[TVN] Warszawa - Stolica Sylwestra

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Liber
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: piątek 13 lip 2007, 16:21

Post autor: Liber »

I dlatego Boney M bedzie super gwiazdÂą polsatowskiego sylwestra. MiaÂłem nawet nadziejĂŞ, Âże Boney M bĂŞdzie jednÂą z gwiazd koncertu disco tegorocznego Sopotu.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Ciekaw jestem, czy w tym roku TVN zrobi sylwestra. PrzydaÂłoby siĂŞ! Rok temu filmy puszczane na Sylwka byÂła nawet beznadziejne... A prowadziĂŚ by mogli... Prokop i Welman i moÂże jeszcze 2 pary jakiÂś :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A co wy macie z tÂą Wellman i Prokopem? ÂŻe do TVN przeszli to od razu ich widzicie we szystkich programach. Najpierw TzG, potem Fakty (ale to chyba byÂł Âżart - mam nadziejĂŞ :D ) a teraz Sylwester.
A tak do tematu to TVN rzeczywiœcie móg³by coœ zrobiÌ, a filmy niech lec¹ w siódemce - to siê przyda dla tych samotnych, którzy nie maj¹ co w sylwka robiÌ, a TVN niech siê zajmie. Polsat ju¿ siê wzi¹³ do roboty rok temu. teraz czas na TVN.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Chodzi mi o to, ze majÂą wprawĂŞ po Hitach na czasie ;)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Adrian ;P pisze:Rok temu filmy puszczane na Sylwka byÂła nawet beznadziejne...
Przepraszam, jakie filmy? :rozglada: Podczas ostatniego Sylwestra TVN emitowaÂł powtĂłrkĂŞ Sopotu i ÂświÂąteczne wydanie "Kuby WojewĂłdzkiego".
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

W nocy byÂło Karaluch pod poduchy a o 20 Kasanowa czy coÂś o podobnej nazwie.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

w tamtym rok cieniutko byÂło, sylwester z sopotem odgrzewanym kto to kupi?
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

a ja pamietam jak czytalem list z tele tygodnia jak jakas pani pisala ze jej sie bardzo podobalo, ze tvn wyemitowal powtorke koncertu jak za dawnych lat. :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

hahah gÂłos jednoski nie jest gÂłosem ludu ale na niego sie skÂłada, coprawda koncert jak za dawnych lat byÂł lepszy od koncertu disco :D
TVN innowacja i nowoczesność...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

r_r16 pisze:a ja pamietam jak czytalem list z tele tygodnia jak jakas pani pisala ze jej sie bardzo podobalo, ze tvn wyemitowal powtorke koncertu jak za dawnych lat. :D
Powiedzmy sobie szczerze, powtĂłrka programu (mimo, Âże caÂłkiem udanego) a specjalnie zorganizowana zabawa sylwestrowa i puszczana na Âżywo to kompletnie inny prestiÂż, bez porĂłnania z resztÂą. Na 10 urodziny powinni takÂą niespodziankĂŞ zafundowaĂŚ sobie i widzom! :D No chyba, Âże nie majÂą w planach tego teraz, a na 20-sto lecie TVN...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

kamiiloo pisze:hahah gÂłos jednoski nie jest gÂłosem ludu ale na niego sie skÂłada, coprawda koncert jak za dawnych lat byÂł lepszy od koncertu disco :D
Jasne - ja tylko przytoczyÂłem list, jaki czytaÂłem w Tele tygodniu. Jestem caÂłkowicie za tym, Âżeby TVN w tym roku zorganizowaÂł sylwka.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

To ju¿ pewne - w tym roku w Warszawie zostanie zorganizowany sylwester pod go³ym niebem, dok³adnie na Pl.Defilad. W³adze miasta maj¹ zamiar wydaÌ na imprezê prawie 4 mln z³. Jedn¹ z g³ównych gwiazd bêdzie September. Na razie nie ma ¿adnych informacji o tym, czy patronat nad sylwestrem przejmie jakaœ telewizja.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

TVN powinien z tej okazji skorzystaĂŚ i byĂŚ patronatem tej sylwestrowej imprezy. Nie wyobraÂżam sobie, Âże znowu bĂŞdÂą puszczaĂŚ powtĂłrke Sopot Festivalu :/
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

MoÂże w tym roku bĂŞdzie to tak wyglÂądaĂŚ? :

TVP1 - znĂłw jakiÂś nagrany wczeÂśniej program

TVP2 - sylwester z WrocÂławia

Polsat - Sylwester z Krakowa

TVN - Sylwester z Warszawy

Brzmi ciekawie, wreÂście jakis sylwester ze stolicy...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

TVN mĂłgÂłby transmitowaĂŚ tego Sylwestra. Z przyjemnoÂściÂą posÂłucham sobie September w tÂą ostatniÂą noc roku :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości