĂŞc to rzÂąd ekonomicznych fachowcĂłw :D . A PO z PiSem czĂŞto siĂŞuzupeÂłniajÂą swoimi pomysÂłami :wink:
Ostatnio zmieniony środa 15 wrz 2004, 18:09 przez Sylwia, łącznie zmieniany 1 raz.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Czy Wy naprawdê wierzycie w mo¿³iwoœÌ d³u¿szego porozumienia miêdzy PO a Pis? Moim zdaniem taka koalicja rozpad³aby siê ju¿ po kilku miesi¹cach. Nie dostrzegam ¿adnych cech wspólnych - inne pomys³y na bud¿et, inne na pozycjê Polski na œwiecie etc.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości