[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: Isadora »

Pewnie znowu Doda :ech:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: ~ »

Hahaha ale się wczoraj uśmiałem oglądając tzn. czekając na start tego programu :D. Najlepsze były słowa lektora, o ile dobrze pamiętam to powiedział, że rusza "najlepszy program w historii polskiej telewizji" - piękny tekst :brawa: heh. Potem odliczanie ...,3,2,1 i... ciemno. Słychać tylko brawa i okrzyki publiczności. Przez następne 20 minut TVP2 reklamowała po 3 razy swoje produkcje. Później program wystartował od nowa. Tym razem wszystko poszło ok ... do czasu, kiedy Doda została opuszczona z góry na swoim "tronie". Nie wiem jakim cudem zaplątała się i nie mogła się uwolnić.
Kilka razy było widać ganiających po studiu operatorów, ale to norma - nie ma o czym mówić.
Hasło reklamowe "Zobacz jak płonie lód" powinni zamienić na "Zobacz jak prowadzący płoną ze wstydu".
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: pop »

No właśnie, byłem wczoraj bardzo zaskoczony, bo chciałem zobaczyć występ Oli Szwed, ale trochę o tym zapomniałem i dopiero ok. 20.30 włączyłęm Dwójkę, a Tatiana i Maciek dopiero witali się z widzami. :uhh: Nie ma to jak TVP. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: Adrian ;P »

A mnie rozśmieszył tekst, który był wyświetlany na dole ekranu w trakcie 30 minutowych reklam :shock: ''Już za chwilę ''gwiazdy tańczą na lodzie'' Przepraszamy'' :lol2: Wyglądało to tak, jakby przepraszali za to, że program za chwilę będzie :lol:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: pop »

Uczestnicy programu zbuntowali się przeciwko producentom, którzy mieli przygotować karkołomną i bardzo niebezpieczną figurę. Szczegóły :arrow: http://www.plejada.pl/3,2659,news,1,1,b ... tykul.html
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: Isadora »

Nie dziwię się , że się zbuntowali, przy tej ewolucji można wybić zęby, rozbić głowę albo się połamać, życie gwiazd to nie tylko ewolucje na lodzie, TzG jest pod względem bezpieczyństwa zdecydowanie przyjaźniejszy :)
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: ~ »

Isadora pisze:Nie dziwię się , że się zbuntowali, przy tej ewolucji można wybić zęby, rozbić głowę albo się połamać
Jak im pieniędzy mało to niech się poświęcą :P.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: Adrian ;P »

Podobno podpisano umowę na 5 edycji, a ostatni piątkowy odcinek obejrzało chyba gdzieś 2,5 mln. Na pewno nie powyżej 2,8 mln, gdyż w top 10 TVP2 za tamten tydzień programy kończą się na 2,8 mln widzów, a Gwiazdy tańczą na lodzie nie ma :lol: Programu nie oglądam i nie liczę na to, że zrobią 3 edycję :lol:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: r_r16 »

5 edycji? Tacy pewni siebie i sukcesu byli? Ja może oglądałem 3 odcinki wszystkich edycji i to nie całe i tylko dlatego, że w Superkinie nic ciekawego nie było.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: piotrek888 »

5 edycji?? i kto tam będzie tańczył? ja obejrzałem jakieś 30 minut programu z tych 2 edycji.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

piotrek888 pisze:5 edycji?
Póki co mówi się o 3, która ma wystartować jesienią. Wg nieoficjalnych informacji, o jakich pisze portal Media2.pl, Michał Wiśniewski może zasiąść w jury programu, zastępując Dodę :arrow: więcej.
Ponadto - jakby ktoś nie wiedział - jest to program, który spełnia swoją misję i dlatego płacimy na niego z publicznych pieniędzy :arrow: KLIK.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: ktos »

Włodarczyk, Malinowska i Milowicz zatańczą na lodzie

Dwójka kompletuje skład trzeciej edycji show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Z informacji uzyskanych od producenta formatu wynika, że na lodzie zatańczą Agnieszka Włodarczyk, Karolina Malinowska oraz Michał Milowicz.

Niemal pewny jest także występ Katarzyny Zielińskiej, Joli Rutowicz oraz Conrado Moreno. Jak już informowaliśmy w jury zasiądą ponownie Doda, Włodzimierz Szaranowicz, Igor Kryszałowicz oraz Maria Zuchowicz. Za choreografię odpowiadać będą Sławomir Borowiecki oraz Sherri Kennedy.

Program firmy Rochstar pojawi się na antenie w drugiej połowie września. Jego wprowadzenie zostanie wsparte kampanią reklamową.
http://www.wirtualnemedia.pl/article/24 ... lodzie.htm
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: Greg Haus »

Jola Rutowicz :shock: Ratunku!!! Czy tvp w ramach pełnienia swojej misji telewizyjnej będzie promować takich ludzi? Ciekawe, czy ona wie co to łyżwy...Swoją drogą ciekawia będzie rozmowa Dody z Rutowicz. :lol2:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: Marcin »

Doda, Jola Rutowicz i Gosia Andrzejewicz - świetny zestaw rzekomo "misyjnego" programu. Chyba będę to musiał zobaczyć. :lol:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: Adrian ;P »

Karolina Malinowska mówiła, że bardzo by chciała zatańczyć w Tańcu z gwiazdami, ale widać tam jej nie chcieli :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości