[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: kamiiloo »

ale po co? przecież to jest "wielkie szoł" :|
TVN innowacja i nowoczesność...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: pop »

:arrow: Trzecią edycję programu poprowadzi Justyna Steczkowska.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: marek110 »

wie ktoś z kim zatańczy Jola Rutowicz? nie mogę jej się doczekać....

a dokładniej jej upadków na lodzie :lol2:
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: marek110 »

Jola wypadła nie najlepiej ale dostała najwięcej głosów od telewidzów :spiewa:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: Adrian ;P »

Ta edycja może mieć wysoką oglądalność :lol2: Tam wszyscy się tylko kłócą:
Andrzejewicz - Jacyków
Doda - Steczkowska
Rutowicz - Jacyków
Rutowicz - Doda
Doda - Andrzejewicz

:lol: I tak w kółko :lol:
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: podmark »

Program jak był marny, tak jest nadal. Wczoraj włączyłem tylko drugą część, bo interesował mnie tylko występ Jolanty. I rzecz jasna nie zawiodłem się. Show tanecznego w jej wykonaniu się nie spodziewałem, ale i tak rusza się lepiej, niż Saleta w pierwszej edycji. Najlepsze było dopiero później - przy komentarzach jury. Doda oczywiście była sobą, choć i tak dobrze ją oceniła dając jej 2 punkty, natomiast zniewieściały stylista "Jacyk Pajacyk" tak bardzo był uprzedzony do jej osoby i po niezwykle fajnym tekście Joli, by zdjął sobie to z zębów , postanowił dać jej 0 punktów - w tym momencie mógł pokazać klasę, którą niby ma. No właśnie - niby :).

No i program zdecydowanie zdominowała Jola. Przez publiczność (pewnie jej fan-cluby się zjechały) została okrzyknięta nową królową tego programu, więc Doda została zdetronizowana.

Żałuję tylko, że do "Rankingu Gwiazd" zamiast nudnej Wolszczak i niezbyt wygadanej Szabatin nie występuje Doda i Jolanta. Może wtedy byłby pokaz tego programu w pełnej krasie :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Teraz TVP2 emitowała powtórke. Widzę, że powycinali teksty kontrowersyjne :stop: Powinni mieć odwagę puścić to co zaserwowali. Czyżby było im wstyd za swoją rozrywkę ?
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Mi brakuje słów na określenie tak dennego, nędznego, żałosnego, marnego i żenującego pseudo-widowiska. Jacyków, Doda i Rutowicz są misją TVP, na którą płaci tak wiele społeczeństwa?!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: Marcin »

Jacyków, Doda i Rutowicz są misją TVP, na którą płaci tak wiele społeczeństwa?!
Dorzuć do tego zacnego towarzystwa Konnaka i Gosię Andrzejewicz.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: pop »

No, Konio z tego całego towarzystwa jest - szukam odpowiedniego słowa... - najnormalniejszy i w miarę zabawny. Nie mówię tak dlatego, że został wypromowany przez TVN, ale po prostu tak jest.

Rzeczywiście - widowisko marne i żenujące. Ale skoro widzowie najchętniej głosowali na Jolę Rutowicz ( :uhh: ) to zarząd stacji z pewnością czuje się usatysfakcjonowany zaproszeniem do programu takich osób. Zresztą nigdzie nie można zobaczyć "konfrontacji" Doda-Andrzejewicz, Doda-Rutowicz, Jacyków-Andrzejewicz itd. To lepsze niż "Ranking gwiazd"...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: Ptr15 »

pop pisze:No, Konio z tego całego towarzystwa jest - szukam odpowiedniego słowa... - najnormalniejszy i w miarę zabawny. Nie mówię tak dlatego, że został wypromowany przez TVN, ale po prostu tak jest.
Wypromowany przez TVN? Już w latach 90-tych w TVP1 pracował w programie "Lalamido". Nie wiem skąd w ogóle stwierdzenie, że został wypromowany przez TVN...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: pop »

No nie wiem, głośno się o nim zrobiło po "Jestem jaki jestem". Wcześniej nie słyszałem, żeby prowadził jakiś program w TVP. :roll:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jest jednak jakaś sprawiedliwość:
Janusz Kochanowski zapowiedział w programie Moniki Olejnik, że złoży do KRRiT skargę na program "Gwiazdy tańczą na lodzie". Rzecznika Praw Obywatelskich oburzyła wulgarność zrelacjonowanych przez dziennikarkę wypowiedzi bohaterów formatu Dwójki.

- Zrobię to nie tylko dla pani, ale dla pani przede wszystkim. Nie powinniśmy się na to zgadzać i powinniśmy się oburzać. Zjawisko chamienia języka jest coraz częstsze - powiedział pod wpływem słów dziennikarki, deklarując swoją interwencję w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji.

Jak ustaliśmy wczoraj w biurze prasowym RPO decyzja o ewentualnej skardze ma zapaść w ciągu 10 dni.

Władze TVP2 przyznają, że pierwszemu odcinkowi show "towarzyszyły ogromne emocje", jednak sprawę odbierają przede wszystkim jako bezpardonowy atak konkurencji.

To akcja TVN wymierzona w TVP2. Monika Olejnik przekręciła wydarzenia i przedstawiała Rzecznikowi Praw Obywatelskich sytuacje, które nie miały miejsca w programie - twierdzi Jarosław Burdek, wicedyrektor Dwójki do spraw rozrywki.

- Odnieśliśmy sukces. Oglądalność programu jest jego miarą. To podstawowe kryterium do oceny formatów rozrywkowych (według AGB NMR program oglądało średnio 3,4 mln widzów - red.). Nie chcąc prowokować kontrowersji odbyliśmy jednak rozmowy z producentem i uczestnikami programu. Gwiazdy zostały zdyscyplinowane - dodaje w rozmowie z Wirtualnemedia.pl

Zarzuty władz TVP zdziwiły rzecznika TVN, Karola Smoląga. - Rzeczywiście prowadzimy z TVP spór o program "Gwiazdy tańczą na lodzie", ale nie na antenie tylko w sądzie. Chodzi nam o to, że TVP przerywa tę audycję reklamami, co więcej - robi to częściej niż stacja, która jest właścicielem oryginalnej licencji na ten program - mówi. - Nasz spór dotyczy więc naginania przez TVP prawa, a nie niskiej jakości programowej oferty TVP. Monika Olejnik - jak każdy dziennikarz - ma natomiast prawo pytać o co chce - konkluduje.

Co konkretnie wydarzyło się podczas piątkowego show Dwójki? Piosenkarka Gosia Andrzejewicz zasugerowała jurorowi Tomaszowi Jacykowowi, że załatwi mu pracę w oczyszczalni ścieków. Ten z kolei innej z gwiazd, Joli Rutowicz, poradził, żeby "rzadziej pochylała się nad zamkniętą muszlą klozetową, bo jej kariera szybko się skończy". Zasiadająca w jury Doda nazwała z kolei prowadzącą Justynę Steczkowską "głupiutką daltonistką". Gwiazdy na łamach prasy przeprosiły później za swoje wypowiedzi, a Dwójka wycięła je z sobotniej powtórki.

http://www.wirtualnemedia.pl/article/24 ... lskich.htm
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: Marcin »

Władze "Dwójki" zapraszając do różowego programu Dodę, Jacykowa, Jolę Rutowicz, Konnaka i Gosię Andrzejewicz musiały wiedzieć jaki będzie poziom programu. I zapewne właśnie tego chcieli - kontrowersji, emocji, dna.

Jest krew na językach, to i ludzie oglądali. Ale "nie nazywajmy szamba perfumerią". Odtrąbienie sukcesu jest przedwczesne, bo żadnego sukcesu nie ma i nie będzie. Ten program w trzeciej odsłonie to klęska niezależnie od tego ile osób go ogląda.

Przypomnę, że "Taniec z gwiazdami" (w ósmej transzy!) oglądało ostatnio ponad 5 mln widzów, a do poziomu muszli klozetowej nikt nigdy tam nie schodził. I to jest sukces.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dziś wczesnym popołudniem po raz pierwszy obejrzałem w Czwórce ''Happy Hour''. Gościem programu był Robert Leszczyński - dziennikarz ''Wprost'' i juror ''Idola''. Rozmowa dotyczyła przede wszystkim widowisk z udziałem gwiazd. Najpierw wszyscy zgodnie stwierdzieli, że ''Gwiazdy tańczą na lodzie'' są wstrętne i żenujące. Później prowadzący zapytali się Leszczyńskiego, dlaczego właściwie tak jest. On za to wszystko obwinił... Ninę Terentiew, bo to ona - jak twierdzi - jako pierwsza zaczęła wmawiać nam, że jesteśmy 'półmózgami'. Padło mnóstwo neologizmów, ale ten mi jakoś szczególnie utkwił w głowie. Później dostało się Beacie Tyszkiewicz, za to, że w ''Tańcu z gwiazdami'' jest taką 'starą ciocią Klocią'. Leszczyński nie pozostawił też suchej nitki na 'Fabryce gwiazd', będąc przekonanym, że nikogo nie uda jej się wyprodukować. Przekonywał, że tylko 'Idol' wyłaniał prawdziwe talenty (Brodka, Flinta, Makowiecki itd.)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości