Marcin Leśkiewicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Marcin Leśkiewicz

Post autor: jamlasica »

• LeÂśkiewicz i Rudnik w TVN 24
Marcin LeÂśkiewicz i Mariusz Rudnik zostanÂą wydawcami w kanale TVN 24.
LeÂśkiewicz zacznie pracĂŞ 1 listopada. Ostatnio (zwolniono go w lipcu) prowadziÂł g³ówne wydania ”WiadomoÂści” w TVP 1, dokÂąd przeszedÂł z ”Panoramy” TVP 2. WczeÂśniej byÂł m.in. dziennikarzem i prezenterem programu ”Uwaga!” w TVN-ie. Natomiast Mariusz Rudnik przejdzie do TVN 24 1 stycznia 2008 roku. Wczoraj zÂłoÂżyÂł wypowiedzenie po 12 latach pracy w TVP. ByÂł zwiÂązany z ”WiadomoÂściami”, ”PanoramÂą”, a ostatnio pracowaÂł jako wydawca ”Kuriera” w TVP 3.
http://www.press.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ciekawe czy wejdzie, jak Stawiski, na wizjĂŞ. JeÂśli tak, to widzĂŞ go tylko w "Prosto z Polski" w miejsce Porady, ktĂłrego ciĂŞÂżko tam przetrawiĂŚ. "UwagĂŞ" juÂż prowadziÂł. :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

leskiewicz sie nadaj bardzo przyjemnie prowadziÂł wiadomoÂści jednak ciÂągle miaÂłem przed oczami "uwage" zreszta nic dziwnego bardzo dÂługo byÂł twarza tego programu, teraz tylko zostaje kwestia czy poprowadzi serwisy informacyjne czy jakis program
TVN innowacja i nowoczesność...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Marcin poprowadzi dziś debatę ''Szczyt niezgody'' o 11.00 w TVN24.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Marcin Leśkiewicz

Post autor: pop »

Obrazek Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Marcin prowadził dziś Poranek, o czym już widziałem wzmiankę na forum. Co prawda, zerknąłem tylko kątem oka i to tylko przez chwilę, ale mogę stwierdzić, że jego styl mnie nie porwał. Ma odpowiedni głos, ale gorzej z charyzmą i osobowością.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Marcin Leśkiewicz

Post autor: pop »

W pełni się zgadzam. Do tego jest taki mniej wyluzowany, Porada i Kuźniar przyzwyczaili nas już do nieco innego, lżejszego stylu prowadzenia. Leśkiewicz jest natomiast dość "sztywny" w tej roli. Może z czasem to minie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Marcin Leśkiewicz

Post autor: Marcin »

Ale przypuszczam raczej, że to zastępstwo niż stała obsada. :> Chociaż, kto wie...
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Marcin Leśkiewicz

Post autor: epsztajnek »

Myślę, że było to spowodowane tematyką dzisiejszego poranka - prawie w całości poświęconego konferencji w Gdańsku.
Kuźniar i Porada są zbyt "luzaccy" na takie tematy. Jeszcze rzucili by jakimś żartem :hyh:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

epsztajnek pisze:Kuźniar i Porada są zbyt "luzaccy" na takie tematy.
Nie sądzę. Kuźniar już nieraz prowadził Poranek w czasie ważnych wydarzeń, a nawet żałoby narodowej i ustrzegliśmy się żartów. Porada raczej jest cały czas wyważony. Leśkiewicz prawdopodobnie będzie trzecią twarzą, bo Jaconia nie liczę. A dlaczego dzisiaj zadebiutował? Bo nie było wiele do roboty przez te transmisje z obchodów uroczystości.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Marcin Leśkiewicz

Post autor: Nika »

Co człowiek to inna opinia. Mi Leśkiewicz bardzo się podobał w roli gospodarza dzisiejszego Poranka, jak na pierwszy raz to naprawdę mu całkiem nieźle poszło. I cieszyłabym się gdyby zagościł w nim na dłużej. :D
Fan!
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2009, 12:00

Re: Marcin Leśkiewicz

Post autor: Fan! »

Pan Marcin udał się na dłuższy urlop. Jednak jak wynika z tego co dzisiaj powiedział Pan Jarek Lesiewicz za czas jakiś wróci ze swoim ''Barometrem''. Do tego czasu ''Poranek'' w sobotę będzie kończył się chwilę po 12:00.
lukasz2331
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: środa 31 gru 2008, 18:52
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Marcin Leśkiewicz

Post autor: lukasz2331 »

Pan Marcin prowadził kiedyś "UWAGĘ!" w TVN, ale w TVN24 też się sprawdził, czekam na powrót
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Marcin Leśkiewicz

Post autor: lukaszbialas »

Szkoda, że Pan Marcin nie pojawia się już na wizji, a jest tylko wydawcą Poranka. Fajnie by było gdyby prowadził na przykład weekendowy Poranek lub Dzień na żywo. W każdym razie żeby się pojawiał.
Janek Kowalski
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: poniedziałek 01 wrz 2014, 09:19
Lokalizacja: Toruń

Re: Marcin Leśkiewicz

Post autor: Janek Kowalski »

Witajcie forumowicze.
Myślę, że Marcin Leśkiewicz mógł by poprowadzić uwagę po uwadze w ttv.
Liczą się tylko fakty
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mielona i 104 gości