TVP Info

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: TVP Info

Post autor: wojtek_neymar »

Właśnie dziś o godzinie 14:00 też była powtórka "Puczu". Czemu oni co chwila powtarzają "Pucz" i znowu nie dają żadnych prognoz pogody? :evil:
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP Info

Post autor: michal_borkowski »

A w TVP INFO znów program specjalny. Mają moc ;) ps. A wczoraj włączam program popołudniowy i widzę pasek: "Złodziejska reprywatyzacja w Warszawie". W sumie hmmmm... "prosto z mostu" - jak to mówią :D
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP Info

Post autor: michal_borkowski »

A tym, którzy nie widzieli (a nie uwierzyli) red. Rachoń w (re)akcji na antenie TVP INFO:

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ti ... ylal-napoj
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1371
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: TVP Info

Post autor: PLTelewizja2016 »

Dzisiaj na TVP Info zostały pokazane serwisy informacyjne z głównych anten (Wiadomości, TeX, Panorama).
Co więcej, według programu dla prasy, już od przyszłego poniedziałku (21.08.2017) mają pokazywać te serwisy regularnie, czyli o tydzień wcześniej, niż pierwotnie planowali (a planowali na 28.08.2017).
No i zapewne niedługo będą się chwalić łącznymi wynikami oglądalności wraz z TVP Info, jak to oglądalność serwisów im poszła w górę. :lol:
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TVP Info

Post autor: Maciek_POZ »

No prosze jaki sobie sposób znaleźli. Taka kreatywna księgowość w wydaniu medialnym :P
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1371
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: TVP Info

Post autor: PLTelewizja2016 »

No i teraz będą wspomagali się kanałem informacyjnym, jeśli chodzi o oglądalność serwisów z TVP1 i TVP2. :P
Logo TVP Info podczas serwisów z głównych anten pokazują w prawym górnym rogu ekranu (tak, jak w Polsat News) i obraz leci w pełnym HD.
Oto link do nagrania, jak wyglądało przejście z Serwisu Info do głównych \\': https://www.youtube.com/watch?v=u9mv2JW4EuM

EDYCJA - poniżej zdjęcie loga TVP Info, jak wygląda na wizji podczas \\', TeXu i Panoramy:

Obrazek
Ostatnio zmieniony piątek 18 sie 2017, 23:20 przez PLTelewizja2016, łącznie zmieniany 2 razy.
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: TVP Info

Post autor: wojtek_neymar »

Tak nawiązując do poprzednich postów, to brakuje głównych "Faktów" na antenie TVN24, a szkoda. Byłby komplet programów informacyjnych z głównych anten retransmitowany we wszystkich informacyjnych stacjach w Polsce.
Karol_ZYR
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: niedziela 16 lip 2017, 17:42

Re: TVP Info

Post autor: Karol_ZYR »

To niezbyt dobrze, że o tydzień przyśpieszyli emisję wszystkich głównych dzienników w TVP Info.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP Info

Post autor: michal_borkowski »

Dlaczego niedobrze?
To tylko moje skromne zdanie
Karol_ZYR
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: niedziela 16 lip 2017, 17:42

Re: TVP Info

Post autor: Karol_ZYR »

Bo wzrośnie oglądalność tych programów, a zwłaszcza "Wiadomości".
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP Info

Post autor: michal_borkowski »

W TVP INFO kolejne odkurzone "taśmy prawdy", ale... tak "Krawiec kraje, jak mu materii staje" ;)
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1371
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 22:21
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: TVP Info

Post autor: PLTelewizja2016 »

A od jutra (24.08.2017) wszystkie serwisy z głównych anten będą regularnie emitowane także w TVP Info. Miały być od poniedziałku, ale ostatecznie jutro \\', TeX i Panorama będą równolegle także w ich antenie informacyjnej. Na kostce w lewym dolnym rogu ekranu już widać wpisane boczne wydania \\'.
Przy okazji, użytkownik Lord_info opublikował na YT spot reklamujący Wiadomości w TVP1 i TVP Info od jutra, oto link:
https://www.youtube.com/watch?v=iuBTQzZbZvw
Bądź sobą, nie rób nic na siłę, podążaj przed siebie do celu i nie poddawaj się. ;)
Mój profil Chomikuj
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: TVP Info

Post autor: wojtek_neymar »

W minionym tygodniu TVP Info było najchętniej oglądanym programem informacyjnym po raz pierwszy od dawna. Średnia oglądalność TVP Info wyniosła 3,97 %, TVN24 - 3,91 %.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/du ... em-w-16-49
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP Info

Post autor: michal_borkowski »

Dziś dziennikarz tej stacji pojechał do gminy Niemce pod Lublin i pytał ludzi na ryneczku, jak żyje się "po wyborach" (sic!). I czy podoba im się nowy "kanclerz". Speszeni mieszkańcy odpowiadali, że nie wiedzieli nic o głosowaniu, a jeden przyznał, że głosował na PiS. Całość można było obejrzeć #wtylewizji
To tylko moje skromne zdanie
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29376
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: TVP Info

Post autor: melona »

Na YouTube pojawił się specjalny spot z okazji 10 urodzin stacji TVP Info.
https://www.youtube.com/watch?v=6hF2S8xrPVs
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość