Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

a ja ja od samego pocyatku lubielem i y dnia na dyien lubie ja coray bardyiej
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Tak, nikt inny na jej miejscu nie przyci¹gn¹³by widowni, czy widzielibyœcie w jej roli Huberta Urbaùskiego?.
Co do jej wizerunku, to ludzie, to Âświetna kobieta o nietypowej urodzie i to jest w niej urzekajÂące.W jednym z ostatnich CoZaTydzien wypowiadaÂła siĂŞ bez aparatu i jest po prostu boska- i wcale nie Âżartuje-
ProwadzÂący takiego programu musi byc inspirujacy, bo inaczej program taki nie miaÂłby istoty bytu.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

tobi pisze:Tak, nikt inny na jej miejscu nie przyci¹gn¹³by widowni, czy widzielibyœcie w jej roli Huberta Urbaùskiego?.
Co do jej wizerunku, to ludzie, to Âświetna kobieta o nietypowej urodzie i to jest w niej urzekajÂące.W jednym z ostatnich CoZaTydzien wypowiadaÂła siĂŞ bez aparatu i jest po prostu boska- i wcale nie Âżartuje-
ProwadzÂący takiego programu musi byc inspirujacy, bo inaczej program taki nie miaÂłby istoty bytu.
Pewnie i masz racjĂŞ. ChcociaÂż ja widziaÂłbym w jej roli Huberta UrbaĂąskiego (moÂże dlatego, Âże to mĂłj idol :wink: )...
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

wÂątpie, aby miaÂł wiĂŞksza widownie. Ten program z zaÂłoÂżenia ma intrygujacego prowadzacego, a Hubert nie jest tak ekscentryczny jak Kochana Kazia.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

hubert urbanski moze jesc jedynie cukeirki z rak kazimiery...przedewszystkim nie jest inteligentny w takim stopniu jak ona...chyba wogule nie jest inteligentny...nie pamietam programu w ktorym mialby okazje uszczknac drobien ze swej erudycji, pewnie nie mial okazji...czekam wiec ash tak owa nastapi
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

rzeczywiscie nie wiem czemu ludzie tak sie zachwycaja Urbaùskim, to przecietny facet, który mia³ w³asciwie tylko kilka tekstów np. chcesz telefon do przyjaciela, ko³o ratunkowe a mo¿e pó³ na pó³, albo jesteœ pewny? nie mia³ pola do popisu, w przeciwienstwie do Kazi, która radzi³a sobie coraz lepiej. Wrecz nie moge sie doczekaÌ jutrzejszego nowego odcinka ogniwa.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

oj ja tesh strasznie czewkam na nowe odcinki, napewno zadnego z nich nie przegapie
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

BEDZIE CIÊZKO 20.10 Monika Olejnik 20.30Przeswietlenie
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

i tvp przynajmniej mnie straci, ogladalbym te programy gdyby byly w innej porez, ale wybuiore ogniwo i mam nadzieje ze 2.5-3 mln ludu pojdzie za mna hehehe
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Dzisiaj prze³¹czaj¹c kana³y natrafi³em na azerski odpowiednik Najs³abszego Ogniwa,ciekawie wygl¹da prowadz¹ca pani.
MoÂżna tutaj jakoÂś wstawiĂŚ obrazek?
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

to musialo byc faktycznie ciekawe, posrtraj sie dac obrazek
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Mocne_ogniwo pisze:hubert urbanski moze jesc jedynie cukeirki z rak kazimiery...przedewszystkim nie jest inteligentny w takim stopniu jak ona...chyba wogule nie jest inteligentny...nie pamietam programu w ktorym mialby okazje uszczknac drobien ze swej erudycji, pewnie nie mial okazji...czekam wiec ash tak owa nastapi
Sorry, Âże tak napiszĂŞ, ale chyba CiĂŞ popieÂściÂło!
Jesli myÂślisz naprawdĂŞ, Âże UrbaĂąski nie jest inteligentny, to znaczy, Âże Ty jesteÂś nadzwyczaj gÂłupi!
UrbaĂąski jest bardzo inteligentny! :!: :idea: :!:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

stanowczo wolĂŞ Kazie i Ogniwo niz program Moniki Olejnik, nigdy Moniki nie lubiÂłam ani jej programĂłw, zachowuje sie ona jak gwiazda (nie tylko w telewizji) i ma brzydkie zĂŞby, powinna nosiĂŚ aparat :lol:
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Brakuje mi s³ów ¿eby opisaÌ to co tu widzê :!: Chyba mam przewidzenia niedosyÌ ¿e fan club najgorszej osoby pracuj¹cej w tvn to jeszcze obra¿aj¹ Urbanskiego jakby nigdy nic. Co tu jest grane :?:
Ludzie powariowaliÂście czy co :?:
Macieju w 100% siĂŞ z tobÂą zadzam.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

MakAleks pisze:Macieju w 100% siĂŞ z tobÂą zadzam.
DziĂŞki! ChociaÂż jeden normalny! :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 16 gości