TVP Info

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Pierwsze wra¿enie jak dziœ w³¹czy³em kana³ - odœwie¿ona TV Polonia.

Muzyka jest Âświetna i to chyba jedna z nielicznych rzeczy, ktĂłra mi siĂŞ podoba :)
Ticker (chyba tak to siĂŞ nazywa) jest biaÂły, a napisy na nim czarne. WyglÂąda to dziwnie. Ten ticker byÂłby odpowiedni na ÂżaÂłobĂŞ narodowÂą.
Studio maÂło ciekawe i niczym nie imponujÂące. LiczĂŞ, Âże jak najszybciej je zmieniÂą.

W skali od 1 do 10 dam 3,5.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A moje pierwsze wraÂżenia? O BoÂże!!! To coÂś ma walczyĂŚ z TVN24? :devil:
Z tego co widziaÂłem - grafika denna. Czerwony wogĂłlne nie pasuje. Logo Âśrednie. Studio denne. Scroll z tÂą "wysokÂą i rozciÂągniĂŞtÂą" czcionkÂą - bez komentarza.
A i jeszcze pytanie - co w kanale informacyjnym robi "Plastusiowy pamiĂŞtnik"?
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie zmieniÂło siĂŞ tak naprawdĂŞ nic oprĂłcz nazw niektĂłrych programĂłw i oprawy kanaÂłu.
Wci¹¿ podobne do TVP3 - bo czerwone i badziewne studio.

Aczkolwiek... czo³ówki nawet mi siê podobaj¹. Nic poza tym. :neutral:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Tego napisu "serwis informacyjny" prawie nie widaÌ. I podczas emitowania czo³ówki widoczne s¹ dwa loga tvp info - to nie wygl¹da zbyt estetycznie.
Ten kanaÂł sprawia wraÂżenie jakby chcieli ale nie za bardzo im sie chcialo.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

TOTALNA PORAÂżKA :hmm:

wstrĂŞtne studio, ohydne logo, beznadziejna grafika. :hmm: :stop: :hmm:

gdyby szanowali widzĂłw to przesunĂŞliby start o kolejne kilka miesiĂŞcy albo w ogĂłle zrezygnowali ze startu. Najlepiej TVP powinna sprzedaĂŚ ten kanaÂł jakiejÂś prywatnej stacji, ktĂłra nie baÂłaby siĂŞ w niego zainwestowaĂŚ :brawa:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

I jeszcze jedno spostrzeÂżenie:
grafika wogóle nie wspó³gra z obrazem, a to jest szczególnie wa¿ne w programie informacyjnym.
Belki pojawiaj¹ siê i znikaj¹ za póŸno. Czo³ówki s¹ za póŸno zdejmowane. Pojawiaj¹ siê te, które nie powinny siê pojawiÌ, np. po fleszu pojawi³a siê czo³ówka przegl¹du prasy, a potem reklama.
tvn24 tez mial klopoty przys starcie ale to co wyrabia tvpinfo to juz kompletna kompromitacja.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ca³a oprawa audiowizualna nawet mi siê podoba. Scroll bym obni¿y³, bo jest stanowczo za wysoko. Na dole ta szpara nie wygl¹da dobrze. Zegar to te¿ jakaœ pomy³ka. Jak pierwszy raz to zobaczy³em, to myœla³em, ¿e belki bêd¹ na pó³ ekranu.

Studio to po prostu tragedia. Jest troszkĂŞ lepsze niÂż to poprzednie.

No i podniecanie siĂŞ, Âże to nowy kanaÂł jest chyba nieuzasadnione. To jest TVP3, ale z innÂą oprawÂą i nazwÂą. StacjĂŞ tworzÂą ludzie, a oni - Ci kiepscy - pozostali. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Studio jest podobno tymczasowe, nowe jest szykowane w miejscu newsroomu Wiadomoœci. Minionej nocy na antenie robili jakieœ testy i próby, wiêc mo¿na by³o sobie podejrzeÌ studia i ca³¹ grafikê. Co do w³aœnie zakonczonego programu - TVP INFO Inauguracja - s³ysza³em kiedyœ, ¿e jak mówca bardzo gestykuluje w czasie mówienia to znaczy, ¿e œciemnia. a Prowadz¹cy bardzo gestykulowali :] :arrow:


PS. Pod belkÂą jest szpara bo na dole bĂŞdzie belka "biznes" z notowaniami gieÂłdowymi.
Ostatnio zmieniony sobota 06 paź 2007, 10:31 przez arrow, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nazwy w ogĂłle nie powinni zmieniaĂŚ. Nie widzĂŞ przeszkĂłd, by kanaÂł informacyjny nazywaÂł siĂŞ TVP3. I tak kaÂżdemu TVP3 kojarzyÂło siĂŞ z informacjami wÂłaÂśnie. A nowy kanaÂł jest tak bardzo podobny do "TrĂłjki", Âże przypuszczam - wielu bĂŞdzie mĂłwiÂło o nim per "trĂłjka". Ja sam nie mogĂŞ siĂŞ przyzwyczaiĂŚ do nowej nazwy - bo w sumie nazwa to najwaÂżniejsza zmiana dziÂś. Poza tym... no to samo, ale w innej oprawie. WiĂŞc jaki sens takiej zmiany? ÂŻaden.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Scroll jest tak wysoko, poniewaÂż niÂżej bĂŞdzie jeszcze jeden pasek z notowaniami z warszawskiej gieÂłdy.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Studio, czo³ówka to wszystko mnie tak nie razi jak... logo. Przecie¿ to logo to œmiech na sali (wiem co mówiê, w liceum plast, mia³am specjalizacjê w komunikacji wizualnej), wygl¹da jakby paru amatorów usiad³o i na kolanie na szybko-szybko wyrysowali coœ takiego nieudolnego co teraz jest ich znakiem sztandarowym. Trzeba by³o siê zg³osiÌ do Akademii Sztuk Piêknych, albo do jakiejœ innej tego typu placówki z konkursem na logo to na pewno by dostali wiele œwietnych rozwi¹zaù i pomys³ów, ale po co jak mo¿e to zrobiÌ za pó³ darmo jakiœ podrzêdny pracownik stacji. Mo¿e os¹dzam omylnie ,ale w³aœnie tak to wygl¹da jakby jakis pan Mietek zza kamery w przerwie miêdzy ujêciami wyrysowa³ na kartce w kratkê to logo.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

krĂłtko mĂłwiÂąc totalne dziadostwo
studio ma tak¹ wielkoœÌ jak telewizja miejska w moim mieœcie
muzyka maÂło siĂŞ kojarzy z informacjami
grafika taka "zamulasta" - podobna do TVP Sport
prowadzÂąca zanudzaÂła
ale jedyne co mi siê podoba³o to du¿o wejœÌ na ¿ywo

podsumowujÂąc ta stacja w ogĂłle nie ma szans z TVN24 jest tylko kolejnym oÂśmieszeniem TVP
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

Trzeba by³o siê zg³osiÌ do Akademii Sztuk Piêknych, albo do jakiejœ innej tego typu placówki z konkursem na logo to na pewno by dostali wiele œwietnych rozwi¹zaù i pomys³ów, ale po co jak mo¿e to zrobiÌ za pó³ darmo jakiœ podrzêdny pracownik stacji. Mo¿e os¹dzam omylnie ,ale w³aœnie tak to wygl¹da jakby jakis pan Mietek zza kamery w przerwie miêdzy ujêciami wyrysowa³ na kartce w kratkê to logo.
masz caÂłkowitÂą racjĂŞ droga Niko :) To po prostu wyglÂąda jakby do logo TVP ktoÂś dopisaÂł ,,info" i nic wiĂŞcej.

I jeszcze jedno: nie wiem dlaczego przy belkach ,,na ¿ywo" jest taka strza³ka, widaÌ j¹ równie¿ w czo³ówkach. Jak te strza³ki wi¹¿¹ siê z ca³¹ reszt¹? Czy to jakiœ motyw przewodni tej stacji? Po prostu bezsens :hmm:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

StrzaÂłka nawet OK. Ale to logo coÂś mi przypomina. Tylko nie mogĂŞ sobie przypomnieĂŚ co :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości