Błękitny 24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Re:

Post autor: Grand »

kamilo pisze:Czasami mam wrażenie, że te ujęcia na miasta z góry są jedynie dodatkiem :spiewa:

... i jak tu nie nazwać tego "lansowaniem się" - co Panie "POpieram" ? Pozdrawiam.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Błękitny 24

Post autor: pop »

Polsat też już ma własny helikopter - powiedział o tym Zygmunt Solorz-Żak w rozmowie z "Rzeczpospolitą". Relacje z jego pokładu zobaczymy jesienią. Na razie nie wiadomo jaki to model.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Adam Pieczyński: TVN24 chce kosztem kilku mln zł kupić drugi śmigłowiec.

Wydaje mi się, że ta decyzja jest uzależniona tym, że Polsat będzie miał swój helikopter. TVN musi być zawsze krok z przodu. Przecież Błękitny jest na tyle rzadko w akcji, że dwóch helikopterów nie potrzeba. Widać, że konkurencja mobilizuje. :rozglada:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Błękitny 24

Post autor: r_r16 »

Po co im dwa helikoptery? Jeden w zupełności wystarczy.
Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Re: Błękitny 24

Post autor: Enceladus »

Bo ten drugi helikopter będzie miał kamery z technologią HD. Ten pierwszy tego nie ma.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Błękitny 24

Post autor: sybic »

Wg mnie, lepiej było kupić jeden, a dobry.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Błękitny 24

Post autor: pop »

r_r16 pisze:Po co im dwa helikoptery?
Od dawna wiadomo, że TVN zamierza(ł) kupić drugi helikopter.
sybic pisze:Wg mnie, lepiej było kupić jeden, a dobry.
A Błękitny nie jest dobry? :uhh: To prawda - używany, ale jeden z najlepszych modeli.
kamilo pisze:Przecież Błękitny jest na tyle rzadko w akcji, że dwóch helikopterów nie potrzeba.
To wszystko przez bardzo marny zasięg i przepisy, które może kiedyś się zmienią...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Błękitny 24

Post autor: Nika »

A ja mam nadzieje, ze przy tym drugim nie beda juz tak czesto lansowac na pierwszym planie logo tvn24. Na poczatku mi to nie przeszkadzalo, ale ostatnio, az nie moglam skupic wzroku na planie drugim, czyli tym co powinno byc w tym momencie najwazniejsze.
sybic pisze:Wg mnie, lepiej było kupić jeden, a dobry.
Od przybytku glowa nie boli. Lepiej miec dwa nizeli jeden, a obydwa jakby nie bylo sa (beda) dobre. :rozglada:
kamilo pisze:Przecież Błękitny jest na tyle rzadko w akcji, że dwóch helikopterów nie potrzeba
Ostatnio dosyc czesto go uzywali. O, nawet 10 minut temu mialam okazje widziec go na ekranie (o wilku mowa 8)) a jak juz wspomnial POpieram, ten drugi bylby dwusilnikowy co daje wiekszy zakres mozliwosci latania nad wybranymi obiektami.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Błękitny 24

Post autor: ~ »

Nika pisze: a jak juz wspomnial POpieram, ten drugi bylby dwusilnikowy co daje wiekszy zakres mozliwosci latania nad wybranymi obiektami.
To może teraz będzie szansa obejrzenia jakiegoś pościgu w jakości HD na żywo? :D
Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Błękitny 24 - występuje w reklamie

Post autor: Enceladus »

No to już wiadomo, co robił "błękitny" przez ten czas kiedy go nie było. Grał główną rolę w reklamie firmy Liberty Direct. Jak się dobrze przyglądniecie, to zobaczycie, że heliktoper, którym lata Max Kolonko to właśnie nasz "błękitny" tylko oblepiony naklejkami. W niektórych ujęciach spod naklejek wyłania się fragment loga TVN24 oraz napis SKY.
Można to zobaczyć również na Youtube: http://youtube.com/watch?v=mBiSYfKwl0E
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Błękitny 24

Post autor: pop »

Świetna jest ta reklama. :D

"Mariusz Max Kolonko, Kraków, małopolskie". :lol: :lol: :lol:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Błękitny 24

Post autor: piotrek888 »

Dziś w TVNTURBO o 21:15 w programie "Jak to ruszyć" będą pokazywane kulisy pracy Błękitnego24
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

piotrek888 pisze:Dziś w TVNTURBO o 21:15 w programie "Jak to ruszyć" będą pokazywane kulisy pracy Błękitnego24
Bodajże tydzień temu były również pokazane w dynamicznym reportażu w magazynie ''Polska i świat'' i wielokrotnie powtarzane.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Błękitny 24

Post autor: piotrek888 »

Nie wiem, nie widziałem ale sądzę że będzie to dłuższy materiał ponieważ widziałem reklamę i jakiś facet mówił że wejdzie (to co mnie rozbawiło) "W role reportera Faktów TVN24" :lol:
Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Poleć "Błękitnym" za jedyne 5 tysięcy złotych

Post autor: Enceladus »

Każdy z nas może sobie polecieć Błękitnym. Jak się można dowiedzieć ze strony internetowej firmy SKY POLAND, gdzie zakwaterowany jest Błękitny24, cena wynajmu jego na godzinny lot to dla każdego z nas koszt rzędu ok. 5 tysięcy złotych. Szczegółowy cennik dla poszczególnych tras przelotu znaleźć można tutaj: http://skypoland.pl/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości